Bu doğru mu sizce bakireler?

ben nette birile konuşuyorum sanal seks yapıoduk bana mast yaparken parmağımı sokmamı söylüyo hayır dedikçede ısrar ediyo. ben bozulcağını düşünüyorum ama o tek parmakla bozulmaz diyo sizce bu nekadar doğru deneyen varmı tek parmakla bozulmazmı kızlık zarı?

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlık zarı vajinanın girişinden birkaç santim içerde, ortası delik, soğan zarı inceliğinde bir zardır Vajinaya bu zarın ortasındaki delikten daha büyük herhangi bir şey, birkaç santim girdiğinde, bu zar kenarlara çekilir, yani bozulur

Vajinaya girenin, penis, parmak, tampon ya da başka bir cisim olması durumu değiştirmez Kızlık zarı vajina duvarlarına doğru çekilirken, üzerindeki kılcal damarlar çatlar ve bir kaç damla kan gelir Bazı kızlık zarları esnektir, kılcal damar çatlaması olmaksızın kenarlara çekilebilir ve kanamazlar Kanama genellikle vajinaya ilk giriş sırasında olur, ilk girişi izleyen hafta içindeki girişlerde de taze yara nedeniyle ufak kanamalar olabilir Daha nadir olarak ilk giriş kısmi olabilir ve ilgisiz bir zamandaki tam girişte yeniden kanama olabilir

0|0
    0|0
    • peki neden doktorlar ince olan tampon kullanabilir diolar

Erkekler Ne Diyor 16

• Kızlık zarı herkeste standart değildir. Esnekliğinden üzerindeki delik yada deliklerin şekillerine kadar bir çok değişiklik gösterirler. Bazı kadınlarda sadece ortasında delik bulunurken bazı kadınlarda süzgeç gibi birden fazla delik bulundurabilir. Dolayısı ile parmak yada benzer incelikte bir şey girmesine ragmen bazı kadınların zarları bozulmazken, bazılarınınki bozulabilir. Kısacası dışarıdan gelebilecek bu ve benzeri travmalar kızlık zarı için bir tehdit oluşturabilir.

0|0
    0|0
  • gunaydin arksdaslik yapman cok normal fakat sana soyledigi hic dogru degil vajinaya sert birseyin girmesi kizliginin bozulmasina yeterli olur sonra geri donusude olmaz arkadasinin soyledigini yaparsan tabiki bazi seyleri yasamak seninde hakkin ama gercegini yasamak sevdigin kisiyle yadamak cok farkli olur.karar senin tabiki

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı kendini tamir edebilen bir zardır. Hatayla bir kez bir cismin girip çıkması zedeleyebilir. Bir daha giriş çıkış olmazsa belli bir süre sonra zar kendini yeniler eski haline döner. Ancak farkında olmadan bir kaç kez giriş çıkış olursa bu defa da yenileyemeyecek kadar zarar görebilir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • zar tek model değil ki. 9 değişik tipi var. kapalı yada elek tipi ise yada septalı zar tipi ise mutlaka en küçük şeyden bozulur. bilip bilmeden sana akıl veriyor. deneme sakın.

0|0
    0|0
  • Sakın yapma böyle birşey.Hayatının önemli bir anını böyle saçma birşey ile yaşama.Çok istiyorsa çaktırmadan makatına yapabilirsin bu hareketi :)

0|0
    0|0
  • bunu deneme bozulur bozulmuyabılırde ama kızlık zarın vajina girisindedir o karektersiz kişi bunu sana yaptırmakla eline ne gecicek yüzeysel oksa veya kritorisinin üstüne parmagını koy hafif dokunus yap ama vajina girisine bişe sokma

0|0
    0|0
    • bende öyle diorum ama eski sevgilisine yapmış bunu ve bozulmamış dio

• henüz hazır değilim ona

• oyle sahte seylerle ugrasma

• yap yap da gör ... gününü kızım sen delimisin sanal yapman her ne kadar karşıdakini tanısanda tanımasanda yanlış kendini sakla çok değerlisin haberin yok.

0|0
    0|0
  • Yok 5 parmaktan aşağı bozulmaz :D

Parmakla alakası yok sert bi cisim olsun yeter .d

0|0
    0|0
  • kırk yıllık tinerciyim böyle kafa görmedim :)) bozulur bozulur neme lazım aman naparsın sonra :))her zaman söylüyorum şu zarları erkekler sünnet oluyor ya kızlarınknide bebekken falan alsınlar bişey yapsınlar da kurtulalım yaaa ne zarmış aq.

0|0
    0|0
  • zarın şekline göre, çoğunluk ortada tek delik olandan ordan sokarsan bişey olmaz tabi ama bunun garantisi yok bozulabilir de.

0|0
    0|0
  • kızlık zarı 2-3 cm içerdedir, gerisini sen düşün..

0|0
    0|0
    • ama parmak ince olduğu için bişey olmazmış

• ya doktorların sölediğine göre ince tampon kullanablrmişiz demekki bişey olmuo

• Yaww sanal seks yaparken cocuk sana parmağını sok dediğinde tamam soktum de (sokmasan bile ) bitsin neden uzatıosunki

• bozulsa da boş ver evlenince eşine mazeretni söylersin o seni afeder kızım :)

0|0
    0|0
  • Sakın sokma came devam et üErinden okşa vajinanaı elinle vur üstüne güzel oluyo öyle

0|0
    0|0
  • neden senin gibi birisini bulamiyorum fazla birseyde istemiyorum kii

0|0
    0|0
  • kekliyo seni o* çocugu

1|1
    0|0
  • Elastik değilse "bozulur."

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Doğru olmayan sanalda olsa bunu yapmanız zaten. Gerisi tefrruattır. Yapılan başlı başına yanlışken, kızlığın bozulması mı sizi endişelendirdi? Zaten beynende, ruhende kız değilsiniz.

2|5
    2|2
  • elalemin adamı ısrarla parmağını sok diyor...ve sen bunla hala konuşmaya devammı ettin...bu nasıl bir zihniyettir...

1|3
    1|1
  • Kızım böyle şeylerin ihtimali bile kötü. Ne olduğunu anlamadan bozulursun sonra kimseye anlatamazsın parmağınla yaptığını.

0|1
    0|1
  • bozulur yapma kesinlikle böyle bir zevk yaşamak istiyorsan erkek arkadaşınla oral sex yap

0|0
    0|2
  • aklıılı ol 3 4 cmden zonra tehlike var...

0|1
    0|1
  • Bozulurr benım arkadaşımın başına geldi :( Yapmayın !

0|1
    0|1
Yükleniyor...