Kızlık zarının bozulduğunu nasıl anlarız?

Oncelikle hicbir sekilde iliski yasamadigimi belirteyim ! Fakat eskiden baktigimda ( merak işte! ) ortada kucuk yuvarlak bir delik vardi ve duzgun bir delikti simdi baktigimda o delik kenarlara dogru açılmış biraz yani yuvarlak degilde sekli bozulmus bir halde. Iliskiye girmedim ama su ile mast yapiyordum bu kadar kolay bozulmasi mümkün mü ? Daha dogrusu bozulmuş ama su ile bozulmaz seklinde yazilar vardi hep nette. Bir de bu bozulma sadece sekilde midir yoksa bekaretimi su ile kaybetmis olabilir miyim yani kan akmis olabilir mi? bilen mantikli birileri cevaplasin lutfen.

0|1
6|34

En İyi Erkek Görüşü

• aynayla bacaklarını iyice aç bak 6 çeşit hymen zarı vardır ona göre anlarsın

1|0
    0|0
    • Eskiden farklıydı şimdi farklı şekli değişmiş olamaz herhalde

• 26 Dr a gidip bunu söyleyemem bir degisiklik var ama bozuldu mu bozulmadı mi bunu anlayamıyorum

• anlıyorum endişeni yaz bana çözüm önereyim

Erkekler Ne Diyor 33

• Parmağını sok. Kanarsa bozulmamışsındır

0|2
    6|2
  • bozulmaz.

1|0
    0|0
    • Sağlık sekterundesiniz anlaşılan o yüzden özellikle sormak istiyorum size ince yapıda olan zarar varmış onlar bozulması daha kolaymis. Ve tazyikli su baskisiyla bozulus olabilir gibi geliyor bana. Kendi kendime anlayabilmem mümkün mü fikriniz var mı?

• Anladım Dr a gitmeyi tercih edemem çok teşekkürler

• bir şey değil. Zarın yapısı mukozal yapıda yani ağız içi ve burun içi ile aynı. Daha çok burun içine benzer. Kıvrım kıvrım baya da dışta ama anlamak zor bakarak. Hatta biraz küçük yaşlarda incelediysen küçük yaşlarda biraz daha belirgin biraz daha dışarıda olur. Görmüşsündür.

• su ile bozulmaz. rahat ol.. şeker değil ya erisin. o bir deri deri su ile neden bozulsun.

0|0
    0|0
  • Patlar 😎

0|0
    3|0
  • Su 15 cm lik çelik levhayı bile kesiyor.

0|1
    0|0
  • Yaşın büyüdüğü için ondan şekli değişmiştir. Nasıl bozulmuş olabilir ki? Bozulmamıştır bence

0|0
    0|0
  • AYnayı vajinanın karşısına koy. Bacaklarını dizlerinden kırarak kendine çek ve vajina dudaklarından esneterek ayır. Deliğin hemen içinde vajina kanalını çevreleyen bir iki milimlik beyaz renkli bişey görürsün halka gibi. O kızlık zarıdır.

0|0
    0|0
  • Yüz kere yazdım bu sitede söylemiyom mk sanane.

0|1
    0|0
  • Kucuktun delik kuciktu buyudun delik buyuyudu evlenince tamamen buyuyecek o delik mastla bozulmasi %99.9 ihtimal

0|0
    0|0
  • Bozulmamistir bakiresin hala rahat ol

Ne önemli şu bakirelik, osuruktan nem kapıyosnuz

0|0
    0|0
  • Mast. Bozulmaz ama parmagini 1cm veya 2cm soktuysan ancak öyle bozulur. Vajinaya bisey girmeden bozulmaz. Bende mast. Dolayi vajinanin şekli değişti... :)

0|0
    0|0
  • bozulmamıstır ama tahrıs olmustur ve esnemıstır ıstersen delıgıne bı daha su tutma cunku soguk su yumurtalıklarına da zarar verır artı esnek oldumu acıklamasını zor yaoarsın esıne

0|0
    0|0
  • su ne alaka anlamadım ama anlattığına göre yırtılmış zar

0|0
    0|0
  • hayır ya olurmu öyle şey... o yani bozulması kolay bişey değil bu kadar korkma zaman içerisin de vücudumuz da ne değişimler oluyor ordamı olmıycak

0|0
    0|0
    • Daha ince yapıda zarar varmış onlar bozulabiliyormus herhalde

• yok senin hafif oynaman la zarar görebilir ama çok zorlamadıktan sonra erkeğin girdiği derece bozamazsın ki, zarar görmüş olsa bile ilk cinsel birleşmede mutlaka yine kan gelecektir merak etme... ya bu kadar da önemsemeyin bu olayı yaşam tarzı haline sokmayın n olur.

• Esnektir

0|0
    0|0
  • Vajinanın 2 cm içinde

0|0
    0|0
  • vajina yapın zamanla degişir yaşınla alakalı olarak o da degişir hali ile

0|0
    0|0
  • Hanimefendi siz anlayamazsiniz su derken sadece su ile boUlmaz

0|0
    0|0
  • içine hortumla tazzikli su bastırmadıysan bozulmaz su ile

0|0
    0|0
  • fazla kurcalama bozulmadıysan da bozarsın

0|0
    0|0
  • su çeliği kesiyo hey yavrumm heyy

0|0
    0|0
  • Suyun tazigine bağlı

0|0
    0|0
  • Sen hala bakirsin ama biraz daha bakire kalirsan. kurur gider nereye sakliyorau hala

0|0
    0|0
  • bunu senin kendi asına anlaman imkansız

0|0
    0|0
  • Yok bozulma yok ama artik senden ümidi kesmiş kurumaya başlamiş.

0|0
    0|0
  • Bişi olmamıstır

0|0
    0|0
  • Icine bir sey girmedigi surecte kizlik bozulmaz

0|0
    0|0
  • Musluk girmediyse bozulmaz heralde 😂

0|0
    0|0
  • Hiç kızlık zarım olmadı bilemiycem kızlar daha iyi bilir ama onlardanda cevap gelmemiş :D

0|0
    0|0
  • su girdiyse büyük ihtimal kar yağar sorun yapma

0|0
    2|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 6

• Bozulmus olsa bile sen bakarak anlayamazsin.

0|0
    0|0
  • Bozulsa benimki öyle bozulurdu rahat ol bozulmamıştır

0|0
    0|0
  • Suyla kaybetmezsin canim, kafana takma. Kafana taktikca paranoyak olursun

0|0
    0|0
  • 2 3 cm içerde oluyo bişey girmeden bozulması imkansız takılma çok

0|0
    0|0
  • Ya nasıl bakiyosun tarif etsenr bende bakmak istiyorum?

0|1
    0|0
    • Nasıl tarif ediyim ki aynayi koy yere aç ayaklarını vajina dudaklarını arala içerde görürsün onu zaten :/

• Tamamdir :) sagoll

• Rica ederim :)

• Su mu suyla nasıl yaptın bee

0|0
    0|0
    • Bende bilmiyorum tazyikli suyla oldu

Yükleniyor...