Erken boşalma problemi acil yardım?

Dediğim gibi erken boşalma sorunum var daha önce ilişkiye girmedim bir çok şeyi denedim ilişkiye girmeden öne bunu aşmak istiyorum lütfen yardımcı olun..

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• İlikliye girmeden erken boşalma problemim var demek imkansızdır asla seks yapmadan erken boşalma olup olmadığını bilemezsin imkansız seks farklı mast farklı

0|1
    0|0
    • yani 45-60 snyede mastta boşalıyorsan sekste 30 dakkada boşalacak halim yok heralde :D

• Çok teşekkürler gerçekten :) bende böyle düşünüyordum umarım düşündüğümüz gibi olur iyi geceler her şey için çok teşekkürler

• İyi geceler :)

En İyi Erkek Görüşü

• İlişki yaşamadan erken boşalma sorununun olduğu tanısına nerden vardın? erken boşalma nın buyuk bir kısmı psikolojik bir kısmıda irade ve kontrolsüzlüğkten kaynaklanıyor. Sen pisikolojik olarak daha ilişki yaşamadan kendini şartlamışsın. Eğer ole bir sorunun yoks bile pisikolojik etkiden dolayı olacaktır.

0|1
    0|0
    • Teşekkürler yorumun için bende öyle düşünüyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• arkadaşım bunun üstesinden takviye kullanmadan gelemezsin senin işine yarayacak bir video gönderiyorum videodaki linkide tıklayıp siteye gidersen aradığını bulursun
    www.youtube.com/watch

0|1
    0|0
    • Çok teşekkürler bakacağım

• Mastürbasyon sirasinda bu tip şeyler normaldir. Çünkü mastürbasyonda kendini tatmin edersin, karşi cinsle yaparken karşi cinse odaklanirsin.

0|0
    0|0
    • Tamamda mastda 45 snyede 1 dakkada boşalıyorsan bu normal ilişkide ne kadar değişebilir

• Asil deneyimini cinsel ilişkide kazanacaksin. Zamanla iş ilerleyecek bunlari sorun edersen asil ileride cinsel hayatinda sorun yaşarsin :)

• Zaten bu erken boşalma problemim devam ederse ilişkiye bir kaç kez girdikten sonra bir uzmana danışmayı düşünüyorum

Yükleniyor...