Orgazm olamıyorum kolayca?

Her cinsel ilişkimde orgazm olamıyorum bunun sebebi nedir ve kolay orgazm olmanın yolları nelerdir?

0|0
0|23

En İyi Erkek Görüşü

• İşte bu zor sanattir. Tamamen partnerine bağlı... Anlasilan sen kolay kolay boşalmıyorsun. Partnerin senin zevk noktalarini cozmesi lazim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• kesfedılmen gerek knka

0|0
    0|0
  • O senin bünyenle alakalı ama benim kendi 4 tekniğim var istersen özelden yaz anlatırım

0|0
    0|0
    • Burdan neden yazmiyosun

• Anladim

• İstersen mesaj at bir teknik yaza yım bu gece bir deneyin tabii sen bilirsin bunları bence olarak hazırlıyorum düzenlemem lazım bayramdan sonra hazır

• Partner değiştir, kalın penisli biriyle beraber ol vs.

0|0
    0|0
  • oncelıkle on sevısmeyı uzun tutmalısın. ayrıca karsıdakıne oralı uzun tutarsan emın ol o senı kolayca boşaltır

0|0
    0|0
  • Uğraşılması gereken üzerindeki ince detayları çözmek gerek Ozaman ne kadar çabuk oldu diye şaşıracaksın

0|0
    0|0
  • Gögüs uçların ilişki esnasında hassas oluyorsa boşalma hissi geldiğinde partnerinin gögüs uçlarını sıkmasını iste. Şiddetini de sen söyleyerek ayarla. Kız arkadaşım boşalamadığında öyle yapıyordum.

0|0
    0|0
  • orgazm oldugun sevdigin pozisyonlari dene

0|0
    0|0
  • partnerin

0|0
    0|0
  • Kendini olaya vermelisin. Ve oyuncuyu ya geliştirmelisin ya da değiştirmelisin.

0|0
    0|0
  • hiç düşünce kuralı

0|0
    0|0
  • nasil bir ilişki yaşıyorsun anlatsan yardımcı olabiliriz

0|0
    0|0
  • Beyin... beyninle zevk al

0|0
    0|0
  • İlginç

0|0
    0|0
  • Tecruubesizlik yluda tecrube

0|0
    0|0
  • senin ilk önce ruhunu okşamak gerekir

0|0
    0|0
  • tamamen odaklanamıosun ya da partnerin sana zevk aldiramiyor olabilir

0|0
    0|0
  • Seni orgazmın doruklarına çıkarttı.

0|0
    0|0
  • Yavaş yavaş... sekste daha deneyimsizsin tahminimce hemen acele etme...

0|0
    0|0
  • Yalamak

0|0
    0|0
  • eğer klitoral orgazma alışmışsanız vajinal ilşikiden zevk alamaya bilirsiniz. birazda sevgilin ya da eşinle alakalı bir durum seni çözmesi lazım hoşlamdığın zevk aldığın yerleri keşfetmesi gerek

0|0
    0|0
    • Peki klitoral orgazm aliskanligindan kurtulma yolu var mi

• Evett

• size yardımcı olmak isterim bende evliyim ama burada olmaz birde çıkmam lazım isterseniz açayım gizliliği siz yazın ben size sabah yazarım

• En son yattigimda ayniydi. Mahvetti beni :/

0|0
    0|0
  • Genelde bayanlar bilmez, hele erkek kadınıdüşünmüyosa, cok zor senin orgazm, olman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...