Erkeklerin el ele tutuşması.

ya bişi sorcam gay falan değlm yanlış anlamayın ama bizim ülkede kızlar elele tutüsnca lez falan olmuyolar ama erkekler el ele olnca gay oluyorlar bu düşünce nasıl yaylms bizim ülkede:D:D

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• bildiğim kadarıyla yemen de erkeklerin el ele tutuşması normal =)

0|1
    0|0
    • suriyede de böyleymiş tebrikler kardeş cevabı sen buldun cevap kültür farkı:D

• teşekkürler ;) ama yanlş bilinio suriye de böyle değil bi de bizim ülkemizde erkeklerin kol kola girmesi gayet normaldir ama sen git bi ingiltereye işte o zaman sna gay derler =))

Kızlar Ne Diyor 7

• deme öyleeee.. geçen sene şenliklerde kız arkadaşımın elini tutmuş yürüyordum lez bunlar diye arkamızdan bağırdılar.. hayır yani olsam ilan ederim zaten ama toplum fantezileri buna sürüklüyor insanları demek ki..

0|0
    0|0
    • peki siz düşünyormusunz aklınızdan geçiyormu acaba biz böyle eleleyiz bize lez derler falan die?

• biz kızlarla aşkımlı bile konuşuruz birlikte çıplak bile kalabiliriz yadırgamayız bunu ama iki erkeği kol kola bile görsek direk gay diyip dalga geçeriz :D tuhaf gerçekten.. niye böyleyiz kii

0|0
    0|0
    • he işte aynen:d erkeklr aşkmlı konşnca aha bunlar top gay. facedn kızlar birbiryle nişanlı gösteryolar durumlarını yada aynı evde gösteryolar erkekler yapınca kıyamet kopyo :d

• lan harbı nasıl cıplak kalysnz :D hadı aynı yatakta yatın hadı ıc camşrnzla yatın ama cıplak nasıl kalynz:D hiç et ete temas etmıyrmu:D

• Yoo niye etsin ki bende olan ondada var niye dokunmaya çalışıyım :S :D

• "gay değilim dediğine göre kesin gay..."

bu düşünceye ne dersin :))

0|1
    0|1
    • yooo merak edyrm sadece bütün erkekler böyle düşünuyo bı ben deglm bunu bln:D

• bn seni damgalamadm damgalayanlar var dyorumm yanlş anlşlmasın.

• onlar düşüncesiz benciller biz böyleleri yüzünden gelişemiyoruz işte:D yanlş anlamadım haklısın

• kız arkadaşımla el ele tutuşup yürümem ama çoğu kez bir kaç saniyeliğine kalabalıkta çekmek için el ele tutuşmuşuzdur. erkeklerde hiç böyle bişeye rastlamadım ama rastlarsamda anormal karşılamam.

0|0
    0|0
    • yok işte mesela taksmde yada kalabalk bı yerlerde öyle 1 kac sanıyelgne degl abartlı uzun uzun el ele tutuşanlar var:d

• suriyede bu samimilik göstergesi yapılıyor yani , kültür farkı biraz da :))

0|0
    0|0
  • siz kendinizi taş fırın tanıttınız suç sizin öncelikle siz düşünüyorsunuz

0|0
    0|0
    • alakası yok benim çevremdekı butun erkekler böyle düşünyo hatta aramızda eleştiri tartşma bile yapyırz ozaman hepimiz gaymıyz:D

• gaysın diyen oldumu

• ayy düşündüm de yok olmaz o iş hacı.biz kankamla dediğin gibi bazen el ele tutuşuyoruz,ama öyle uç tepkilerle karşılaşmadık:)ama bi erkek yapmamalı ı ıh

0|0
    0|0
    • tamam işte bi erkek neden yapmamalı ben cok kıza sordm sadece olmaz ya sacma dıo nedn dıyrm acıklama yapamıyolar:D uç tepkilerle karşılşmadık dıysn ama böyle durmlarda erkeler hep kendı aralarında lez bnlar kesn dıolar bunu bil yanı

• sorun değil ya sokakta yürürken sevgili bulma gibi bi çabamız yok.insanlar geçip gidiyo yani..

şimdi şöyle biz kızlar daha sevgi pıtırcıkları insanlarız.ilgiyi sevgiyi belli ederiz ama erkekler öyle değil.yani bi ağırlığı bi duruşu olmalı

Erkekler Ne Diyor 6

• erkekler farklıdır kızlar farklıdır. ikisi aynı değildir. şimdi kızlar topuklu ve etek giyor diye biz de mi giyelim. armut armuttur elma elma.

1|1
    0|0
  • el tutan gaymak :D

0|0
    0|0
  • kızlarda el ele tutuşmıyo kol kola giriyo erkeklerde böyle en azından benim gördüğüm kadarıyla..

0|0
    0|0
    • sen o zaman istanbulda yaşamıyosn yaşadıgın yer küçük bi yer herhalde hiç görmuyosn yada dikkatini çekmiyor. ben cok görüyorm hatta böyle arkadşlarm var

• evet istanbulda yaşamıyorum ondan olabilir

• bu soruyu hep merak etmişimdir..

0|0
    0|0
  • burası türkiye kardeş

0|0
    0|0
  • erkeklerde kızların her yaptığını yapsaydı kızlardan ne fark kalırdı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...