Arkadaşlar sevgilime çok kızdım?

İlk deneyimimiz olacaktı ikimizin de ön sevişme faslından sonra önünde domaldım ve analdan giriş yaptı ben dur desem de hızlandı yığıldım yatağa canım çok yandı. Terkettim orayı. Yaklaşık 3 gün oldu ama yürüyemiyorum çok ağrım var makatten kan geldi büyük abdestimi yaparken çok çok zorlandım ve her defasında kanadı. Doktor a gitmeli miyim? Yoksa geçer mi? Sevgilim de deliler gibi pişman affettmedim. Affetmelimiyim?

0|1
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• Görünme. İlk olarak mushil al 1 hafta ishal kal. Yaran geçsin. Double haram yemişsin zina + anal. Geçmiş olsun yanmaya şimdiden başlamışsın. Doktora gitme anlar anana söyler. Sevgilini affet hatta o sana kızsın sdiye domaldın diye. 1 hafta ishal ol geçer !!!

2|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Geçmiş olsun. Tahminimce içerisi yara olmuştur. Sevgilinde çok avaza imiş... Anal yapinca çok yavaş yapacaksin. Kremleyim öyle yapacaksın... Tecrubesiz belli. Sen iyisi doktora git. Intihap filan kapar yara daha kötü olur. Tersten iliskiye girsigini söyle utanma. Adam yemiyorlar. Onlarda alisik zaten. Sen büyük abdestte kanama var de onlar zaten sana sorarlar. Tersten ikiskiye girdin mi diye..

1|0
    0|0
  • Vay anasını arkadaş altından çekilip nabıyon l*n diyeydin sikiyosan vajinamı * diyicektin erkek bu ilk gördüğüne girer tabi o da piçmiş sen dur dediğin halde devam etmiş sevgilim dur derse dururum analdan onun canından kıymetlimi *

1|0
    0|0
  • Bence kanama devam ederse doktora görün. Bir daha da anal yapma.

0|0
    0|0
  • Önce bir doktora görün sonrasını düşünürsün

1|0
    1|0
    • Sağol

• İnşallah bir sıkıntı olmaz bari böle bişi yapacak konuşup önlemi veya gerekenleri yapsaydınız

• Afetmelisin tabikide deli hata senin hatan sen. niye önüne domalip sokmasına izin veriyorsun baştan izin vermiyecektin o anda o zevk. alıp nr yapacağını bilmeden basmış sana ışte kızmaya hakkın yok acı çekeceğini bile bile sokturdun sokturmsaydin sen de baştan

0|1
    1|0
  • Doktora git tabi. Kana dışkı karışırsa affetmene gerek kalmaz.

0|0
    0|0
  • sen onune domal adamın sonra o an dur de ne demısler alamayacaksan altına yatmıyacan ole her ıstedıgınde olmaz ya

1|0
    0|0
    • o domal demişti ben böyle azacağını tahmin etmedim ama kontrolü eline almalıydı

• yıne dedıgım gıbı alamayacaksan yatmıyacan kontrol zaten adamın elındemıs bence kontrolu sen elıne almalıydın bızde bu soruyla karsılasmazdık

• dayanamamış adam sen öyle domalınca

0|0
    0|0
  • Çok yazık çok

0|0
    0|0
  • Çok fena kanırtmış

0|1
    0|0
  • kızım neden anal seks yapıyorsun, bilmiyormuydun hiç sonuçlarını?

1|0
    0|0
  • Afetmelisin evet acemice sana yaklaşmış o bölgen düzelir merak etme

0|0
    0|0
  • Afetmelisin oda gecer merak etme :) baya iyi zevk alip kaymis belli :)

0|1
    0|0
  • Kullabiuo seni zaten manyak misin

0|0
    0|0
  • Senaryo Güzel

0|0
    0|0
  • yiyemeyecegin şeyin önüne durmayacan derler

0|0
    0|0
  • Onunde domalrsan koyar tabi

0|0
    0|0
  • bence doktora görün bir

0|0
    0|0
  • geçer, affetme

0|0
    0|0
  • sana bunu nasıl yapar bu nasıl bir sevgili

0|0
    0|0
  • Domalirsan o esnada olacagi bu vaxelin sureymis iyiymis :)

0|0
    0|0
  • Analdan bozulduğun için öyle olmuş. İlk ilişkidir ondan sana birazda yumuşak davranması gerekirdi. Bundan sonrasında yaparken artık zevk alacaksın. Şimdilik birkaç gün beraber olmayın sonra düzenli ilişkiye başlayın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Abi adam senelerin hasretini atmış o varya iyi yarmadı oraları hey yavrum hey 😂😂😂

0|2
    0|0
  • O anki zevkle duramamistir biraz surundurup affet doktora da gitmelisn

0|0
    0|0
  • İğrenç

0|0
    0|1
  • Adamda çokta suç arama onun kadar sende suçlusun kendini kaybettiği için kızına tecavüz eden adamlar olmuş sevgilin mi sakin kalacaktı. Bağırsakta da problem olabilir haberin olsun derhal git doktora ve öyle islere girme kendimi bozdum 3 yıl önce ama buna rağmen kimseyle beraber olmadım dikkatli olun biraz

0|0
    0|0
  • Tabiki afetme ya o ne öyle

0|0
    0|1
  • Bürde fotoğrafını koymussun utanmadan ya yazık

0|0
    0|0
Yükleniyor...