Beyler neden sürekli *kinizi karıştırıyorsunuz?

buna o kadar çok şahit oluyoruz ki bazen kasti bazen de farkında olmadan ortalık yerde *kinizi karıştırıyorsunuz. o an neden bunu yapma ihtiyacı duyuyorsunuz. bu gün kaldırımda giderken karşıdan gelen adam bir daldı yani kaşıma gibi de değil adeta takımı çıkarıp kenara bırakmak istercesine :D *şaklarını sağ sol yapıyo falan nedeen :D

0|0
6|45

En İyi Erkek Görüşü

• kaşındığı için yaparız ama ortalık yerde yapmak terbiyesizliktir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sol kanattaki oyuncu donun arasina sıkışıp yaralaninca, yedeklerden birini oyuna sokmasi lazım. Kimi seceyim, derkene tombala oynuyor işte :)) leşş

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 44

• sikini oynayan erkekten memelerini oynayan kadından gıcık alırım. terbiyesilikten öküzlükten başka şey değil

1|0
    0|0
  • Taşakları Kaşınan Ya da Külodun Rahatsız Etmesini Müteakip Elleri İle Düzeltme Yapan Bizleri Dikizleyen Kadınların Zilli Kızların Asırlardır Merak ve Şehvet Dolu Düşüncelere Boğulduğu Sorudur..

Bazılarıda Tombala Çektiğimizi Sanarlar.

3|1
    6|2
  • Araya gacıyo :D Ama genelde tenhaya çekip, aleti tmir ederim. Öyle biri bakarken yapamam :(

3|1
    0|0
  • bazen otobüste kaşınıyo karı kız dolu ama utancımdan elimi atamıyorum içim içimi yiyo :/

3|1
    0|0
  • sizde sallanan iki top olsa sizde yaparsınız yapışıyo napalım :D

1|3
    0|0
    • Bu yoruma kadar herşey normaldi bu yorumdan sonra koptum :ASADS

• kaşı abi kaşıma demiyorum hobi olarak yine kaşı ama ortalık yerde yapma mesela çok abes kaçıyo :D

• Yok ortalık yerde kaşımam zaten prensibim değil

• görgüsüzlük.. ben çok dikkat ederim istemsiz bile olsa uluorta veya görünme ihtimali olmayan bir yerde yapmaya.. ama bir keresinde araçta kırmızı ışıkta sertleştim ve emniyet kemeri çok sıktı... mecburen düzelttim (yalnızdım tabii ki ) ama kıllandım etrafta gören oldumu diye, yanda dolmuş yanaşmış ve bir kız gülümsüyor... bna ne demeli?

1|0
    0|0
    • yapıcak bişe yok abi olmuş geçmiş ama dikkat etmek gerekiyo bazen biz de yanlışlıkla istemediğimiz şeylere şahit oluyoruz maalesef

• Kaşınıyor. Senin de gözün milletin skinde mi?

1|1
    2|0
    • ya hep aynı şey. ben durduk yere bakmıyorum ki ulu orta yerde girişiyosunuz bizim de kaşınabilir saç vardır sütyenimizin demiri batıyodur ama ulu orta yerde elimizi daldırmıyoruz yani sen de yolda bir kız eliyle kıçını başını karıştırsa gözün kayar istemsiz

• Ee kaysın ne var bunda. Çok mu ayıp?

• ben de öyle diyorum zaten ayıp bizim gözümüzün kayması değil yapılan hareket

• Seninde sarksa bacaklarına yapışsa aynısını yapardın. ya da rahat hisettiğimizdan Kendimizi. Gerçi dikkat ederim ortamda yapmamaya özen gösteririm

1|0
    0|0
  • Ben kaşımam. Kaşıyan insanlar da normal değil. 1000'de 1 olur o

1|0
    0|0
  • Hava sıcaktır terlemiştir kaşıntı yapar dalaklar büzüşüp bacaklara yapışır ya da dediğiniz gibi kasti olarak yapılır ha şuda var durduk yere ereksiyon halini alabiliyor bizim delioğlan Ozaman sağa sola yatırmak lazım oluyor

1|0
    0|0
  • Kaşıniyor. Ama kimsenin gormemesine dikkat ederim... Bazende olmaz metrodayim kasiniyor ne yaoayim simdi...

1|0
    0|0
  • Ben çok utanirim asla elimi o bölgeye atman yani.

Fakat senin gözlerin sürekli erkeklerin s*kinde olduğu için çok fark ediyorsun.

0|0
    1|0
    • yapılan hareket çok doğru çok normal de hata bizim oraya gözümüzün kayması dimi ağzımın dibinde dalıyo herif insanın gözü de birden hareketlilik olan yere kayıyo gayri ihtiyari

• napsın adam kaşınıyodur :D

0|1
    0|0
    • bu işi tenhada usturuplu şekilde halledebilir

• Terbiyesizlik

1|0
    0|0
  • terlemiştir yapışmasın diye yerinden kımıldatmıştır :D

1|0
    0|0
  • eeee erekte oluyo kalkıyo düzeltmek gerekiyo

1|0
    0|0
  • Sende sık tassak falan bayaadikkatli bakiyormussun seviyormusun yoksa ha o kasinir bazen de keyfi dokunur sağa sola çeker :)

0|0
    1|0
  • Ortalik yerde yapmadim.

1|0
    0|0
  • öyle deme alınıyor onun bir ismi var

3|0
    0|0
  • bazıları pçliğine yapar ama kıllar batıyo kasınıyo yapsıyo birbirine

1|0
    0|0
  • Yerindemi diye kontrol ediyoruz :)

1|0
    0|0
  • Arada sıkışıyorlar ondan şeyapıyoz

1|0
    0|0
  • sıkışmıştır normal

1|0
    0|0
  • Bencede çok hayvani bir hareket

1|0
    0|0
  • Belli etmemek lazım kaşırken...

1|0
    0|0
  • Sizinkileri mi karıştıralım :)

1|1
    4|1
  • Sen neden sürekli oraua bakıyon?

0|0
    1|0
    • sürekli oraya bakmıyorum karşında biri haşırt haşırt karıştırarak üstüne geliyo nereye bakayım hareket orda göz oraya kayıyo

• Hakimiyet kuramiyo demek ki :) pitondur piton:)

0|0
    1|0
  • arkadaşım erekte olmuştur belli olmasın diye düzeltiyodur nabalım insanlık hali ya oraya bakınca malın kendisini görüce ya da adam yukarı çekip düzelticek sende anlamıyıcan

0|0
    0|0
  • Sikisiyor abla :) iskoclar cok rahatmis bu konuda :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence kıllı falan dir diyorum hani kasinir tahriş olur diye düşünüyorum ama bilemem tabi yinede

1|0
    0|0
  • Uslubun o kadar igrenc ki ben bile igrendim
    bir ikincisi belki duzeltmesi gerekti veya rahatsiz oldu bilemezsin
    Uslubun gercekten igrenc

1|2
    1|0
    • yapılan hareket değil benim üslubum mu iğrenç neyse burada soruyu soran benim üslubumu tartışmak sana kalmadı hoşuna gitmediyse yorum yazmak zorunda değildin

• Elestirmek istedim nitekim elestirdim de ayrica yapilanin nesi uslupsuz
      Belki duzeltmek amacli yapilan bir harekettir
      Ayrica sokakta cok ozur dilerim kicinin arasina kacmis ic camasirini cikarmaya calisan onlarca kadin goruyorum
      Bu da bununla es degerdir

• bak hala devam ediyorsun ben bizzat sana yönelik bir yorum yapmadığım senin hakkına tecavüz etmediğim müddetce benim istediğimi istediğim gibi istediğim üslupta belirtme özgürlüğüm var. sen de hoşuna gitmediği halde hala anlamsız yere yorum yapıyorsun. seni kaale almıyorum

• Özellikle yaşlı başlı amcalar hiç cekinmiyor ya ayyy 😫😄

1|1
    0|0
  • Onu yapan erkek ağır kırodur.

0|0
    0|1
  • Midemi bulandiriyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...