Tampon kullanmanın zararları var mı?

Normalde regl tamponu kullanınca sanki fazla regl görmüyorum ama normal ped olunca günde 3-4 defa değiştiriyordum bu tampon regli mi kesiyor bir zararı var mı bilen birileri yardımcı olabilir mi

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Akacak kan son damlasına kadar akmalı, yoksa lavabo gideri gibi tıkanır ve gider açıcı gerekebilir..

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• canım pek fazla zararı yok fakat sık sık değiştrmen lazım ben yazları kllanıyorum genellikle

0|0
    0|0
    • 4saatte bir yazıyordu bende öyle yaptım ama tampon temiz çıktı her seferinde yalnız sancım çok fazla oluyordu

• yok canım dediğim gibi tampon ortadan baslar kanı toplama dısa doğru ilerler belki az geliyordurda ondan gelmiyormus gibi gözüküyordur

• eic hak ettim heralde :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Tamponla ped aynı değil mi ben mi yanlış biliyorum aydınlatır mısın?

0|0
    0|0
  • Tampon daha mantıklı arkadaşım hem kanı dışarı çıkarmadan koku yaptırmıyorsun hemde rezil olacam gibi korkun olmuyor. Ve tampon süngerimisi pamuk olduğundan bir çay bardağı suyu bile çekebilir. yani eig istiyorum :)

0|0
    0|0
  • tampon kullanmayı bilmediğn belli ediyorsun

0|0
    0|0
  • tampon normal ped gibi fakat vajinanın içinde böyle düşün kızlığın bozulmamışsa kullanma.

0|0
    0|0
  • içeri kaçabilir

0|0
    0|0
  • bakire değil misin ki tampon kullanıyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kullanma

0|0
    0|0
  • Kızım onlar Denize felan giderken kullanmak için aklını mı kaçırdın sen

0|0
    0|0
    • Mecburi kaldığım için kullandım yoksa sık sık kullanmam

• saçma denize girerken falan değil avrupa, abd de kadınların çoğu genelde rahatsız etmesin diye tampon kullanır çok yaygındır...

• bakireysen kullanma ama kullananlar rahat olduğunu söylüyo

0|0
    0|0
    • Yok değilim ama yoğun işim oldugu için mecbur kaldım

• Tamponun hijyen kurallarına dikkat ettikçe hiçbir zararı yok. Sadece 3-4 saatte bir değiştirilmeli ve mümkünse gece yatarken kullanılmamalı. Ayrıca tampon kanamayı kesmez ya da azaltmaz sadece pedlerden daha emici olduğu için kanama az gibi görülür. Kendi fikrim açık ara daha rahat buluyorum.

0|0
    0|0
  • Bende kullanıyorum hiçbir zararı yok kan aynı şekilde geliyor fakat inmeden tuttuğu için fazla belli olmuyor ve cok sık degistiriyorum

0|0
    0|0
  • zararlı oluyor sonuçta o kirli kanı dışarı atman lazım yapma bence

0|0
    0|0
    • Kesiyor mu yani

• Peki teşekkür ederim

• rica ederim

• Bakire isen tampon kullanamazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...