Neden insanlar gay'lerden tiksinip lezbiyenleri severler?

merhaba arkadaşlar neden insanlar gayler den tiksinip lezbiyenleri severler örnek verecek olursak p*rno izleyen bir kişi lezbiyen videosunu rahatlıkla izler ama gay videosunu gördüğün de hay ben sizin gelmişinizi geçmişinizi diye giden bir cümle kurarız niye böyle olur ki bu :)

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• sen gay misin ;)

0|0
    0|0
    • Gay Olsam Bu Soruyu Sora Sorarmıydım ? Bu Soruyu Sorarken de Senin Gibi Soruyu Anlamayan Arkadaşların Bu Soruyu Soracagını Düşünmüştüm Merak Etme Sapına Kadar Erkeğim ok.

• allahım yarabbim bu insanlara akıl ver.akıl dagıtılırken sen nerdeydin :D kus beyinli. sorunu cevaplıyorum. lez kadınlar sexsi oluyo her erkek kadın a ilgi duyar.

• Sen Benim Sorumu Cevaplamadın Ki ? Niyetin Dalga Amaçlı Cevap Vermekti Önce Bir Yazdıklarına Bak Sonra O Kuş Beynin İçin Üzül Allah a Dua Ed..

Kızlar Ne Diyor 2

• kol kola girmiş erkekleri gördğmzde bile tuhaf karşılıyoruz nedn acaba :P

0|0
    0|0
  • Kız vücudu güzeldir estetiktir ondan herkesin hoşuna gider.

Ama bazı kaslı erkeklerde çok estetiktir :S Çok hoştur bir başka erkekle yattığını görürse kötü olurum o neden benimle değil de onunla derim kötü olurum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çünkü biz erkekler her türlü kadın vücudunu izleriz, hoşumuza gider. Lezbiyen videolarında genelde onlara birşey girmez-çıkmaz ama sen gay videosu izlediğinde, senin bilinçaltında biran kendini o erkeğin yerinde hisseder ve; "ulan bana da böyle girse ben ne yaparım" şeklinde düşünceler geçer ve başlarsın sövmeye. Anladın?!.

0|0
    0|0
  • kadınalr geylerden zevk alıyormuş lezlerden tiksiniyormuş :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...