Sperm eskisi gibi fışkırmıyor?

Önceden mast yaparken sperm baya bir fışkırıyodu şimdi işe çok çok az oldu halbuki günlük falanda yapmıyorum yani bu neden bir anda böyle oldu moralim bozuldu acaba ilerde bir sıkıntı açar mı?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• bozulmuş kanki yapcak bişey yok fazla oynarsan olacağı bu

0|0
    0|0
    • ahaha kanki bozulmuş degil ya bu aralar hastayım o yüzden pek beslenemiyorum normalde fındık badem yerim protein basarım 20cm rahat fışkırıyodu

• nasıl tamir edicez bunu :)

• bni aşar kanki bilene sor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Çek çek boşalırken tut hep yap. Sonra kendini kasarak bir boşal 1 metreyi bulursun. Fazla sorun olmaz. Gine çocuk olur onla !!!

0|0
    0|0
    • kardeşim önceden cevap verseydin eic seçerdim seni bu aralar zaten çekip çekip tutmuyodum pek hani ilerde sorun olur diyede korkmadım degil

• Evet knka korkma be. Herkez diyor ya 23cm falan 1 metre attırıyom falan diyo, hepsi yalan. Hiç endişelenme !!!

• aynen kanka 23cm emin ol yarısı kadar bile yoktur öyle diyenler sadece kendi egolarını şişiriyorlar knk

• 4-5 gün yapma gör bak nasıl fışkırıyo

0|0
    0|0
  • tüketmişsin.. çocuk yoksa hemen çocuk yap :D:D:D

0|0
    0|0
  • hacı ben ne kadar fazla proteinli yiyecek yersem fışkırma oranı o kadar artıyor. yediklerin bile etki ediyor yani

0|0
    0|0
    • aynen yedigin şeyler çok etki ediyor

• bide mast. süresiyle alakalı süreyi uzatarak yapıyım daha çok fışkırıyo

• yani oda var ne kadar zevk o kadar fışkırma

• Fazla zorlama elinde kalır diyecem de benim akıl vermem doğru olmaz gibime geliyor neyse ben bir yıkanayım :D

0|1
    0|0
  • yediklerinle lakaalı ve uzun tutmanla lakalı

0|0
    0|0
    • bu aralar hastayım pek beslenemiyorum bide mast süresi uzatırsam daha çok fışkırıyor

• OYLE ZATEN NEKADAR COK YAPARSAN OAKDAR CIKAR DOSTUM

• aynen uzun tutunca daha çok oluyo ilerde sıkıntı açarmı acaba

Yükleniyor...