Kayganlaştırıcı tavsiyeniz var mı?

ailem köye gitti bu akşam sevdiğim bizde kalıcak. daha önce vajinal ve oral tecrübem var fakat ilk anal deneyimim olucak çünkü sevgilim bakire. önereceğiniz kayganlaştırıcı var mı?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• çünkü sevgilin bakire. ne komik ama

0|1
    0|1
    • nesi komik ciddi düşünmüyorum, ona kalsa benle vajinal ilişkiye girmeye hazır yine ben istemeyen tarafım.

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilin götünden yaparsan bakiremi oluyor, birde sevgilim diyorsun! Kizlik zarini bozup üstüne kalmasin diye kiza belkide zorla anal yapmaya zorlayacaksin, anüsünde yirtik olusursa kiz hastanelik olur, hersey ortaya cikar, bunun abisi, kardesi, babasi amcasi yokmu? Analseks yapilacak en pis , en igrenc iliski, l*n soktunmu 6- 7 cm ötede bokuna penisini sokacaksin, bu sana zevkmi verecek..
    Her türlü ahastalik risikosunu bir taraf birak, kiza iskence..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence normal yoldan yapmanız en iyisi ama illaki anal yapıcam diyorsanız, durex'in pempe renkli Ying Ying kokulu olan kayganlaştırıcısı süper. Aynı zamanda tadı da pek bir güzel ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• tükmükten öte yoktur. en doğal kayganlaştırıcı. heyecandan ağzın kurursa vazelin

0|0
    0|0
  • durex in var ama bir süre sonra çabuk kuruyo sümükümsü bişeye dönüşüyo

0|0
    0|0
  • vazelin kullan herhangi bir marka olabilir.

0|0
    0|0
  • Kas gevşetici kremle birlikte kayganlaştırıcı kullan rahat rahat sert yapıp zevk alın.

0|0
    0|0
  • Anestol kremi araştır eczanede. senin için değil kızcağız için.

1|0
    0|0
  • Balgam

0|0
    1|0
  • durexın var mıgrosta satılıyor :D kondomsuz ılıskıye gırmemen de ıkıncı tavsıyem :D

0|0
    0|0
    • Vajinal girmeyeceğim, ciddi düşünmüyorum hatunla. bakire temiz kız comdomsuz ilişki ilk tercihim olur

• vajınal olmadıgını anladım zaten. tamız ya da degıl daha once anal yaptunmı bılmem ama kondomda olsun yannda benden tavsıye

• condom var zaten, eyv teşekkür ettim.

Yükleniyor...