Bir kızın önceden yattığını nasıl anlarız?

evet arkadsalar sorum şudur ki geçen arabanın ön koltuğuna yüz üstü yattı sevgilim.bende bakire olduğu için arkasından girdim.taş çatlasın 2.zorlamamda girdi ama sanki bana kendini sıkıyomuş gibi geldi.içinde git gel yapmaya başladım gayet kolay gidip geliyordum.ama penişimin yarısı girmişti.ilk defa yapıcak olan bi kızın arkasından girince gitgellerde zorlanmazmıyız veya kız acı çekip bağırmazmı çıkar diye ? 3 dkka faln yaptım hızlı hızlı sonra ya yavaş yap yada çıkar dedi.bende çıkardım zatn pekde bir zevk vermedi.sonra eve gidince mesaj atmış tuvalete çömeldiğimde azcık kan geldi totomdan diye ? bu arada çok acemi davranıyordu sanki kendini yeni doğmuş bebek gibi göstermeye çalışıodu öpüşürken faln..bu kız öncedende ilişkiye girmişmidir girmemişmidir ?

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• Hayır öyle birşey olmadı. Ama bu partnerimin erken boşalmasından kaynaklı olabilir 5 dk oluyor en fazla. Acıyıp acımamasi penis boyuna ve kişilere göre değişir bence.

0|1
    0|0
    • anladım teşekkürler

• Üzülme bence neden ayrıldığınızı bilmediğim için yorum yapamicam ama sebepsiz yere ise gerçekten senin için iyi olmuş.

• yok yok artık üzülmüyorum.kurtulduguma şükrediyorum.

Kızlar Ne Diyor 12

• Girmistirrrrr. Nah buraya yaziyorum. O kadar kolay o degil anal mevzu.

4|10
    2|7
  • o kızın da kafasına mıcim senin de.

4|3
    0|3
  • daha önce yaptın mı diye sorsaydın bi keşke .

3|1
    0|0
  • arabada yapma cesaretinize bayıldım her şeyden önce.

1|2
    0|3
  • esnek demek. :( <asdfghjkl

1|1
    1|1
  • Arkadan mi onden mi ama ben ikisinede cevap veriyim arkadasim.kizla arkadn yaptiysan ve krem yag tarzinda bsy kullnmadiysanvonceden ypmamis bir kiza hayatta giremzsin..gercktn imkani yok kayganlastrck bsyler kullnman gerekiyr.yani hemen girmesi tuhaf.ondende yaptysa ztn onu direk anlarsin.

3|1
    1|0
    • arkadandı.hiçbirşey kullanmadık.kuru kuruya girdim içine gidip gelmelerim baya kolay oldu.hatta yarısına kadar o kadar kolay girdiki anlatamam.yaptıktan sonra oturunca bı acı hissetmesi gerekmezmi ? yani ılk defa arkadan yapan kızlar poposunun üstüne zor oturur dye duydum ve yürüyüşlerinde bi değişiklik olur diye duydum.bizimkinde öyle bi durumlar yoktu.

• Kız bayağı profosyonel olmuş sana ayak çekiyor. Çoğu öylr der. Hatta arkasını dönmesine gerek bile yok normal sevişirken penis vajinaya girmez ama hiç el yardımı olmadan direk anal yola girer.Kesin söylüyorumki kız çok defalar ve sık olarak ters ilişkiye girmiş.

• tırıvılıdünya katılıyorum dostum.teşekkrler

• boşu boşuna bu mallarla seks meks yapmayın kızlar, alın sonuç bu... internet köşelerinde acep daha önce yapmış mıydı panpalar ayarında millete soru sormak. kıçınıza seks lazım kekolar sizin.

7|3
    0|4
  • ayıp ya vallahi ayıp kız senin için canının yanmasını göze alsın sen canı az yandı acaba daha öncemi yaptı de erkekleri çozemiyorum bu ne hayvanlıktır

9|1
    1|6
  • diktiriverin. asdasdfghjk

2|0
    2|4
  • İlla acıyacak diye birşey yok. Bende "İlk "yaptığımda tek seferde girmişti acı falan hiç olmadı.hemde hiç. Zevk suyum akmıştı arkaya o kolaylık sağladı diye düşünüyorum.

3|2
    1|6
    • İlk sefer ilk denemede olmaz. Cıyak ciyak bağırırsın. Bir hafta yan yan gezer sevgilne lanet okursun. Geç bunları.

• Olmadı işte sana mi girdiler ne biliyorsun kendini rahat bırakmanla alakalı birşey o. Bende şaşırdım ama öyle acı duymadım seni inandırmak zorunda değilim yaşadığım deneyimi yazıyorum ha sende yaşadıysan eğer acı falan olduysa yaz.

• peki ben bişey sorabilirmiyim.ılk defa yaptıktan sonra totonun üstüne oturdukdan sonra acı falan hissettinmi ? veya yürürken belli edicek hareketler yaptınmı ? teşekkürkürler.

• Hay Allah belanı versin senin fahise herif ya... Ulan sıçayım böyle ülkenin içine. Yapsak suç yapmasak suç.

Yapmasak "yuaa bizim gızlar çoah nazlı yaa, uğraştırıyorlar yuaa" derler.

Yapsak "abii acaba daha önce yapmış mıydı yoksa bu kaşar mı" derler. Sıçayım hepinizin ağzına e mi.

Hepinizin Allah belasını versin. Türk kızının psikolojisinin içine ettiniz.

Tek bir erkeğe dokunmadım sizin zırvalarınız yüzünden ama sktir olup gidiyorum buralardan. Bakire muhabbetinizden de "verdi" muhabbetinizden de bıktık usandık.

Allah bu muhabbetleri yapan her erkeğin bin türlü belasını versin inşallah.

basın eksiye fahiseler.

33|23
    2|7
  • girdiyse de sanane totosunu becerdiğin kızdan bide bakire olmasını mı bekliyosun?

2|2
    0|3

Erkekler Ne Diyor 7

• adamın biri karısından sürekli ters ilişki isteyip duruyormus kadına en sonu tak demıs veremde kurtulam adam işini görmüş dönmüş sırtını yatmıs kadına sureklı ters konusmalar kadın ne oldu bey neden konusmuyon adamdan cıkan ses ben götverenlerle konusmam... şimdi azımı bozmıyım ama anladın sen onu madem kızı yadırgıyacaktın neden bu boku yedin o kız belki ilkdi degildi bilemem ama senin ruhunda i*nelik oldugu kesin...

4|3
    0|1
  • o sana bile öğretir bu işleri. ustalaşmış. sana ayak yapıyor

2|3
    5|0
  • arkadan öyle kolay girmese gerek

0|2
    3|0
  • zorlanma olması durumunu bilemem ama o baya zorlanmış ki kan gelmiş. kimisi korkusundan da ses çıkarmaz. ama normali dururken neden arkadan

0|1
    1|0
    • bozulmasın ıstedım.evlenmeyı dusunuyorduk kız baskasıyla fıngırdeyince ayrıldı benden

• Kan olayı yalan. Öyle olduğunu söylüyorki inandırsın.

• radyoda ne çalıyordu, acısa da öldürmez cehenneme döndürmez mi?

0|0
    1|3
  • anlayamazsın imkansz

0|1
    2|1
  • benneyazım bilmiyorumkiii:)

0|0
    1|2
Yükleniyor...