Bebek Sahibi Olmak İçin?

Öncelikle tüm bay ve bayan arkadaşlara merhaba...
Bundan yaklaşık iki ay önce evlendim. İlk zamanlarda korunarak ilişkiye girdik. Ama daha sonra bebek sahibi olmayı arzuladik eşimle birlikte. Yaklaşık 1,5 aydır korunmadan ilişkiye giriyoruz. Hergün günde bir ya da iki kez ilişkiye giriyoruz. (Çoğunlukla 1 kez giriyoruz.) Her seferinde içine boşalıyorum. Ama eşim bu süre zarfinda iki kez adet gördü. Adet görmesi normal birşey mi? Yoksa gebe kalamadığının işareti mi? Bu konuda görüşlerinize ihtiyacim var. Kendi tarafımda bebeği olmayan akrabam yok ama eşim tarafı sürekli tedavilerle bebek sahibi olmuslar. Bana bir yol gosterebilir misiniz? Samimi ve seviyeli cevaplarınızı bekliyorum..

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşım , öncelikle günde 2 kere ya da her güne gerek yok.
    bunun önemli günleri var.
    Hanımın regl oluş ve bitiş tarihlerini not edecek , sonra kadın doğum doktoruna gideceksiniz, doktor size muhtemel gebe kalma günlerini söyleyecek ve o günleri aksatmayacaksınız. Onun dışında da zaten normal devam edin özel hayatınıza.
    Eşin bir süre uzanmaya devam etsin birliktelikten sonra.
    1 seneye kadar gebe kalmaması çok doğaldır.
    Denemeye devam edeceksiniz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• jinekologa gidin kısır ya da kist olabilir

0|1
    0|0
  • İki aylik evli olup da hemen hamile kalmak ne ya birak da zaman gecsn

0|0
    0|0
  • biraz evliliğinizi yaşayıp düşünseniz?

0|0
    0|0
  • Bir doktora gidin size hamile kalması için verimli olan günleri soyleyebiliyorlar.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Genel kanı 1 yıl süre zarfında çocuğun olmaması doğal karşılanabilir der. Malum yediğimiz içtiğimiz ürünlerdeki hormon ve gdo seviyeleri yüksek olduğu için, çocuk sahibi olamamaya sebebiyet verebiliyor. Mevsimlerin de etkisi bunda azımsanamayacak derece de yüksetir. Kendi adınıza sperminografi testi yaptırmanız uygun olacaktır. Sperm sayısının çokluğundan ziyade, ölü sperm ve aktif sperm sayıları önemlidir. Keçi boynuzu ve ÖZELLİKLE SOĞAN sperm kalitesini ve yoğunluğunu arttırır. Ne idüğü belli olmayan ürünler kullanmak yerine sperm kalitesini arttıran doğal ürünlere yönelmekte fayda vardır. Henüz tedavi yöntemi ile bebek sahibi olma düşüncesi aklınızda bulunmasın, çünkü daha erken bunu düşünmek için. Geçmişte yapmış olduğunuz mastürbasyonların çokluğu da buna etki eden bir diğer faktör. Günde iki kez ilişkiye girmenin çok da önemli olmadığınızı aklınıza yazın lütfen. Henüz sperm olgunlaşmadan siz direk ilişkiye giriyorsunuz. bu olumsuz sonuç verir

0|1
    0|0
  • arkadaşım öncelikle gebelikle adet görmeyi bağdaştırmayın.
    genelde gebe kalınca adet görmez kadın. böyle bilinir ama bazı kadın 3-5 ay hatta doğuma kadar adet görür. bu sizi yanıltır. test yaptıracak. evde idrar testi yanılta bilir. en sağlıklı test sağlık ocağına gidip kan testi yaptıracak.
    bana mesaj gönder mesajım açık. ne yapacaklarınızı anlatayım. .

0|0
    0|0
  • Acele etmeyin bebek sahibi olmak için ez az 1 yıl beklemek lazım daha sonra olmazsa doktora gider 1 hsg çektirirsiniz kanallar tıkalı olabilir. kan uyuşmazlığı vs. Bebek hayatınıza bekleyerek deģil bir anda girer unutma.

0|1
    0|0
Yükleniyor...