Kızlar, Kızların göğüsleri kaç yaşında tam şeklini alır?

Kızlar hakkında merak ettiğim şeyler var göğüsler kaç yaşında tam şeklini alır. Sütyen numaranız kaç yaşında oturmuş olur?

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Insandan insana degisir büyüme yasi. Ama genelde gögüsler 2-2,5 yil arasinda gelismelerini durdurur diye okumustum. Sonradan numara farkliligi olabilir ama bu kilo alip vermeyle alakali bisey.

0|0
    0|0
    • Boy uzaması 20 yasina kasar devam edermiş ya. Bedende bu yaşlara kadar sekil almaya devam eder o zaman

• Hayir her kiz ayni degil. 20 yasina kadar devam etmesi icin 17-18 yaslarinda baslamasi lazim. Sor bakalim 16-17 yasinda gögsü olmayan kizlara normal mi diye. 😳
      Gögüs gelisimini 2-2,5 yil icinde bitirir dedigim gibi. 20 yasinda hala büyüyosa gec kalmistir o sahis.

Kızlar Ne Diyor 4

• benim 10 yasında büyümeye başladı 16 yaşımda durdu sonra sabit ölçü taktım şimdi ise göğsüm süt doldugu için büyüdü 1-2 beden ama emzirme bitince onlarda eski haline döner hatta belki daha da küçülür ablamda öyle olmuştu :((

0|0
    0|0
  • İlk 11 yaşında adet görmüştüm gogüslerin düzlugu gidiyo hafif yuvarlaklaşma başlıyo 2 3 yıl içinde ne normal goğüs oldu şu an lisede de normal kadın goğusu gibi

0|0
    0|0
    • sende bir anomalivar bence. 11+3 desen 14 yaş olur. o yaşta ki bir çocuğun olgunluğa erişmesi mümkün değil. benim tahminime göre 20 li yaşları mutlaka bulur. bulucaktır.

• ahahah saçmalama yaaa :) tüm kızlar can atıyo büyük göğüslü olmak için. hatta bıçak altına yatıp silikon taktırıyolar. sende durmuş büyümesin diyosun. sen kaç yaşındasın allah aşına?

• Lise 3 işte ama utaniyorum ya buyusun istemiyorum 85 şu an

• 85 benim genis ve dolgun 2 senede oturdu

0|0
    0|0
  • bu konuda bilgim yok ama onlar her zaman değişiyor 60 yaşındaki birininkine bakarsak şimdiki göğüsleriyle 20 yaşındaki göğüsleri aynı değil

0|0
    0|0
    • Orası öyle de yani vücudun tam erişkinlige ulaştıgı yaş nedir diye sorsaydım daha mantıklı olurdu.

Yükleniyor...