Genital bölgemi jiletle alıyorum ve 2 gün sonra sivilce çıkıyor çözüm varmı?

Genital bölgemi 2 seferdir jiletle alıyorum ve 2 gün sonra sivilcelenmeye başlıyor kaşınıyor kaşıdıkçada canım yanıyor bunun bir çözümü varmı?

0|0
8|29

En İyi Erkek Görüşü

• Jileti kullanırken fazla bastırma ve aynı yere defalarca sürtme gerekirse iki defa sabunla iki defada al, muhtelemen fazla bastırıyorsun deriyi tahriş ediyorsun neticesinde kısalan kıllar deri altından çıkmakta zorlanıyor ve iltihap yapıyor bu dediklerimi yap bir daha olmayacaktır

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sende sorun var canım bende alıyorum çok sıcaklar yoksa sivilce çıkmaz canım o bende de oluyor sıkma canını

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Köpük kullanıyor musun?

0|0
    0|0
  • Ters alıyorsun

0|0
    0|0
  • Kılın çıkma yönüne doğru kesersen sivilce Çıkmaz ama tersine doğru kestiğinizde derinden kesilince kıl Hem batık yapar hemide tahriş olur derin böylece tatlı kaşıntı ve sinir bozucu sivilceler olur.

0|0
    0|0
  • sanırım ters alıyorsun, ee haliyle de kıl geri kaçıyo deriyi tekrar delip çıkıyo, haaa bu iyi, çıkmazsa da kıl dönmesi olur yanarsın,
    jiletle ters almayın boshver o kadar da kaymak olmasın, illa da kaymak gibi olsun dersen laser operation yaparsın

0|0
    0|0
  • Uyuşturucu kremler var. O kremleri kullanarak ağda yapmayı deneyebilirsin. Jilet kıl dönmesine sivilceden daha büyük yaralara neden olabilir.

0|0
    0|0
  • Jilet ile almayın o halde

0|0
    0|0
  • Kıl dönmesi o bilader. Ağda yaptır en temizi.

0|0
    0|0
  • naxida krem kullan, kuru kuru aliyosun vucut alisik degildir jilete

0|0
    0|0
  • Şöyle bol köpükle Mach 3 dene bakalım..

0|0
    0|0
  • Çıktığı yönün tersine mi alıyorsun

0|0
    0|0
  • Jiletle alma bu birrr
    Jileti ters vuruyorsundur bu yüzden sivilce çıkıyordur buda iki

0|0
    0|0
  • Lazere git

0|0
    0|0
  • Yani jilet kullaanda sikinti var ya da . jileette

0|0
    0|0
  • Kaşır durursan cikar tabi yasin kac 15 mi

0|0
    0|0
  • Genital bölgeni jiletle alma ve 2 gün sonra sivilce çıkmasın çözüm bu

0|0
    0|0
  • Var
    Ağda :)

0|0
    0|0
  • Kiyamam ben senin o bolgene :( jiletle almadan onde iyice nemlendir kremle canim bana dua edeceksin

0|0
    3|0
  • ağdayla alıcan ;)

0|0
    0|0
  • Sinek kaydidan vaz gec killari cikis yonunde kes. Tersten olursan sivilce yapar

0|0
    0|0
  • köpükle almalısın kıllları yumuşatmalısın önce.. erkekler nasıl sakal traşı oluyor onun gibi

0|0
    0|0
  • Lazer yaptır ne uğraşyosun

0|0
    0|0
  • Neden öyle bisey yapıyorsun ki

0|0
    0|0
  • Senin yaşın, kaç

0|0
    0|0
  • Jilet kılları kalınlaştırır yol yakınken sir ağda ile al hem sivilceden kurtulursun

0|0
    0|0
  • Ağda

0|0
    0|0
  • Jiletle aldıgın için normal öyle olması aldıktan sonra kaliteli kremler kullan birşeyin kalmaz :) ama lazer yaptır biz yaptıramıyoruz utanıyoruz :(

0|0
    0|0
  • kaydırıcı jel kullanın kılları çıkış yönünde alın. gilette 3 bıçak kullan

0|0
    0|0
  • Islak veya kuru aliyorsan olabilir tras kopugu kullan

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• jiletle almak iğrenç sonuçlar çıkarır ağda acıyor biliyorum ama bir kuaför 10 dkda hallediyor ben jileti bırakalı 9 ay falan olmasına ragmen kıl dönmesi sivilce hala var vakit varken bırak kararır çirkinleşir

0|0
    0|1
  • Sık dişini ta ağda yap ya da epilasyon makinesi ya da kiy parana lazer yaptı

Jiletle çok kötü olur Kanar bile

0|0
    0|0
  • Agda kullan be teyze

0|0
    0|0
  • kuaföre gidip ağda yaptırcan. hem tüyler incelir hemde sivilceler olmaz. 1 ay rahat mis

0|0
    0|0
  • Ağda :P

0|0
    0|0
  • Jiletle alman en sagliklisi ağda ve çoğu epilator organa zamanla zarar verir. (Sarkma ve kararma gibi) ayrıca jilet aksine batiklara iyi gelir. Eğer alerji oluyorsan Venüs marka kayganlastiricili biletler var yaklaşık 30 TL bunları dene.

0|0
    0|0
  • Kıl dönmesi oluyor işte jilet kullanma çok kötü yaparsın ağda yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...