• Sor
  • Bence

Erkeklerde neden erken boşalma oluyor?

çıkdığım erkeklerin hepsinde erken boşalma sorunu oluyor..kaç yaşındakilerle takılmalıyımki erken boşalma sorunu olmasın?30 yaş üstü birinde erken boşalma sorunu olurmu.benim çıkdıklarım hep 22 veya 20 idi.onlar erken boşalanca orgazm olamıyorum.sonucda ayrılmak zorunda kalıyorum.ne yapmalıyım.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 15

• Erken boşalmanın yaşla ilgisi yok.40 yaşındada erken boşalma olabilir.

• vay anasına:)

• Çocuken yakalanacağım diye yapılan kısa süreli mastlar yüzünden. Birde işi bitir kalk modund ayapmayın. Yatağınızın yanında yiyecek içecekleriniz olsun. Mola verin. Kafasını boşalmaya endeklemesin. En önemlisi o hareketsiz kalıp sen hareketli ol. Mesala ben doğ pozisyonunda hemen boşalırım. ama altta 1 saate yakın boşalmam. Bunları çözün siz.

• yasla degil, ten uyumu,duzenli iliski, tecrube ve psikolojiyle alakali bir durumdur.

• erken boşalmanın yaşla ne alakası var tecrubesızdır dayanamıyordur kendini biraz geliştirsin farklı kişilerle beraber olsun ondan sonra emin ol yalvarmaya başlarsın yeter artık bittim ben boşal diye =))

• Sende çoluk çocukla çıkma o zaman

• erkekler biraz aceleci. sanki arkamızdan atlı koşturuyor. ya birazz tadını çıkarın. yavaş yavaş yapın.

• erkekler dayanamıyor snırım sexy görüntüne,erken boşalma elbette olgun tecrbeli erkeklerde daha az yaşanır ama benim kanım ,daha çok birbirini tanıyan ,birlikte biraz yol almış,partnerler arasında daha az olur ,en azından daha kolay kontrol edilir ,bence bu yönde düşünmelisiniz

• vahh vahhhh en iyisi sen 30 ve üstünü dene:)) kontrollü oluruz hep nezaman istersek ozaman sona ulaşırız buda =tecrübe demek

• sadece bosalma endeskli sex yaptıkları için

• Tamamen kişiyl alakalı penis kökü kaslarını fazla kasıyordur onun için erken boşalıyorlar.

• Şansını GENEL EV de denemelisin..

• kötü şanslıymışsın, yoksa yaşla pek alakalı olan bir durum değil bu erken boşalma. ilk ilişki neyse de sonraki birleşmelerde de senden önce boşalmamaları lazım.

• yaşları küçük ondanmı diye düşünüyorum.hiç büyükle çıkmadım.

• yaşla alakası pek yok. ben 23 yaşındayım, 2. postada yarım saati buluyorum. biraz düzenli ilişki, biraz da kendini kontrol etme tecrübesi gerek.

• Ben varım 29 yasında, yası büyük olanlara bak. geç boşalır. tecrübeli olur. benim gibi mesela.

• Uzun mast yerine acele yaparsa bir erkek zamanla erken boşalır.Genelde aceleye getirmem.Yarım saat 1 saat sürdürmeye çalışırım :D Öyle sorunu olanalr gene masturbasyonda tedavisini bulacaktır.Penis halkası ver öyle yap sende o erkeklerle.

Kızlar Ne Diyor 2

• İçine girdekten sonra Ne kadar surede bosalıyorlar mesela ?

• bir iki git gel o kadar.2 dakka sürmüyor.

• Öncekileri Göster
    • İkinci boşalmada da erkek boşalıyorsa gecen gün tv'de gormustum adı bile süper Horse Power (At gücü) onu kullanın :)

• @lanetlee adam o kadarını bilse erken bosalmaz :) ustelık o ne la :)

• kişiden kişiye değişir , ne kadar sürüyor ortalama..

Yükleniyor...