İstediğim kızı ayarlayabiliyorum ama detay gel?

uzun boylu esmer yakışıklıyım düzenli spor yaparım kaslı yağsız vücudum var zevkli giyinirim cool takılırım istediğim kızı sevgili yapabilirim özgüvenim yüksek şımarık olabiliyorum arkadaş çevrem yüksek herneyse esas konumuza gelelim tahrik olamıyorum cinsel organım sertleşme sorunu yaşıyorum kaslı vücutlu erkek gördüğümde uyarılma oluyor ama gay değilim iğrenç buluyorum eşcinselliği çok erkekten sevişme adına hareket gördüm gay değilim nasıl sertleşme sorununu çözebilirim yaşım 25 hiç bayanla sevişmedim öpüşmekten ileri gidemedim

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Olaya bak ya şans iste. yani bence sen bu durumu cok kafana taknaya baslamissin. iliskilerinde sonunda seks olunca ereksiyon olamaman normal. sevgili yapmayi sekse degil, sevgiye donüştur. ve olaylari akisina birak. istemsiz bir sevisme gerceklessin. yani mesela otelbodasina ya da evine cagirman seks odaklı olmasın. sağlıklı biriysen ereksiyon olamaman tamemen psikolojik bence

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Mansturbasyon yapabiliyorsan sertleşme değil uyarılma sorunun vardır. Mansturbasyon sırasında tam sertleşme olmuyor sa doktora git, tıbbi sorunun vardır.
    Yok değilse, kızlara çabuk ulaşmanın getirdiği olağan üstü rahatlık, seni yıkmış. Biraz kızlardan uzak dur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Gıda desteği ya da ilaç aldıysan etkisi olabilir

0|0
    0|0
  • Dostum bazi konularda tabularini yikmadigin ve onyargilarini yenmedikce daha ileri gidemezsin bu gidisle zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...