Doğum kontrol hapları kilo aldırır mı?

Doğum kontrol haplarının yan etkileri ne kilo aldırıyomu? Yaa onu kullancamda bayramdan sonra ilişkiye gircem kilo aldırmıyodur demi zaten fazlalarım var daha fazlada kilo almak istemiyorum

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben hiç kılı almadım yine ayniyim 5 yıldır kullanıyorum Desolet

1|0
    0|0
    • O zaman bende desolet alıyım ben 18 yaşındayım patlagım ama ilişkiye yeni gircem daha yasminden supelendim yan etkileri çok ağır adeti geciktiriyomus iştah acıyomus teşekkürler isim verdiğin için

• Evet reçetesiz alabilirsin
      Hergün kullanmak zorundasın ve mümkünse aynı saatte
      Dedigim gibi etki yan etki hiç olmadı
      Yasmin ke baslamiatim ilk ben sonra aşırı sinir falan oldu bende doktor Desolet önerdi ondan beri rahatım

Ayrıca eig için teşekkür ederim

• Rica ederim :))

Erkekler Ne Diyor 6

• Doğum kontrol haplari hemen etki etmez 21 günlük kullanimdan sonra etkisini gösterir bayramdan sonraua isine yaramaz. Ertesi gun hapi kullan ya da kondom kullanın

1|0
    0|0
    • Teşekkürler o zaman ben bu işi erteliyim biraz yarın kullanmaya başlıyım 3 hafta sonra yaparım o işi

• Tamam teşekkürler :)

• Alıdrr diyenler oluyor emin değilim ama.

1|0
    0|0
  • Uzun süreli kullanılırsa evet

1|0
    0|0
  • Sanmiyorum aldirmaz. Oyle biliyorum yani

1|0
    0|0
  • kankan filan yok mu onuda bana ayarlasan :)

1|0
    0|0
  • insallah aldırır da alırsın :D

0|0
    0|0
    • Yaa ama niye öyle diyosunuz yaa :(

• Sadece prezervatif veya sadece doğum kontrol hapı yeter bence ama daha yeniyim o yüzden bu kadar takıntı yaptım alıstılca takıntılar biter ee bul bir manita kendine biz ciddi düşünüyoruz ilerde evlencez benimde hazır kızlık zarım patlakken seks yapayım dedim merak ettim nasıl bisey diye :D

• hadi bakalım bende blursun o dedıgın patlaktan yaparım :D eyvallah bol sans sanada :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunyeden bunyeye degisir

1|0
    0|0
  • Kilo aldırmaz aksine tok tutuğunu biliyorum be yani kilo bile verebilrsiniz

1|0
    0|0
  • Aldiriyormus

0|0
    0|0
  • KAç kilosun

1|0