Beyler, beğendiğiniz meşhur hatunlar hakkında

Misal VS melekleri. Misal o misal şu. Dibinizi düşürüyorlar dünyanın öbür ucundan bile. Bizzat karşınızda görseniz heyecandan ölürsünüz belki. Ölmezseniz de dakikasına nikah kıymak için yalvarırsınız. Her şey iyi, hoş.

Yalnız beyler, ben bu hanımların hiçbirinin bakire olduğunu sanmıyorum. Ne olacak şimdi?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• charlize theron, adriana lima olacak da karşımda, beni isticek, bakire değil diye... yok artık! :D ölürüm ben onlara :D

0|1
    0|0
  • Bırak bakire olmayı onlar cinsellikte yapılan her şeyi çok iyi bilen. İstekli veya isteksiz zamanında öğretilmiş insanlardır. Bunu bakirelikle aklını bozanlar düşünmeli diyorum. Bence belli bir olgunluğa ulaşmış erkekler için böyle şeyler akla bile gelmez.

0|0
    1|0
  • O değilde niye dibimiz düşsün belkim zihlemicez töbe Allam süpaneke

0|0
    0|0
  • tuba büyüküstün türk olarak çok ilgimi çekiyor , bunun dışında yabancı olarak eva longoria sonra megan fox ve hayalimdeki en seksiiii kadın jennifer aniston tabiki :)

0|0
    0|0
  • zaten istediğimizde o rahatça beraber oluyoz onlarla hiç bi tabuları sıkıntıları yok evlenmeden olmaz demiyo benle evleneceksin demiyo gecelik oluyo bitiyo herkes istersede yoluna gidiyo...

0|1
    0|0
    • Beyler, VS melekleriyle sevişen adam geldi :(

• bekaret önemlimi diye sorsan neden bu kadar uzattın türk erkeğine atılmış bir taş var bu soruda cevap veriyorum ... çok önemli olsa idi benim bir çok türk kızının yaptığı gibi operasyon yap gel derdim

0|0
    0|0
  • Tabi zaten onların da işi yoktu bizle evleneceklerdi. Şahsen bekaretin benim için önemi yok ayrıca evlenmeyi de düşünmüyorum. Ne olacak şimdi?

0|0
    0|0
  • bakire arayan kim ki? seni mi gerdi şimdi bu :D yolda edvırdı görsen suyun gelir afedersin gizli bebişim.

0|0
    0|0
  • aklında bulunsun ; hiç bir erkek bir bakire kızı hayal etmez,bu ünlü biri olması yerine sınıfndaki hatunda olablr ama asla bakire değildir

0|0
    0|0
  • Hilal Ergenekon'u çok çok beğeniyorum (ATV Kahvaltı Haberleri Sunucusu) <3

0|0
    0|0
  • Nikah kıymak için yalvarmak mı ? güldürdün beni sadece amaç yatağa atmak

0|0
    0|0
  • Sende o kadar güzel ol. Sende de aramasınlar.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...