Ped sorunu😔😔?

Regl oldum ama ped alacak durumda değilim normalde ilk 3 gün koca pedin dışına çıkardı şimdi havlu peçete koydum ne yapmam lazım 50 kat mı yapayım peçeteyi😭

0|1
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ya arkafaslar para degil ki kizin derdi hemen paraya yormuslar isi elinde yoksa pet nobetci marketmi var mahallelerde yapcak birsey yok sabaha kadar havluyla felan idare edeceksin uyumadan gecmis olsun

0|0
    0|0
    • Oh anlayan oldu sonunda Sağol ya😄

En İyi Kız Görüşü

• Çarşaf parçası, el havlusu, sargı bezi, pamuklu atlet vb uygun ölçülerde kes. büyük bir kare olabilir. Ortasına uzun bir dikdörtgen olarak pamuk koy. düzgünce katla. güvenemiyorsan çift kat çamaşır giy.
    tuvalet kagıdı parçalanma yapar batarsın. sadece pamuk bulaşma dağılma yapar, hemde mantar tehlikesi oluşturur. Evinde pamuk yoksa, eski bir atletini kes arasına bir el havlusunu kat koy. kalınca olur ama seni idare eder.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Abla hesap numarası ver ped parası gönderim içim parçalandı yemin ederim.

4|0
    0|0
  • eski atletlerden varsa onları parçala 3-5 kat yap. külota bir parça poşet yırtıp koy üzerine hazırladığın bezi koy. işte sana building ped

0|0
    0|0
  • Parasızlık :/
    Evde dur bari ne önerilir hiç bilmiyorum :(

1|0
    0|0
  • Soru çokk garipp bilemedimm, troll soru mu ki bu :((

1|0
    0|0
    • Ah keşke troll olsa:(

• Ben misafirlikteyim ya bu saatte nasıl isteyim bez falan rezil oldum rezil😣

• Yaa sen işileri zorlaştırmakk içinn mi söylüyorsunn bunlarıı :(( En zor şartlarda, gecenin bu saatinde adet kanım acaba misafilikte kaç adet damlıyabilir salona, oraya buraya mı diye uğraşıyosun anlamadım ki.. Bu test mi.. En zor şartlar altında, neden en zor şartlar altında oluyor ya..

• Havlu falan ne varsa tıka bir nevi tampon yoksa alinti hızına göre işin zor olabilir

1|0
    0|0
  • Ped alamıyorsan, Temiz bir pamuklu başörtüne kalınca pamuk sar ve koy. Hem pamuğu hem başörtüsünü yıkayıp kullanırsın. Baş örtün de pamuğun da 2 şer tane olsun ki kuruyana kadar ötekini kullan.

0|0
    0|0
  • getireyim kuzum ben sana markasını modeli söyle hemen :D

0|0
    0|0
  • Bakire değilsen pamuğu alıp tıkmalısın

0|0
    0|0
  • neden almıyonki

0|0
    0|0
  • ohaaaaaaaaaaaa o ne kız padden taşıyo felan, bu gidişle kan kaybından öleceksin ama ha.

0|0
    0|0
  • Ruloyu olduğu gibi koy geçici olarak :)

0|0
    0|0
  • İgne iplik al dudaklarini sikica dik

0|0
    4|0
  • Adresini ver yollayayim kac para bir ped yahu onu gectim atar damarmi bu

1|0
    0|0
    • Ya bu saatte kapalı her yer sabah alıcam ama yatak falan batıcak abimin yanında yatıcam o halde görmesin

Kızlar Ne Diyor 6

• yahu bimde bile 1 lira pedler...

1|0
    0|1
  • Kızım misafirlikte gittiğin yerde yok mu saçmalar işte birinden ne olacak

0|0
    0|0
  • Çok komik dimi :) bez parçasını akıl edemiyorum dimi yani amaç sitede böyle saçma bir soru sormak olsun

0|0
    0|0
    • Misafirlikteydim öyle bir şey isteyemezdim peçeteyle nasıl idare edeceğim diye sordum dikkat edersen sataşacak başka yer bul

• Eski giymedigin tisortleri yap

0|0
    0|0
  • neden ped alamıyosun

0|0
    0|0
  • Havlu koy

0|0
    0|0
Yükleniyor...