Bakire Birinin Kızlık Zarının Bozulduğunu Kendimiz Nasıl Anlarız?

Gizli Üye
Öncelikle hiçbir şekilde ilişki yaşamadığımı belirteyim ! Fakat eskiden baktığımda ( merak işte! ) ortada küçük yuvarlak bir delik vardı ve düzgün bir delikti şimdi baktığımda o delik kenarlara doğru açılmış biraz yani yuvarlak değilde şekli bozulmuş bir halde. İlişkiye girmedim ama su ile mast yapıyordum bu kadar kolay bozulması mümkün mü ? Daha doğrusu bozulmuş ama su ile bozulmaz şeklinde yazılar vardı hep nette. Bir de bu bozulma sadece şekilde midir yoksa bekaretimi şu ile kaybetmiş olabilir miyim yani kan akmış olabilir mi? Kızlık zarının bozulduğunu nasıl anlarız? Bilen mantıklı birileri cevaplasın lütfen.
Bakire Birinin Kızlık Zarının Bozulduğunu Kendimiz Nasıl Anlarız?