Bakir/bakire olmayan evlilik yapan var mı?

yani siz ya da eşinizden biri bakir ya da bakire olmayan ancak diğeri bakir ya da bakire olan evlilik yapa var mı? geçmişini sormuş muydunuz/anlatmış mıydınız yoksa sakladınız mı/hiç sormadınız mı? eğer bilerek evlendiyseniz bu durum aklınıza geliyor mu, ne hissediyorsunuz? bir kızla tanıştım, geçmişte bir sevgilisi olmuş ve öpüşmüşler, sevgili değiliz ama aramız iyi.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• ben bakireydim o da bakir...

0|1
    0|0
    • ne güzel... kaç yaşındasınız ve o kaç yaşında? evlisiniz sanırım? Allah bir ömür boyu mutluluklar versin...

• çok güzel bir işim var, kazancım da iyi yani kötü değil. kimse bulamıyor. bulduklarının ve bulduklarımın hiçbiri evlenilecek kız değillerdi...

• diniime bağlı bir kız lazım sana , kuran kurslarından hoca vs. cemaatlerden birini bulsunalr sana , hem bilgilidirler , bakiredirler, ahlaklıdırlrlar , seni üzecek işlere yapmazlar çünkü o eğitimi almışlarıdır..

Kızlar Ne Diyor 2

• Beni alakadar etmiyor.

0|0
    2|0
  • Kuzenim bakire degildi, ama evlendi.. Ama kocasi kadin gibi

0|0
    0|1
    • Kocası nasıl yani kadın gibi? biliyormuydu bakire olmadığını?

• Biliyordu herAlde bilmiyorum, yani biraz gevsek

• Olabilir

Erkekler Ne Diyor 2

• ben varım ;)

0|0
    0|0
  • ya bırak hocam öpüşmüşlermiş diger şeyleri söylemiyorlar saklıyorlar yalan söylüyor kız şu zamanda kimse düzgün değil yane bakma o kıza az şey yaşamamıştır kızlar herşeyi gizli kapaklı yapıyorlar namuslu gözükmek için

0|0
    0|0
    • hiç sorma be kardeş, içim sızlıyor düşünürken bile ve ne kadar saklasalar da belli oluyor ve daha fazlası var mıdır acaba diye insan daha kötü oluyor...

• cevabı sende biliyorsun aslında bide benden duy acı ama gercek evet misli misli fazlası var :D

Yükleniyor...