Gazete alırken sadece başlıklaramı bakarsınız

gazete alırken sadece başlıklaramı bakarsınız yoksa bütün yazıları okurmusunuz? yada köşe yazıları cinsellik sayfaları ilan sayfaları veya spor sayfalarınamı bakarsınız?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• gazete haftasonları bi zevktir kahvaltıdan sonra oturup okumak için haftaiçi buna fırsat yok internetten haberleri takip ediyorum fakat posta habertürk favorim:)

0|0
    0|0
  • Genelde aynı gazeteyi alırım hep

0|0
    0|0
  • Bulmaca çözerim.

0|0
    0|0
  • Magazin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence sorun yanlış arkadaşım Gazete alırken senin bu yazdıklarını yapmaya kalksak gazete bayii bizi döver düşünsenize Abi iki köşe yazısına iki cinsellik üç beşte ilana bakıcam beğenirsem alıcam demekki gibi bir cevap şansınız varmı?Sorunu Gazete aldıktan sonra hangi içeriklerine bakarsınız hangileri ilginizi çeker şeklinde güncellersen sorunun alacağı cevap akıbetini olumlu yönde etkileycektir.umarım eksi vermezsin :D Bana

0|0
    0|0
    • + feda olsun abi ne demek yavv düşünce özgürlüğüne saygımız var

• Daima hürriyet alırım başlık önemli değil :) Çoğu gazete aynı yazıyı yazar sadece başlığı biraz değişiktir.

0|0
    0|0
  • Gazeteyi sadece haftasonları kahvaltı yaparken alırım, haftaiçi internetten takip ederim... Gazete alırkende markasına bakarım :)

0|0
    0|0
  • Gazete almıyorum, İnternetten takip ediyorum..

0|0
    0|0
  • genelde :D

0|0
    0|0
  • senin profil fotonu görmeden önce hayat cok güzeldi ... sadasdasdsd tipi kessss o tip ney laaa ... ahahahahhas

0|0
    0|0
    • hyırdır korktunmu altınamı ettin

• hafız kravat cok demode bak degiştir sen onu birde catma kaşlarını abicim neden yapıyon böyle şeyler sakin ol şampiyon :D

• aradığınıuz kişiye şuan ulaşılamıyor lütfen daha sonra tekrar deneyin

Yükleniyor...