Daha önce hiç ilişkiye girmemiştim?

Daha önce giç ilişkiye girmemiştim bakireydim sevgilimle bugün ilişkiye girdik ama ne zar çıktı ne kan aktı niye böyle oldu anlamadım yerin dibine girdim, böyle bişey olması mümkünmü inanamadım bidaha dedim yine kan felan yoktu niye böyle olur

0|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

• Esnektir, kasma.

0|0
    0|0
    • Ama kanama olmadı diyen2 kere daha ilişkiye girdik hemen ardından

En İyi Kız Görüşü

• 5 gün içinde kanamazsa esnekdir canım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Esnek olabilir zarın.

0|0
    0|0
  • salaksınız ondan

0|0
    0|0
  • Kimi kadınlarda kızlık zarı daha esnektir, öyle yırtılmaz kolayca.

0|0
    0|0
  • Bazı kadınlarda zar çok esnektir anca doğumda yırtılır anormal bir durum değil zar yapın böyle

0|0
    0|0
  • Zar çıkmaz zaten, zar vajina ağzında ince bir şeydir, ve erkeğin penisi yeterli kalınlıkta değilse yırtılmaya bilir. Ve ayrıca senin zarın biraz içerde olabilir, nadirde olsa derinde olanlar varmış. Penis kısa ise oda olabilir yırtamaz.

0|0
    0|0
  • senın zarın esnek her ilişkide hemen kızlık zarı bozulmaz bazı bayanların doğumda anca bozuluyor.4 5 denemeden sonra bozulabilir.

0|0
    0|0
  • Zar esnek. tir doğum anında yirtilir o zar penisle yirtilmaz büyük kalın very girerse ya da bebek. çıkarsa yirtilir

0|0
    0|0
  • boşver keyfine bak sen ;) herşey normal.

0|0
    0|0
  • Kan akmak zorun damı bazı kadınlarda bilimsel olarak zarın çok esnek ve ince olduğu biliniyor buda içeriye baskı yapmadığından herhangi bir tahribatta bir tepki vermiyor.

0|0
    0|0
  • Senin ki patlamalı çok olmuş desene

0|0
    0|0
  • Esnek kızlık zarı olabilir

0|0
    0|0
  • esnektir zarın

0|0
    0|0
  • Zar zar diye batırdınızz ortalığı, işte hepp bundan başımıza geliyor durumlarr..

0|0
    0|1
  • bilmem

0|0
    0|0
  • esnek kızlık zarı türkiyede çok yaygın

0|0
    0|0
  • Bence bozulmadan bırak artık yoksa pişman olabilirsin

0|0
    0|0
  • Sevgiliniki ufaktir o seni patlatamamistir...

0|0
    0|0
  • Esnek bir zar yapisi var

0|0
    0|0
  • daha önce mast falan yaparken bozmuş olaiblirsin.. hiç olmumuydu?

0|0
    0|0
  • Boşver umursama sana güveniyordur zaten o :) esnektir ondan. sonuçta kandıracak kız yapay zarda kullanabilir.

0|0
    0|0
  • Doktora gidecektin esnek zarlar olur.

0|0
    0|0
  • Aci yok mu aci nerde aci?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Esnektir seninki daha sonraları da olabklir

1|0
    0|0
  • Evlendigimde bende de olmadi kanama. Kac yil oldu hala yok. Esnek kizlik zari ancak dogumda yirtilir. bir kadin dogumcuya gidip durum neymis ogrenin

0|1
    0|0
  • Kızlık zarın geniştir

0|1
    0|0
  • Yerin dibine kocan değil sevgilinle girdiğin için girmeliydin.

0|2
    2|0
  • benim ilişkiye girdikten 15 sefer sonrası falan geldi heralde. Zarın geride pişman olabilirsin. Esnek sanırım ya da bence gitmediyse kızlığın yapma.

0|0
    1|0
    • Tatlım pardon yanlışlıkla oldu

• Olabilir esnek olabiliyor kişiden kişiye değişir bu arada yaptıgın şey doğru birşey değil

0|4
    0|0
Yükleniyor...