Benim bir erkek Arkadasim Kadın kıyafetleri giyiyor!bu gay olabilir mi??

Benim bir erkek Arkadasim Kadın kıyafetleri giyiyor!bu gay olabilir mi?

Kadin kiyafetleri giyiyor ama kiz Sevgilisi var.

"Bazen bana tuhaf tuhaf bakiyor!

Güncellemeler:
He söylemeye unutdum: bunun kiz arkadasi hep bize geldiginde benim yanima otturuyor ve bana hep sulaniyo ve erkek arkadasini kötülüyor .

bu ne anlama gelir .da kizi ben götürsem.

arkadasima karsi ayip olur mu ?

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• sen yazıyosun yönetiyosun oynuyosun bi yerden gözüm ıssırıyor seni :) ziyamıydı adın:)

0|0
    0|0
    • hee erkek arkadaşın mini etek giyiyor onunda bir kız arkadaşı var çok gerçekci valla :) oscar goes to ziyaaa akhjasgbcfhj:D

• :) valla yalanim yok

kiz arkadasi da erkek kiyafetleri giyor.

bunlar ikisi de sapik ya ;) yalanim varsa allah onlarin yüzünü bana bidaha göstermesin! sen beni herhalde baska bi ziyalan karistiriyon:))

Kızlar Ne Diyor 7

• kız kıyafetleri derken başkanım?

0|0
    0|0
  • kayış koptu çocukta. böyle arkadaşın yanında dura dura tabi..

0|0
    0|0
  • kkadın kıyafetinden kastın ? o_O

0|0
    0|0
  • Dallas devam ediyor demek.Yok bişi olmaz hatta sana teşekkür eder

0|0
    0|0
  • Arkasına bak. Eğer yalpalayarak yürüyorsa biseksüeldir. Sabitse, korkmana gerek yok :D

0|0
    0|0
  • Biseksüeldir iki tarafa da yeşil ışık yakıyor demek :)

0|0
    0|0
  • yes,oh my gosh!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bence arkadasin bi-sexuell, crossdressermi ne deniyorsa erkekler bayan kiyafeti giyiyor..

bi-sexuell oldugu kesin cünkü kiz arkadasi var

0|0
    0|0
  • Gay hatta CD liğe soyunmuş ...

0|0
    0|0
  • arkadaşın bir Cross Dressing CD :D bu durumda gay mi değil mi diye sorman yanlış o olayı aşmış 2. evreye taşı pasif mi aktif mi onu öğren :D çok gerekliymiş gibi...

0|0
    0|0
    • ya bana ne ben kizi götürecem ondan sordum gay cikarsa .

• He anladim da nereli olmamin ne önemi var bu durumda ?

kiz bana yavsiyo hep !

o da bu durumdan mutlu degil

• he dostum ya pardon ben yazının tamamını okumadım :D şimcik nereli oldugunu sordum çünkü belki olduğun muhitte böyle şeyler görmemişsindir diye... neyse belli ki bu arkadaşın kromozonları ağır basıyo sevgilisi olanı bırak ailesi çoluk çocugu olan niceleri var, kızın sana yavşamasınıda buna bağlaman doğru değil kızda bitch'lik varsa çocukta yarım okka t.ş. olsun yine fayda etmez.

• arkadasın BS olabilir ve ya croos dressing den hoslanıyordur kız arkadasınında sana pas atması 3some yonelik olabilir

0|0
    0|0
  • filmde görsem saçma bulur izlemem :) şaka bi yana bu tip bi fantezi vardı ismi aklımda değil arkadaşın bnce heteroseksüel

0|0
    0|0
  • saçmalamış bence o

0|0
    0|0
  • oha tabi olur :D

0|0
    0|0
  • hahahha :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...