Orta güzel ...çok kişilikli bir kızmı?...yoksa çok güzel amam kişiliksiz bir kız mı??

link

çoğu kız böyle bir güzellikle yarışamaz... bu kızdan daha az güzel ama daha zeki ,daha ahlaklı(bakire sevgilisi olmamış) ,sizi çok seven bir kız var

hangisi ile evlenirsiniz?

Güncellemeler:
yazdıklarınızdan şunu anladım...güzel ve kişilikli ol...ama aşırı güzel olmak şart değil:))

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Onun sevmesi halinde benim de sevebilmem önemli.Zaten bir kişinin bakire olup olmadığını anlamaya çalışmak yalnış.Zaten hiçkimse hayatta bakire değil inan bana.Madem tenin tene değme olayıdır bakireliği kaybetmek..Madem öyle o zaman öpüşmeyen bir kız gördün mü hayatında? Sonuçta bu da tenin tenle birleşmesi,diğer taraflı da..Aynı şey.Ben sevdiğim kızla birlikte olurdum.Aksa ak,kara ise kara..Yeterki yaptığı yalnışları yapmasın,yalan söylemesin,onun gözlerine baktığımda anlayayım içindeki temizliği..Önemli olan sadece bu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Öncelikle daha önceki yorumları okumadım fakat yazdıklarımdan alınanlar olabilir ama bu bir gerçek. Yanlış anlamayın ama böyle bir soruda kişiliksiz kızı seçecek kadar kişiliksiz insanlar var mı merak ediyorum. İsterse kainat güzeli olsun kişiliksiz bir insanla bir arada vakit geçirmek dahi istemem. İnsanın gönül ve karakter güzelliği zaten fiziksel güzelliğinin de göstergesidir.

0|1
    0|0
  • akıllı kızla evlenilir. gerisi teferruat.

0|0
    0|0
  • Alemsin bu sorunun cevabı çok açık, tabiki daha zeki ve karakterli bir kadını tercih eder çoğu erkek. Tamam güzellikde göz zevki için çok önemlidir. Fakat ne olursa olsun daha ahlaklı bir kadın erkeği daha mutlu eder. Ayrıca örnek gösterdiğin kız bence hiç o kadar da güzel bir kız değil. Hiç çekici değil bana göre.. Eminim seni görseydim daha çok etkilenirdim..Bence linki değiştir ;))

0|0
    0|0
  • Şimdi size bir hikaye anlatmak istiyorum müsadenizle.

Bir zamanlar tanıdığım bir kız vardı. Fiziği yüz güzelliği vs. on numara 5 yıldız. Daha sonraları hatunun her yolu olduğunu öğrendim. Grup tecrübeleri falanlar uyuşturucular vs.

Uzun zaman hiç görmedim hatunu.

Geçen gün sinemaya gittim bir arkadaşımla. Sinemada çalışmaya başlamış. Yine fizik olarak yüz olarak falan süper görünüyor tabi. O an arkadaşım ben buna aşık olurum falan dedi. Hopp dedim dur bakalım hemen dış güzelliğe aldanma . Tamam dış güzellik önemli amma bu kız yolunun yolcusu. Sen dedim uzak dur. ...

Yani şimdi dış güzellik gerçekten önemli ama ben böyle çok çok gzel olan hatunlarının genelinin takıntılı , sıkıntılı , olduğunu tespit ettim. O yüzden dış güzellik ile kendinizi kandırmayınız.

0|0
    0|0
  • çok sevmek yetmez bazen!

0|0
    0|0
  • beni seven biriyle ewlenirim mutlu olacagım sonucta bir ömür geçiyor güzellik biter bir yere kadar yani

0|0
    0|0
  • Ben oturduğum vakit sohbetinden zevk alacağım, ailesine sayıp seveceğim ve ondan da bunu isteyeceğim. Sadakati ile gözlerimi büyüleyen, akıllı ama boş konuşmayan tercih ederim :)

0|0
    0|0
  • güzellik gelip geçicidir kişilik ve ahlak en önemlisi

0|0
    0|0
  • kişilikli olsun tabi ki

0|0
    0|0
  • tabiki namuslu olan

0|0
    0|0
  • tabiki bununla evlenmem evlenilirmi kim bilir neler yemiştir bu :)

0|0
    0|0
  • Aradığımı bulduğumla ...

0|0
    0|0
  • bunan ne kadar daha az güzel ona bakmak lazım. bu kız çok güzel. bunun az güzelide süperdir bence

0|0
    0|0
  • ben bırak bakire olmamasını evleneceğim kadının benden önce birisiyle görüşmüş olma ihtimalini dahi kaldıramam kadın ne kadar güzel olursa olsun namussuzsa benim nazarımda ettir

0|0
    1|0
  • hem güzel olsa hem aklı başı yerinde temiz olsa ne olur yani :( illa birini seçeceksek temiz akıllı olanı seçerim 40 gün sonra diğerine doyacağız zaten sonrası önemli

0|0
    0|0
    • hani yaa linkteki kızı beğenmedin mi?

peki nasıl bi kadına doyum olmaz?

• yüzü güzele 40 günde doyarsın huyu güzele kırk yılda doyamazsın hesabı.

• link Ahanda bununla.

1|0
    0|0
  • Daha az güzel, daha zeki, daha ahlaksız ve beni çok seven bi hatun ile.

0|0
    0|0
    • Ne demiş hz. ali

Herşeyin akla, aklın ise edebe ihtiyacı vardır. akıllı ama edebsiz ikisi bir arada neye yarar

Kızlar Ne Diyor 4

• bi kız istemedikçe geçmişi bilinmez çok merak ediyorum bu bakire anlayışınız nasıl yani kadın belki bakire ama yemediği nane kalmamış bu erkekler bazen çok saf yani düşünsene tokmak davulu patlatmamış ama değmediği yer kalmamış böyle saf erkekler oldukça temizim diyip yutturmak kolay

0|0
    0|1
    • dediğin doğru başında başörtü ile her türlü haltı yapan var...yukarıda zaten sevgilisi olmamış yazdım...

• bu dediğin saf salak erkekler için geçerlii bekaretle beraber birçok farklı kıstası olan adam var dikkat etsinlerde onlara denk gelmesinler bir parmakla ne olduğunu anlar karşısındakinin hadi anlamadı bir kadının ne olduğunu anlamak için bir kaç yol daha var onlarda bende kalsın şimdilik ama bu kadar emin olma olmadık yerden birşey çıkar sen dahi nasıl olduğunu anlamazsın ahmakları olduğu gibi gayet kurnazları zekileride var erkek milletinin

• Hepsi demedik zaten

• Şimdi burada ahlak diyorlar ya sen bakma onlara en mazbutu gönlünü yellozlara veriyor hiç düşünmeden :D

0|0
    0|1
    • Sen genellemeleri sevmezdin sanki :S

• dimi yaa...neyse ama...bir kız ahlaklı oluyorsa kendi için olmalı...zaten ben eninde sonunda her kesin hak ettiğini bulacağını düşünüyorum

• Herkes hakettiğini bu dünyada bulmaz soran.

Ahiret inancı olan insan bilir ki burası imtihan dünyasıdır ve bazı şeyler ahirette karşılık bulacaktır.

Bir iyiye bir iyi zor bu devirde.

• bi yanda bu kız bi yandada anlattığın kız olsun.

miranda kerr i alırlar.

biz bunu adam ederiz derler ashgfdahsgd

ama kız onları kendi yoluna sokar bi zaman sonra.

bu işler böyledir://////7777777

0|0
    0|1
    • ben de senin gibi olduklarını düşünüyorum...

• güzelim güzellik geçicidir, ama karekter namus kalıcı sen düşün artık sorunu cevabını.

0|0
    0|0
Yükleniyor...