Doya doya cinsellik yaşamak istiyorum artık...

uzun ön sevişmeli, karşılıklı oral yaparak, çeşitli pozisyonlar deneyerek, anal hariç sınırları zorlayan renkli ve uzun doyana kadar cinsellik yaşayabilinecek kızlar ks üyelerinin içinde var ama gerçek hayatta neden yok :( yada neden bana denk gelmiyor

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• ksdeki kızlar yanlış anlaşılıyor

0|0
    0|0
    • bence ya çoğu sallıyor, içinde bastırdıklarınk burada rahatlıkla yazıyor. Yada bana öyleleri denk gelmiyor. :(

• yok hocam yapıyorlar herşeyi ya ben onlardanda geçtim adam gibi ilişki yaşasam yeter ama çok kasıyorlar kızı sevişmeye hazır edeme kadar tonla dert çekiyoruz

Erkekler Ne Diyor 1

• gerçek hayatta da var hem de fazlasıyla ama hiçbir kız, sana gelip de direk yatağa gitmeyi teklif etmez. senin uğraşman, ayarlaman, konuyu oraya getirmen gerek. çünkü bakireliğini önemseyen ve korumak isteyen kızlar senin dediğin şekilde yaşıyor cinselliği.

0|0
    0|0
    • haklısın sanırım ama bende kızlar beni yatağa atsın demiyorum. Ama sınırlar sınırlar sınırlar, o olmaz, bunu sevmiyorum, öyle canım acıyor, utanıyorum vs vs vs. İçimdeki herşeyi yaşamak istiyorum ben :(

• aynen ben de öyleyim. ne diyeyim dostum, bol şans. inşallah bulursun.

Yükleniyor...