Her türlü cinselliği yaşamış ama sadece vajinal ilişkiye girmeyip " ben bakireyim " diyenlerden misiniz?

Ya arkadaş sinir oldum buraya yazıyorum.Bir kızla cıkıyorum bunu dediği için soğudum ondan.Her türlü şeyi yapıyor benimle anal oral vs.. geçen gün dediki ciddi ciddi allaha şükür bakireyim bir sorunum yok içim rahat.Ulan neren bakire senin nasıl boyle birşey diyebiliyor kızlar böylemi düşünüyorsunuz sizde?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• O ne ki iliskiyi tam anlamıyla yaşayıp kan gelmediği için ben bakirenin diyen arkadaslarım var. Bon bon kalıyorum oyle. Psikolojik bence bu davranışlar

0|0
    1|1
  • bence ayrıl sen,birde allahın adını vermiş ya hahah

0|0
    0|1
  • Allah2a şükür bunların hiç birini yaşamadım. Evlendiğimde eşimle yaşadım. Nişanlıyken öpüşme ötesine gitmemişdik bunun için bile bazen hala üzülürüm...

1|1
    2|3
  • Ben de onlardanım. Küfür edebilirsiniz... Ben de ikiyüzlü sisteme küfür ediyorum.

5|0
    0|1
    • iki yüzlü sistem derken toplum ve aile baskısını kastetiyorsan herşey bütün irade senin elinde

• Anal oral yaptığın için laf edilmez mi. Bunları yaşayabiliyorsan. Ha zaten geriye bir vajina kalmış. Analin yanında o ne ki.

Ve küfrederken ne diyorsun onu merak ettim.

Erkekler Ne Diyor 5

• arkadasım cevrende hep yatıcak kız aradın durdun bakıreyse bosalmak için farklı teknikler geliştirdin sevgili ayagına kaç kızı kullanıp zevkini alıp bıraktın diyorsunki ben bu kızın madem oyle sen o kızın orasında burasında ne ısın var içine sindiremiyorsan neden kızın içine sıgdırmaya calısıyorsun senin terk ettigin kız bır baskasının sevgilisi olucak evlenıcek anne olucak kandırmaki kandırılma

3|0
    0|0
  • Adamın birisi birkaç kere evleniyor ama hepside bakire çıkmadığı için ayrılıyor. "Bakire çıkan ilk kadının a*ını öpeceğim " diyor. Neyse birisi bakire çıkıyor adam teşekkür edip kadının a*ını öpüyor. Kadın anlam vermeyip "neden teşekkür edip öptün" diye soruyor.

Adam durumu anlattıktan sonra kadın adama; Sen esas onun altındaki d*tümü öpmelisin. Eğer o olmasaydı şimdiye kadar a*ım darmadağın olur bekaret falan kalmazdı diyor. :::)))))

1|1
    1|0
  • panpa bu işlerde kan yoksa sorun yok:d mesela senın kız böyle ben bi örnek veriym benm kız bakire 1 yıldr birlikteyiz ilkiym onun öpüşmekten öteye gitmedk ama öpüşünce ırzına geçtim gibi algılıyo:D

0|0
    0|0
  • taşk geçiyor millet resmen :D ulan bakireliğini kaybedenlerde kendini hala kız görüyor bir kız bakireliğini kaybettiği andan itibaren kadındır tüm masumiyeti kaybolmustur bunuda unutmayın bu arada! :D

0|0
    1|0
  • bu dediğini aynen ona de bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...