Erkekler bir bakın hele

ya şu kadınlar ne iki yüzlüler ya erkek arkadaşlarıyla yapıyorlar defalarca pek çok erkekle sonra evlenirken bakire numarası yapıyorlar burada görüyorum yok evlenirken herşeyi söylicem diyenler dolu ama hepsi reelde yalan bence bakarmısınız şu yorumlara merak ettim bakim dedim okudum birazını nefret ettim ya :( link

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Haklısınız bu kandırma, aldatmadır. Ötesi kul hakkıdır, vebaldir. Vicdanı olan biri bu haksızlığı yaşatamaz eşine. Yalanlar üzerine yuva bina etmekdir bu. Ne kadar samimi olunabilinirki?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bakire kız istiyorum diye yırtınan fahişe erkeklerle bu tip kadınlar aynı iğrençlikteler bence.

İkisinden de iğrenirim

1|1
    0|3
    • valla sayıları az sanırdım lakin çok fazlalar ya :D

• elma şekeri süpersin cvbına bayıldım helal bacı

• Teşekkürler :)

• Sen o kıza kendini alıştırmasan..sonra benle yatmazsan ayrılırım diye tehtid edersen kaybetmemek uğruna çok şey yapar...

1|0
    0|2
    • pek katılmıyorum malesef hiç bir durum böyle birşeyi saklamayı mazur göstermez ayrıca sucu erkege yukleme kızda istiyor yane zorlada oluyor bu iş sonuçta ha yapsam deli gibi onla bunla dert değil bende yaptım derim ama saf temiz çocuklardan oldugum için bu durumları görünce soguyorum yane

• neye göre saf demiz kime göre ? göreceli şeyler bunlar.

• wkoca adam olmusum utangaç yetiştirdiler yane bi kız arkadaşım olmadı malesef utangaclıktan bunun neye göresimi var :S

• Hocam bu ulkede bekaret icin ne cinayetler isleniyor, ne yuvalar yikiliyor haberin var mi? Bagnaz bir aileye sahip olsam ben de ayni sekilde takilirdim ne yalan soyleyeyim. Bir acidan haklilar.

1|0
    0|0
    • bağnazlıgı karıstırma lutfen ne alakası var senin resimde belli ediyor zaten nese

• yahu ozelden de atsan bakmamki. Penisinle baris. Degistirebilecegin bir sey yok. Ha ille de takiyorsan 12+ yeterli bir penis boyudur zaten.

Erkekler Ne Diyor 2

• bayan arkadaşların sığınma noktası erkeklerin kandırdığı falan filan. erkeklerin yaptıklarını onaylamıyorum.

bir kere her iki cins içinde yasak ilişki onaylanacak bir durum değil. erkek kandırmaya çalışsa da kişi kendi kararlarından sorumludur. başkasının hatası ile kendi hatasını örtbas etmek anlamsız. irade gösteremeyip arzularına yenik düşen kadının sonrada beni kandırdı deyip böyle zar diktirmek gibi bir sahtekarlığa kalkması iğrenç. halbuki bunca zahmete günaha katlanacağına nefsine arzularına dur dese daha kolay ve namusluca.

dereyi görmeden paçayı sıvayıp her haltı yedikten sonra çırpınmak ve sahte çözümler iğrenç. herkes nefsine sahip çıkmalı. erkeği de kadınıda

yalan dolan ile hiç bir beraberlik olamaz. özellikle evlilik gibi çok önemli bir kurum yalan üzerine kurulamaz

0|2
    1|0
    • kuruyorlar ama hocam mis gibide görürüyorlar :) keske öyle olsa aman eden bulmuyor malesef

• kimsenin canını yakma. özel serbest çalışan kadınlardan da uzak dur. sağlık kontrolleri yok. her türlü hastalık var. genelev kadınları haftalık sağlık kontrolleri var. ama bu yeter mi bilmem. kontrolden gelir 1 gün sonra birinden hastalık kapar ertesi gün de sen yatarsın hastalık bulaşır. sonuçta haftada bir yapılıyor kontrol. ama en temizi bu sektörde genelev

• ty

• bak kardeşim takma böyle şeyleri kafana. Sen bakir kalırsan inan bana Allah da karşına bakire birini çıkarır. Hakkın adaleti bu. Sen kendine bak bende çok takardım bunları ama dediğim gibi sen bakir kalırsan evlendiğin kişide bakire olur. Yani sen bakir değilsen öyle bir şey isteme hakkın yok zaten! O yüzden sen etrafındakilere değil de kendine bak.

1|1
    0|0
    • ona pek inanmıyorum hocam ya çevremde yeteri kadar örnegi var bu durumun :D

• boktan bi konu neyse hocam eyv sagol yorumların için

• rica ederim.

Yükleniyor...