Duygu mu? Düşünce mi?

İnsan ilişkileri her geçen yüzyıl yeni nesille farklılaşsada değişmeyen klişe ilişkiler ve ilişki başlangıçları vardır. Bir ilişki eğer cinsellik üzerine kurulu değilse sizin hayatınızda duygusal bir bağlamdamı ilerlemeli yoksa daha akılcı ileriye yönelik tek bir duyguya bağlı kalmadan sürekli bir gelecek planları içerisinde ciddiyetlemi yürütülmeli, ?

Güncellemeler:
Birşey öğrendimki genel olaral erkekler mantıklı bir ilişkiyi daha cazip buluyor . Kadınlarsa tamda yapılarına uygun şekilde duygusal . Soruda yorum yapan sıkılmadan cevap veren arkadaşlara teşekkürler umarım üstüne eklemeler yapıp daha çok fikir alabiliriz.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Duygular her zaman önceliklidir.

0|0
    0|0
    • bu ilk tanışma evresi içinmi geçerli ? Dürüst olmak gerekirse ilk duygusallık ilk hissiyatlar bir kadında ne kadar zaman sürer ?

• verdiğin cevaplardan dolayı ben teşekkür ederim sevgili dostum keyifli bir gün dileğiyle :8)

• teşekkürler sana da:)

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence yeri geldiğinde duygusal yeri geldiğindede mantıklı kararlar alarak ilerlemeli. Mesela karşı tarafın bir yanlışı olduğunda duygusal bir karar saçmalık olur.

0|0
    0|0
    • Peki senin özeleştirine göre olası bir kötü davranışta nasıl yaklaşım sergilenmeli ?

• Düşüncelerine saygı duyuyorum . Mantıklı biri gibisin :8)

• ben hep duygularımla hareket ettim. ama zaten sadece gelecek planları içerisinde ciddiyetle ilerleyen bir ilişkide ne kadar iyi hissedebilirsinki ?

0|0
    0|0
    • haklısın aslında sonunda bir amaç görünen gidişatta anın anı yaşamanın hiç bir zevki yokmu ? Ama işte önyargılar karşıdaki insanın tabuları o anı mahfeden ikinci bir unsur. Burda düşünceler insanı kurcalıyor.

• Düşünceler mahveder. Duygu

0|0
    0|0
  • duygu içerisinde gidiyor generlde ama düşünce içersinde ilerlemeli

0|0
    0|0
    • beni düşündürende bu duygusallık hani dostum düşünsene kendini çok samimi ve mutlu hissederken olağan bir sebebin ciddiyetinden ötürü bütün mutlu anın bir anda kötüleşiyor.

• Eyvallah :)

Erkekler Ne Diyor 3

• planlı bi şekilde yürütülmeli ama duygusuz ilişki ne b.ka yarar :)

0|0
    0|0
    • haklısın kardesim ilk evrede elbettw duygular hissiyat cok önemli ilk bağlamdır bu gidişatı belirlicek ilk şey bunlar.

• sende çok haklısın kardeşim :)

• orantılı hareket etmek lazım. mantıktan vazgeçmeden duygulara da kulak vermek lazım

0|0
    0|0
  • Düşünce/Mantık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...