Erkek arkadaşım biseksüel midir gerçek hayatta da?

bu konuda cidden biligili olanlar yorum yaparsa sevinrm. eski erkek arkadaşm, kısaca anlatıcam: cinsel fantezilerinde hem grup vardı hem o grupta erkekler vardı. hem aktif hem pafis olmaya megilli biriydi cinsel ilişki fantezisnde. hatta pasif oldugu fantezileri daha ağır basıyordu diyebilrm. onu tanımaya ve anlamaya çalışdm. bu yüzden dışlamak yerine, istemesem de ona eşlik ettm konuşmalarmzda. fakat savundugu şey bunları asla gerçek hayatta yapmayacagı sadece fantezi oldugu. ama bence insan fantezisni kuruyorsa gerçeğini de yapabilme potansiyeline sahiptir. bu tip insanları daha iyi tanıyan ya da bu tip konularda bilgi sahibi olanlar yorum yapabilir mi.

Güncellemeler:
bu konu ciddi googleda biraz araştırma yaptn insanlarn toplum yüzünden eşcinsel ya da bisexuel olup bunu kendisine bile kabulettirmedigi yazıyor. adına fantezi derler sadece ve kendilerni fantezi diye kandırrlarmş
...

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• İbnelik var içinde gerçekte yapmam demesi hikaye hele bir fırsat bulsun...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• cool story bro

0|0
    1|0
  • Tanıdığımı söyleyemem ama fantezi varsa altında başka şeyler aranır.

0|0
    0|0
  • Biseksuel

0|0
    0|0
  • Bence uzak dur. senin kimyanı da düşüncelerin de bozulacak.

0|0
    0|0
  • Fantazilerle biseksuel olunmaz

0|0
    0|0
    • neyle olunur peki. insanın içi kafası bunu kabul ediyorsa geri önemsiz. bu potansiyel var demektir.

• hyr yani bir insanın fantezisinde bir erkekle yani hemcinsiyle hem pasif olarak hem aktif olarak ilişkiye girmeyi düşlemesine ne ad vericez?

• Hem pasif hem aktif oluyorsa ve kadinla da birlikte oluyorsa fantazi degildir modern adi biseksuel gercek adi sapkinlik sen grup deyince ben bisek olmadigini soyledim

• bu konuda tecrübem var ama neler anlatıyordu bunları bana yazmanız lazım.

0|0
    0|0
  • bir ilgi var gibi aklinin serinliklerinde

0|0
    0|0
  • bir ara yaz bana

0|0
    0|0
  • Bisex tir bence

0|0
    0|0
  • Ben sevgilimin hatta karimin biseksuel olmasini isterdim ama ben biseksuel degilim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...