Sevgilimden tecavüze uğradım ::(?

Offf saatlerdir ağlamaktan gözlerim şişti başıma ağrılar girdi :(( Dün öğlen buluştuk , hava da iyi değildi onlara gidelim dedik zaten annesi evdeydi. Yemek yedik onlarda , tv falan izledik sonra annesi alışverişe gitti. Öyle annesi gittikten 15 dakika falan geçti koltukta oturuyoruz , beni geriye yatırıp üstüme yattı. Napıyorsun falan dedim bişey demedi öpmeye başladı :( Neyse fazla ayrıntıya girmek istemiyorum. İlkim oldu çok acı çektim ve tabii ki kan geldi. Zaten onun yanında ağlamaya başladım, sonra o da çok pişman olduğunu söyledi özür falan diledi. Evleniriz dedi ama ben evden çıktıktan sonra hiç mesaj atmadı :( Napmalıyım arkadaşlar sizce çok çıkmazdayım :(

1|0
43|95

En İyi Erkek Görüşü

• soruya baksana arkdaş tecavüze uğramış ama hala sevgilim diyerek başlıyor cümleye yaaa kürek var bende bak mezarı açalım gömelim sizlerii..

9|5
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Senaryo iyi değil o kadın alışverişe gitmez

5|5
    0|0

Erkekler Ne Diyor 94

• Her ten haz versene HER OMUZ GÜVEN VERMEZ.

8|1
    0|0
  • Evden bakkala cikamayan masturbasyon kezosunumn hayali senaryoyu

5|4
    3|0
  • sana evlenirizmi dedi b*k evlenir p**evenk herşey zevkini alana kadar böyle şerefsizler yaptıktan sonra bide çok pişmanım demezlermi fitil oluyorum

5|1
    0|0
  • Hayatı tuvalet kağıdı gibi yaşayanlar sonradan ''namus iki bacak arasında değildir'' tarzı aptalca savunma mekanizmaları geliştiriyorlar.. Sende onlardan biri olacaksın büyük ihtimal.

8|4
    12|0
  • Saygı ve güven her zaman söylediğim iki şey.. İşte olmayışının neticeleri.. Bir kızın geleceğini düşünmeden hayvan gibi saldırmak bir de sevdiğim dediği kıza saldırmak.. Şimdi sen inanmanın ve güvenmenin cezasını çekiyorsun.. Bir kaç gün daha bekle ses seda çıkmaz ise kaderine razı olacaksın.. Buda diğer kızlara bir ders niteliğinde işte..

1|0
    0|0
  • Fantezini kendine sakla be gizlicim.

3|2
    1|0
  • Ortalıkta erkeğim diye gezinen çok şerefsiz var. Polise gitsen de birşey olmaz, çocuk "rızasını aldım kendi istedi der" öyle kalakalırsın. Olan olmuş artık, sen bundan sonra herkese güvenme yeter.

1|0
    0|0
  • Senle evlenmek zorunda. Boşa demiyoruz evlenmeden yapmayın etmeyin öyle şeyler, hiç mi haberleri televizyonları izlemiyorsunuz yani. Günahı da büyük tövbe et ne diyelim Allah affetsin.

2|0
    0|0
  • Herseye eyvallah hadi tamam basladi sende soyundun oldu ama annesi alisverise gidiyor sizi birakip tuhaff...

1|0
    0|0
  • Ben de okumuştum bunu güzel evet

2|2
    0|0
  • Sevgilin Tecavüz Etti.. Sevgilinle Evlen..

1|0
    0|0
  • Mallar. size boşuna demiyoruz o kadar.
    Bir dünya uyarı yapıyoruz...
    Gerçi senaryo olup olmadığı da belli değil..

0|1
    0|0
  • Hemcinslerine sevgilisinin evine gitmemelerini söyle mesela...
    Kamu spotu gibi bir mesaj ver hadi.

0|1
    0|0
  • http://cdn.meme.am/instances/59444434.jpg

biraz daha ejderha falan katarsan bu hikaye güzelleşir

0|1
    0|0
  • Yaptıktan sonra birde pişman olduğunu mu söylemiş? Bunlar için halk arasında bir tabir vardır "K. o. ç" diye. Gerçekten baya kalitelisindenmiş senin sevgilin. Abin, baban ya da bir erkek arkadaşın yok mu? Bence cocuğun yoğum bakıma veya komaya girmesi en önemli durum şu an.

0|0
    0|0
  • o* çocuğu seninle evlenemz ya evleniriz ya da seni savcılığa veririm de. Annene söyle bu durum çok korkunç ve sana hayvanlık yapmış

0|0
    0|0
  • Keşke gitmeseydin ama olan olmuş.. oda belki korktu ama yaparken iyiydi.. bence sıkıştır ailem öğrenicek eğer bana mantıklı bişiler demezsen falan de bakalım napacak?

0|0
    0|0
  • Senin iş bitmiş sen artk damgalandin hayır yecavuz diye yaz din dicektim ver adresi bir urayalim çocuğa ben hiç dayanamayan ole piclere ama sana tecavuz etmedi sen ondan kaç tinmi çıkık altında azinimi tutu kaçmaya çalışınca sana vurdumu yatırdı yok dedin gigdedin sonra tecavuz Dion

0|0
    0|0
  • Bir erkek bir kadınla baş başa kalırsa, onların üçüncüsü mutlaka şeytandır.

Bu söz ne kadar da doğru değil mi? Sonuç bu oluyor.

0|1
    0|0
  • Şey yapılmış şeyin davası olmaz. Seninle evlenmeyi kabul etse bile sana tecavüz eden biriyle evlenmek ne kadar doğru orası ayrı.

0|0
    0|0
  • Arkadaş eski Osmanlı taktigini cinsele dokmus resmen vur kaç yapmış ama ben anlamıyorum istemediğin halde altında o bosalana kadar nasıl kaldın itekleyip üstünden atabilirdin veya farklı bir şekilde

0|0
    0|0
  • hangi film bu

0|1
    1|0
  • polise haber ver

1|0
    0|0
  • Yaptgn bir dunya yanlis var ama bunlari konusmak bos olan olmus evvelden daha dikkatli olmangerekirdi neyse Allah hayirlisini nasip etsin gonlune gore versin

0|0
    0|0
  • tam olarak tecavüz sayılmaz
    eğer ki kızlık konusunda ailen ve sen tutucuysanız işin zor allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • olan olmuş yapacak bişey yok heralde bilemiyorum

0|0
    1|0
  • yapacak birşey yok gitmeseydin sende kızım ... davası olmaz

0|0
    0|0
  • hayat ne kadar basit dimi.. sevmek ne kadar basit yazık bu mu be sevmek buysa sevmeyin kirletmeyin arkadaş kirletmeyin beni de sevmeyin

0|0
    0|0
  • Gülüyorum :) varan 2, Şimdi tahmin ediyorum seninle evlenmez bu :) geçmiş olsun. Allah sana kafa vermiş kullan diye. Sen de o kafayı yemişsin.

0|0
    0|0
  • sen tecavuze ugramıssın gıbı gelmıyor ugrasan polise gıderdın burada laf salatası yapmazdın kendı ıstegınle vermıssın sonra tecavuze ugradım cocugunda basını yakma aramazsa hayatınza bakın gecın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    64

Kızlar Ne Diyor 42

• Yahu nasılda çok gorus var, bu insanlar hiç mi dusunmuyor önceki gün tecavüze uğramış ve bekaretini kaybetmiş bir kadın, hemen ertesi gün internete giripte sosyal paylaşım platformunda nasil geziyor diye?

0|1
    0|0
  • gidip şiksayet et. cocugunu ://////////

1|0
    0|0
  • Tecavüze uğradiğini sanmiyorum. Bayağ kendin istemişsin.

1|4
    4|0
    • Hayır kendim istemedim hatta nasıl çırpındım ama bırakmadı. Ben öpmelerine bile karşılık vermemiştim

• Kardeşim kusura bakma ama eğer istemeseydin şu an bunu burada yazıyor olmazdin...

• neden bagırmadın peki

• Ahah sıçtın

2|3
    1|1
  • Ya sen olacakları bile bile neden evine gidiyosun aqq Şalağı seni smdi otur ağla l*n azıcık kendinize sahip çıkın gitme kardeşim evine gitme gitme dışarda buluş gitme

0|1
    0|0
  • Geçmiş olsun, ararsa şükret.

1|1
    2|0
  • Canim senin ki tecavüze girmiyor sende ne olacağını biliyordun isteseydin onu engeller tokatı basar giderdin. Üzgünüm. Düşme üzerine eğer reşit değilsen ve canını yakarsa bırakırsa surundur

0|0
    0|0
  • Terk et tabiki istemediğin bir adamla olmaya devam mı edeceksin zorla yapmış! Üstelik bu bir suç

1|0
    0|0
  • tecavüz varsa polise gidiceksn bizmi söyleyelim. ezik gibi onla evlenmeyi düşünmüosn heralde değilmi? bir sapığı kendine koca yapmak ne kadar mantıklı

0|0
    0|0
  • sen istemeseydin olmazdı diye düşünüyorum ama artık yapacak bişi yok eğer adamsa alır seni almazsa da bir alan çıkar illeki dert etme

0|0
    0|0
  • 1.) O çocuk senle evlenmez.
    2.) Annesinin evde sizi yalnız bırakacağını sanmıyorum.

2|1
    0|0
  • Annesi siizi nasıl tek bırakır? Sen istemeden nasıl yapar? Baktın opuyor tekmeyi koy şeyine bağırsaydın sende avazın çıktığı kadar ve evlenmez. İşte erkeklere güven olmaz işleri güçleri cinsellik 5 dk zevk. Şimdi sen mesaj at ona ne yapacaz şimdi gibisinden yaş 18 se söz felan takın ha istemiyor oğlann annesine söyle kendini sıkıntıya sokma piskolojini bozma sakın

0|0
    0|0
  • onun pişman olması senin bu olayı hayatın boyunca unutamayacağın anlamına gelmez tanıdığın varsa dövdürt ve polise ver

0|0
    0|0
  • Polise gıdecegıne ks gırmeyı akıl edıyor. Fake soru

1|0
    0|0
  • Tecavuz kacinilmazsa zevk almayi biliceksin diye ustunu kapatan sapiklarcikicaktir smdi burada hic bunlara aldanma Dogru Polise sikayette bulun ZORLA YAPTİYSA İKİNCİSİNİDE YAPİCAKTİR SESSZ KALİRSAN

1|0
    0|0
  • Besbelli sende istemişsin o anda , istesemesen bişi bulur vururdun kafasına yani kaçacak ortamı ayarlardın kendine ne evlenmesi inandınmi sende hemen

0|0
    0|0
  • annesiyle de anlaşmış galiba karıya bak ya alışverişe gidiyo

2|0
    0|0
  • Polise git hemen

1|0
    0|0
  • Direk polise şikayet et

1|0
    0|0
  • Geldin burada anlatiyorsun tabii canim nasildi bari iyi gecti mi

0|2
    0|0
  • Ne salaksiniz ya mal gibi bir senaryo. Kafandan tasarladığın çok belli ama böylede birsey varsa erkeklerin kızlar hakkında söyledikleri çok doğru biraz kız olduğunuzu bilerek yaşayın ya

0|0
    0|0
  • Birkaç güne ayrılırsınız bence

0|0
    0|0
  • Taktik iyi ama geliştirmen lazım

0|0
    0|0
  • Sevgilimden tecavuze uğradim nasil bir cümle ya :D gecmiş olsun

0|0
    0|0
  • ahahahahabHjHBzbzhjzbbz tebrikler troliçe 👑

0|1
    0|0
  • Ne işin var elin oğlunun evinde 😠

0|0
    0|0
  • Engel olmaya çalışmadın mı vursaydın kafasına vazonun biriyle

0|0
    0|0
  • Bence sen ara şimdi bir ağız yokla ama ağlayıp sızlama üstüne giderek onu kaçırma düşüncelerini öğren baktın kaçcak bu sefer sen çökersin üstüne

0|0
    0|0
  • troll

0|0
    0|0
  • Gercek mi ya

0|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    12
Yükleniyor...