İlişki ortasında benden beyaz sıvı geliyor. Nedir?

Sekssin ortalarında benden beyaz kaygan sıvı akıyor ve erkek arkadaşımın penisine bulaşıyor. Mantar falan değil sizce boşalıyor muyum? Çok fazla sulanıyorum zaten. Bu boşalmamıdır? Sıvının aktığını hissetmiyorum bile. Buna ne deniyor acaba?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşlar kadında boşalma ruhendir. erkek gibi extra sperm gibi sıvı çıkışı beklemeyin.

kadında ilk baştaki oplin sıvısı yani sizin ıslandım vıcık vıcık oldum dediğiniz sıvı ilişki anında daha da çoğalarak vaji, na içerisine girer bir kısmı. girçık işleminde köpürür rengi beyazlaşır. normalde şeffaftır. akan sıvı taaa ilk başta bşlayan ıslanmanızdır. bu boşalma değildir.

boşaldığınızda zaten hayatınızın en uçuk en manyak duygusunu yaşamış olursunuz ve zaten boşaldım mı diye sormazsınız bile

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Iste o beyaz esinin penisine yapisan sey senin menin.. kadindanda meni gelir.. bosalma alametidir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• o hem sızı ılıskıye daha cok hazırlayan hemde haz aldığınızın kanıtı.. herkesde bembeyeaz olacak dıye bı kaıdede yok ayrıca.. orgazm ıse başka bırsey vücudunuzda bunu hıssedersınız.. ınsanlıktan çıkmak dıyelım bız ona:)

0|0
    0|0
  • Eğer kötü koku ya da enfeksiyon yoksa zevk aldığınız için gelen sıvıdır..
    herkeste değil ama bazı bayanlarda gördüm.. kötü değildi ben alınan zevke bağlıyorum..

0|0
    0|0
  • Saydam mi yoksa bildiğimiz beyaz mi akıntı
    Saydam ise vajinal akıntı zekvtendir.
    Ama beyaz ise mantardir kesin

0|0
    0|0
    • tam saydam sayılmasada saydam gibi mantar değil eminim kaşıntı vb belirtisi yok

• Mantarin tek belirtisi kaşıntı değil ki?
      Esimde de oluyordu o yüzden biliyorum bunu. Doktora gidip kontrol olup ilac alman şart.
      Iliski esnasında pek hoş olmuyo bu durum

• hayır merak etme normal bır sey o :D

0|0
    0|0
  • 1. mantarın soyulan deri kabuğu olabilir mi acaba
    2. bu yaz ne kadar çok kadın mantar oldu böyle yahu

0|0
    0|0
    • mantar değilim kaşıntı vb belirtisi yok sanırım aldığım zevkten alakalı

• vaginal temizlik de olabilir ama her zaman olmaz bu
      ya da
      içmantarda kaşıncak diye bir kural yok

• çok zevk aldığından geliyor işte onun tadı süper oluyor ya of

0|0
    0|0
  • delıgını yaglıyorsun ıste o suyla

0|0
    0|0
  • İlişkinin kolaylaşması için üretradan çıkan sıvıdır normaldir sağlıklısın

0|0
    0|0
  • Her kadında geliyor... benim hoşuma gider.. ama nedir bilmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• korkma canım sağlıklısın

0|0
    0|0
  • Bembeyaz koyu birsey dime bende de oluyor hep merak etmisimdir ne diye penisine bulasiyor esimin ilk grdigi dakikalarda oluyor ama bazen

0|0
    0|0
Yükleniyor...