Bayanların söylemek zorunda hissettiği rutin yalanlar?

Evet arkadaşlar burdaki tepkim aslında bunu söylemek zorunda bırakıldıkları daha önceki ilişkileride olabilirdi aslında ama değil. Bir bayanla tanışırsınız, ilişki yaşamaya başlarsınız ve ilişkinin hızına göre sıra o muhteşem ana gelir ve yaşanır. Yaşandıktan sonra sigara kısmında acıklı bir hikaye anlatılmaya başlanır, madur olan bayan arkadaşım ya masturbasyon esnasında kızlık zarına zarar vermiş olur yada eski kötü bir sevgilisi tecavüz etmiş olur, yada çok sarhoş edilip kullanılmış olur. Bu gerçek olmayan açıklamalardan sıkılmadınız mı artık ? Ha sormuyorumda tabi ama direk açıklama geliyor hatta daha öncekilerde dolayı özür dilenip ağlamaklı olan var. Sıkılmadınız mı yalan söylemekten, nedir kendini bir eşya gibi görüp sıfır yada doktordan az kullanılmış hissi vermeye çalışmak ? Hadi dökülün bayanlar baylar. Bu sorunun cevabını istiyorum ve benzer yaşadığınız karşı cinste rutinleşmiş yalanlar varmı ?

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• "benim için farklısın. "

farkettim de bunu beraber olduğum bütüne erkeklere söylüyorum.ahah deneyimli erkekler yemez tabi.

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sutla gitsin.

0|1
    0|0
  • İkincisin diyenleri unutmussun.

2|1
    0|1
    • Haklısın onlarıda dahil edelim. Ne gerek varsa doya doya yaşayın ama yok :)

• hatunu kest,o beybi

• Abicim elinizde pusudamı bekliyorsunuz ya :) Yapmayın

• küçük insanların küçük dünyaları işte

0|0
    0|0
  • bu kzılardan korkulur i kzı olarak diyorum atamaycağı yalan yok , yeterki kanlarında olmasın , her türlü kandırma vs. rahat yapıaralar , bir kız olarak gördüğüm bu kadar , içinde olmasın sadece ...

0|0
    0|0
    • Tehlikeli bulaşmamak gerek diyosun :)

• Elimi ayağımı çektim artık, hep beraber rahat duralım :)

• :D :D , o seni bulur merak etme :)))

• duruma şartlara bağlı istedikten sonra en süper yalanı söylerim.

1|0
    0|1
  • Ben bakire olmadığımı söylüyorum hep. Ama bakireyim diye kandırmaya çalışanları da anlayabiliyorum.

2|2
    0|0
    • Tabi karşısındakinin hödük olmasıylada alakalı. Tabi bunu evlilikte yaşanabilecek sıkıntılar için söylemiyorum.

• bakire olmadığımı söyledim , yalana gerek duymadım !

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...