Kapat

Aklima sevgilimle yasadiklarimiz geldi kalbimin atisti degisti var mi sizinde akliniza gelen anlar?

Hangi anlar geldiginde hayalinize etkileniyorsunuz? ornegin en son sevgilim goguslerime ve yuzume bosalmisti ayni anda cok tahrik oluyorum dusundugumde.

0|1
1|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Başlığı okuduğum da duygusal birseyler sandım ne iğrencsin ya midemi kaldırdın resmen

0|1
    0|0
    • 😀Cok guldum yaa bu da duygusal bence ask varsa anlamazsiniz siz

• Buyuyunce seks hayatin olunca anlarsin aptal kiz seni

• Sözlerine dikkat et ben aşkı acisiyla en dibine kadar yaşamis olan bir insanım senden neyin ne olduğunu öğrenecek de değilim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• Aklıma sevgilimle yaşadıklarım artık gelmiyor uuzn zaman oldu be kardeşim ya. Anlıyorsun değil mi beni.

0|0
    0|0
  • bence de çok duygusal.. beni en çok 3lü yapmıştık orda bir sahne... ama burdan yazamam detayını...

0|0
    2|0
  • Okadar çok şey yaptık ki her birisini bir gece hatırlasam 2 yıllık mast. malzemesi çıkar bana (şuan yalnızım) 😄😄 her ilişki ayrı bir fantaziydi 😄

0|0
    0|0
  • yuzune bosalmasi ne hos

0|0
    0|0
  • Agzina bosaldi mi hic

0|0
    0|0
  • Valla bunu mu hatırladın onca şeyin içinden?

0|0
    0|0
  • Fazla derine inme yeni sevgilin yoktur umarım.

0|0
    0|0
  • Olmaz mııııııı 👅💦

0|0
    0|0
  • Bak simdi sen getirdin aklima... Eski sevgilimi... Benimde kalbimin atisi degisti..

0|0
    0|0
  • gerçekten yapıyosanız bu sevişmeleri helal olsun :D millet almış götürmüş bizde dahakadınlar nasıl boşalır onun cevabını arayalım :D

0|0
    0|0
  • Annesi yan odada çay içerken bana sakso çekmesi güzeldi yakalanma korkusu ile başka oluyormuş

0|0
    0|0
  • Trolmusun sen ammina neden boşalmasını resmen pislik aşağılayıcı bir durum yüzüne boşalmış yerin dibine sokmuş seni artı sende düşünüp azip tahrik oluyorsun yazık

0|0
    0|0
    • Salak

• Yas kac senin evladim

• 24 canım ya merak. etme tecrübesiz değilim bizim haydo tecrübelidir işinde ha 5 yaş büyük sevgilim oldu iyi yaliyodu ama ha bende onu hayal ediyorum sen. kaç yaşındasın?

• penisimi göğsünün arasına sokmuştum çok güzeldi.

1|0
    0|0
  • Ara sokakta iliskiye girmistik onu hic unutmam :)

0|0
    0|0
  • ben evli bir kadınla olmuştum 3-4 ay onu unutamıyorum gizldien eve alması falan çok etkileniim hala o olaylardan

0|0
    0|0
  • Bana oral yaparken ya da ben yaparken ya da 69 da ikili oral yaparken :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...