Mastürbasyon nedir? Nasıl yapılır?

Mastürbasyon nedir? Nasıl yapılır? 19 yaşımdayım ama bir kere bile mastürbasyon yapmadım nasıl bir duygu bilmiyorum. Ayrıca ne gibi zararları var yararları var bilmiyorum. İçinizden bilen biri varsa açıklayabilir mi acaba? Çok teşekkürler.

0|0
0|23

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi kendine vajinanı okşaman sonucu orgazm olma işidir mastürbasyon.

Bakire kişiler parmak ve benzeri şeyleri sokaktan kaçınıp sadece okşamakla yetinmeliler.

Yararı tek başına cinsel mutluluk.
    Zararı ise yok diye biliyorum.

Ama tavsiyem her zaman yapma.
    Çok canın istediğinde isteğini azaltmak için yap.

Bizimle kafa buluyorsan aşksız kalasın :p

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Pamuklu çubukla kulağını karıştırmaya mast deniyor. Çubuğu fazla içeri sokmadan karıştır kulağını. Zarı zedeleme.

2|0
    0|0
    • Dalgaya vurmayalim lütfen. Bilmemek değil öğrenmemek ayıptır. Merak ettim zararlarını yararlarını. Lütfen

• Dalga geçmiyorum. Çok benzeşiyor. Çocuk değilsin. Gerisini sen halledersin.

• Mastürbasyon iç anadolu bölgesine ait yöresel bir yemek. Nasıl yapıldığını anlatamam şimdi tarifi çok uzun.

1|0
    0|0
    • Çok sağol ya ben bilmediğim bir şeyi öğrenmek için soruyorum. Zararlarını yararlarını merak ediyorum.

• Laubalilik yapmasanız sevinirim. Her tanımadığınız insana aşkım mi diyorsunuz.

• kuku nerede biliyormusun
    temelden başlayalım?

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum

• Siz hep tanımadığınız bilmediğiniz hayatına dair tek bir şey bilmediğiniz insanların merak üzerine sorulan sorularına troll mu dersiniz.

• yıl 2015 mağaradamı yaşıyon?

• Yaşamadan bilemezsin ki.. Biz de böyle anlatamayız. En azından ben. Ben anlatmayı beceremem

1|0
    0|0
  • Masturbasyon kişinin kendi kendine yaptığı sonucu orgazm olduğu şeydir..

Kızlar için masturbasyon eğer bakireyse parmaklarıyla cinsel organının üst kısmını okşamasıyla olur..

1|0
    0|0
    • Zararları varmıdır peki

• Zararlı yani

• Aynen öyle. Mesela şöyle düşün sabah uyanıyorsun masturbasyon isteği uyanıyor, gün içerisinde masturbasyon yapma isteği uyanıyor, akşam uyurken masturbasyon yapma isteği uyanıyor..

Sabah yapıyorsun, gün içerisinde dışarıda olduğun için zor durumda hissediyorsun, akşam uyurken yapıyorsun.. Böyle hayat devam eder mi?

• ilk önce seni tahrik eden sulandıran birşey bul sonra sulan bir güzel elini kliorise koy ve okşamaya başla arada ayır vajinanı klitorisi çıplak bulmaya çalış hızlı yap yavaşla yavaştan hızlıyadoğru kendini sal gitsin içinden bişeyler akmasına izinver ve mutlu son

0|0
    0|0
  • Yapay cinsellik

1|0
    0|0
  • Zararları ileride çok doyumsuz oluyorsun fazla şeytana uyuyorsun bu Bariz açık. Yapmamışsın hiç yapma derim kızlar normalmiş gibi her yerde konuşsalarda ilerde hayatlarına ne getireceğini hale çözmüş değiller. sonra burada soruyorlar ben kaşarmıyım. her erkekle olma isteği fantazi dünya ları genişliyor. inan tavsiye ermem cinsel yaşamdaki kızların sorusuna bak anlarsın dediğimi. Bazıları diyor doymuyorum ne yapacam bazıları eşcinselim sanırım Kızlardan hoşlanıyorum elledim felan felan.

0|0
    0|0
  • şaka yapıyorsun , bu sitedesin ve sorduğun soruya bak
    milleti yoldan çıkarmaya çalışıyorsun

1|0
    0|0
    • Alakası yok ben buraya genelde eğitim kategorisine bakmak için gelmiştim daha sonralar aşk ve ilişki devam etti ama cinsellik kategorisinde ilk sorum

• Ozel ders veriyorum ulas bana

1|0
    0|0
    • Mesaj atablrsn knsrz ;)

• Hayır teşekkürler ama. Ben buradan sormayı tercih ederim.

• Yararlıdır. Hem insanı rahatlatır. Hem cinsel açlığını giderir , cinsellik yüzünden hata yapmasını engeller.

0|0
    0|0
  • Seks yapsan daha iyi olmaz mı

0|0
    0|0
  • Aslında özel bir sanattır. Her eli ile okşayan orgazm olacak diye bir şey yoktur. Teknik ve yöntem bilmek gerekir. İstersen bu teknikleri seninle paylaşabilirim.

0|0
    0|0
  • Krem al ve alt takıma masaj yap.

0|0
    0|0
  • boshver ögrenme, ögrenince bırakılmıyo bir daha

0|0
    0|0
  • cok yapma tahris edersin

0|0
    0|0
  • Istersen anlatirim nasil yapilir neyle daha iyi olur filan yazarsan

0|0
    0|0
  • Maat: Seftalinin suyunu cikartma yontemi.

Bicagi seftaliye saplarsin. Oyarda oyarsin

0|0
    0|0
  • Birak bu isleri kocan öğretir...

0|0
    0|0
  • bence yapma boş ver sonra durduramıyorsun kendini bulaşma hiç

0|0
    0|0
  • hiç inandırıcı bir soru gelmedi

0|0
    0|0