Ona karşı bir hata yaptıysam düzeltmek isterim ama izin vermiyor. Ne yapıyor bu?

Arkadaşlar soracağım soru bana 5 yıldır aşık olan bir çocuk hakkında.

Bu çocuk önceden çokta çekici olmayan bir çocuktu.Sonradan 30 kilo falan verdi zamanla çirkin betty hesabı yakışıklı bir delikanlı oldu. :) Aynı zamanda benim en yakın arkadaşım sayılabilecek biriydi.Çok yakındık.Bana aşık olduğunu biliyordum ama yine de görüşüyorduk.Neyse bunun görüntü olarak değiştiği dönem bende 2,5 yıllık sevgilimle ayrıldım.Eski sevgilim gerçekten çok yakışıklı bir çocuktu.Kendini sürekli onunla karşılaştırıyordu.Hangimiz daha yakışıklı diye sorduğunda eski sevgilimin yakışıklı olduğunu söylemiştim bir kaç kez ama bu onu sevdiğim anlamına gelmiyordu.sadece sorusuna cevap vermiştim...

Neyse bu çocuk zamanla bunu kompleks yapmış sinirlenmiş bir dönem depresyondayım dedi ayrıldı benden.Ama konuşmaya devam ediyorduk.son 3 haftadır bana sürekli ne kadar intikamcı olduğunu onu 5 yıl peşinde koşturduğumu ve 5 yılını çaldığımı söyleyip duruyor.Hakaretler ediyor sürekli konuşmaya çalıştığımda sakın beni arama bir daha **** falan diyor.Sonra geçenlerde bir barda karşılaştık önce beni konuşurken bir anda öptü sonra sarhoştum hatırlamıyorum dedi.(Böyle de kolay yalan söylüyor)Sonra cüzdanındaki prezervatifleri gösterdi.kızlarla yatıp kalkıyorum mesajı vermek için.Ama suratıma hala beni çok seviyormuş gibi bakıyor.Ne yapmaya çalışıyor anlamadım.Seviyor mu sevmiyor mu biriyle yattı mı.5 yıldır hiçbir kıza bakmadı bile.Son zamanlarda kızlarla takılıyorum diyip duruyor.O prezervatifler beynimi çok kurcaladı.Onu seviyorum ben.Eskiden ona karşı bir hata yaptıysam da düzeltmek isterim ama izin vermiyor. Bir keresinde de senin yüzünden aseksüel oldum ben ya sen ya hiç demiştim tarzı şeyler söylemişti ağlayarak sonra bu prezervatif olayı çıktı.Ne yapıyor bu :S

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Herif cüzdanındaki prezervatifleri gösterecek kadar rahat biriyken, senin o kişi hakkında hala acabaların nasıl oluyor? Gün geçmiyor ki yurdum insanı yeni bir tuhaflıkla karşımıza çıkmasın...

0|0
    0|0
    • bu kişinin 5 yıldır eli kız eline değmedi sürekli benim peşimdeydi ama kıskandırmak için gibi geldi biraz ama :S

• sana o...pu diyor ve sen hala bu adamdan mı bahsediyorsun burda? ya bak sana da gıcıklanmaya başlıyorum, benden uzak dur en iyisi sen... :)

• alkol sorunu var zaten bütün bunlar geçerken aramızda hiç ayık olduğunu görmedim . kendisinin mizacı küfürlü konuşuyo sürekli zaten. Ama çok kırıldım bu davranışına da. 5 yıl ben emek vermedim o emek verdi aramızdaki ilişkiye. tamda her şey güzel olabilecekken böyle yaptı.

Erkekler Ne Diyor 5

• yani barda kılıf gösteren adamın ne düşündüğünü de bize soruyorsan ne deyim bilemedim ki adamın kafa uçmuş seni seviyorsada sen bırak onu ciddiyim

0|0
    0|0
    • evet ama ben biriyle birlikte oldu mu diye düşünüyorum hala inanamıyorum çünkü 5 yıl az değil.en genç yıllarımızda o sürekli benim peşimdeydi ne dersem diyim ayrılmadı yanımdan..Şuan biriyle birlikte olmuş olması hiç inandırıcı gelmiyo

• hahaha :D:D bazen en yakın erkek arkadaşı var bir dakika bile ayrılmıyorlar sevgili gibile ronunla bir şeyler yaşadıklarını bile düşünüyorum :D intikam olsun diye çocuğun totosuna 3310 sokup sabaha kadar çaldırdığını biliyorum :D

• geçmiş olsun birini daha kaybettik o zaman (: şüphelerinde haklı çıkma ihtimalin yüksek gibime geliyor

• çok saçmalamış

0|0
    0|0
  • Ben onun yerinde olsam seni kullanıp atardım o intiksm şeyi gibi çünkü buna layıksın hem sevgilini hemde onu mahvetmişsin senin için tek bir gerçek var yakışıklılık

0|0
    0|0
  • bu saatte de bu okunur mu be panpa.

0|2
    1|0
  • Seni aşık etmeye çalışıyor bu kadar basit.

0|0
    0|0
    • bana da öyle geliyor ama emin değilim biriyle yattıysa acaba diye düşünüyorum.

• Sen az özelime gelsene benim davet gönder kabul ederim orda konusalım.

• arkadaşlık yolladım :D

Kızlar Ne Diyor 3

• her cüzdanında prezervatif taşıyanın aktif cinsel hayatı olsaydı o hoo. ayrıca prezervatif gösteren adam erkeğin kaşarıdır bana göre.

hem onu beşi geç de, adam sana o... diyor sen "acaba gerçekten aktif cinsel hayatı var mı" yı merak ediyorsun... acil akıl fikir...

0|0
    0|0
  • duvar gibi dosemissin :(((88

neyse usenmedim okudum.:DD

birak bu cocugu sen. verdi kilolari simdi senden intikam alma pesindeajdjajjshaj bundan sana hayir gelmez.

0|0
    0|0
    • çok seviyorum bende salak gibi. sürekli onu düşünüyorum. cinsel anlamda da beraberlik yaşadık. şimdi salak gibi hissediyorum kendimi. beni kullandın mı diyorum sende beni kullandın o zaman diyo hatta ilk o söyledi bnei kullandın diye :S

• e sen kasinmissin

• bence geri döner gibi geliyor sanki. çünkü bensiz yapamam bence yani özler bir süre sonra. neyse gelmiyorsa da canı sğaolsun

• Haketmıssın artık kızlarda ona bos kalmıyordur suratına bakmaz en fazla ıntıkam amaclı yaklasır sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...