Taşaklarım acayip kaşınıyor yardım edin?

Neden bilmiyorum ama acayip kaşıyınca daha cok kaşınıyor nedeni ne bunun kafayı yicem yolda çekiştirip duruyorum orasıyla oynayanları kınardım şimdi ben öyle oldum ya of.!

Güncellemeler:
taşşağım ıyı şu an yıkayınca kendıne geldi tüyler falan

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• Hahahhahahahaha

3|3
    0|0
    • Komik değil?

• Doktor bir ellesin iyileşir hahahhahahhahahaha

• Gitmeyecen doktora sevgilimden baskası degmeyecek buna.

En İyi Erkek Görüşü

• olum git bir ürolojiye elbet açıp bakacak ne var bunda perdeyi çekip öyle bakar bakmadan nasıl anlayacak ne olduğunu sadece doktor görecek bunda ayıp veya utanılacak ne var aş artık bunları kulaktan doğma laflarla hareket etme

0|1
    0|0
    • Hacı bir kez gittim stajerler vardı 10 tane adam bakıyodu cocuk yasta bide

• çok nadir olabilecek bir durumla karşılaşmışsın da normalde öyle bişey yok başka yere git o halde herkesin yapısı farklı başkasına verilen ilacı belki doktor sana tavsiye etmeyecek bunu bilemezsin sen en iyisi git sıkıntı yok bunda garipsenecek bir durumda yok onlar zaten alışkın normal bişey bu

Kızlar Ne Diyor 6

• mantar canım kilolu isen olur yeme düzensizliği olanlarda da olur sevgilimde oluyordu düzelttik kuru tut hergün iç çamaşır değiştir

0|1
    0|0
    • Kilo yok öyle sporcuyum. Tüyler var ama orda kesmedim uzun zamandır.

• Nebu tepki

• Mantar olmuşsundur büyük ihtimal ıslak tutma nemli falan düzenli duş al ve bir doktora görün açıp bakmıyorlar zaten abimdede vardı gitmedi kasıklarına yayıldı kötü oldu hastalık bu utanılmaz çekinilmez doktordan

0|1
    0|0
    • Ya doktora gidince bakıuyorlar ya offf napcagımı bilmiyorum

• Yayılırsa daha kötü olur doktor bu ne diye utanırsınız anlamam kafana göre ilaç alma belki başka birşeydir doktor şart

• Offfhala kasınıryor kası kası bir hal oldum

• doktora git ne işin var burada alerji olabilir pişik olabilir git sor eczaneye doktora falan

1|1
    0|0
    • Ya utanırım nasıl sorcamyüzlerine burada en azından bilen vardır belki nedenini acayip kas
      Kaşınıyor dıştan cekiştirip duruyorum titiz bir insanım bişey olmasa bile elimi yıkayıp duruyorum sonra

• utanılıcak birşey yok biliyorum utanman doğal ama nedenini öğrenip birşey kullanman daha faydalı pişik kremi kullanabilirsin o bölgeyi kaşıma ve temiz tut bu kadar

• Temizliyim ama hayatta doktora gidemem acıp bakıyor on kisinin içinde olmuyo öyle ya kremönerdilerbelki onu alabilirim

• sesli kahkaha attım mk mhahahahaaah

0|2
    0|0
    • Nesi komik ya

• la sus dalını taşşagını yıkada yaz

• yıkayınca geçti

• Yardimmi edelimm dur geliyozz 😄

1|3
    0|0
  • İşte kınadığın şey başına gelir diye boşuna dememişler :D

1|1
    0|0
    • Ya yolun ortasında yapmasınlar ayıp denen bişey var onlar zevk için yapıyordur o kadarcok kasınıyo ki sana anlatamam yoksa hayatta değmem öyle

Erkekler Ne Diyor 12

• 2|1
    0|0
  • Mantar vardır vazelin sür. Banyodan sonra ıslak tutma ve slip don giyme.

0|1
    0|0
    • Banyodan sonra ıslak mı kaldı ki acaba tüyler falan var mantıklı geldi bu

• ula pisluktan ya mantar olmuşsun ya da uyuz. pis herif seni sabun kullan iyice durula hatta kükürtlü sabun defne sabunu

0|1
    0|0
  • Mantar olmuşsun

0|1
    0|0
  • o bölgeyi mümkün olduğu kadar kuru tut banyodan sonra iyice kurula, evde gezebildiğin kadar çıplak gez, bol bol havalandır gece yatarken de iç çamaşırı kullanma yatak nevresimlerini sık sık değiştir. (aynı sorunu olan bayanlar içinde geçerli)

0|1
    0|0
    • Var olan birşeyi geçirir mi bu

• evet tek çözüm bu, o bölgenin nemli ve sıcak olmasından kaynaklanıyor.

• Buraya soracagina bir doktora git mantar varda buyurse vay haline vakit kaybetme sana soyleyim

0|1
    0|0
    • Hacı nası dicem ya doktora.. Bide tüyleri kessem gecmez mi

• Bunu sormakda bir sakınca yok yani

• Taş. şaklara gelmişsin sen

0|1
    0|0
  • Kes at

0|1
    0|0
  • Kolonya sur

0|1
    0|0
  • yıkan oğlum yıkan be

0|1
    0|0
  • Utanmadn mi yazarken

0|0
    0|1
    • Ne alaka gizliden yazdım ne alaka yazma kardes yorum falan atma sen

• giydiğin iç çamaşırından kaynaklanıyor olabilir..

0|1
    0|0
Yükleniyor...