BÜTÜN KIZLAR yada kadınlar......

Bakirelik hakkında bütün bayanlar atıp tutuyor sözde modern kadın olanlar gizli gizli bende bakire değilim diyor neden açık açık söyleyemiyor?

NOT: Herkesin görüşüne saygım var sadece merak ediyorum.

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• toplum yapısı buna hazır değildir.. ve toplumda birçok insan tarafından bakire olmayan kadına han muamelesi yapılır.. bir kere açılışı yapılmıştır ne de olsa bir gece de kendisi sabahlasa sıkıntı olmaz.. bunun için önce toplum özellikle erkek zihniyet yapısının değişmesi gerekir... erkeğin elinin kiri olabiliyorken bazı şeyler, kadını toplumun dışına atabiliyor..

0|1
    0|0
  • Sacma sapan yorumlara maruz kalmamak icin :)

1|1
    0|0
  • Toplum baskısı. Söylediği an toplumun belli bir kesimden dışlanabiliyor.

0|2
    0|0
  • mahremiyet denilen bisey kalmadi. niye acik acik soylesin veya soylemesin kendi cinsel hayatini sana veya herhangi birine? bunu sormak kimsenin haddine degil

0|0
    0|0
    • Sorunun başında cevaplamak mecburi değil ayrıca kimseye ne yaptığını da sormuyorum isteyen cevaplar işine nasıl geliyorsa seningibi bi taraflara çekenler olacaktır tabi...

• bence sordugun sorunun arkasinda durmalisin. soru sacma bi kere.. kendi ozeline saygisi olan cinsel hayatini orda burda konusmak istemez. bu da gayet normaldir.

• Malesef okumayı biliyorsun ama anlamakta zorluk var ben bakire değilim ne var bunu yadırgayan adamda adam değil diyenlere diyorum... Ben bir söz vermedim ...

• art niyetli insanların hedefi olmamak için . zaten bakire değil bi de ben düşeyim peşine zihniyetinden dolayı .yine söylüyorum bunu modern biri olduğumu düşündüğüm için söylemiyorum . bakire değilim .siz bunu namussuzluk olarak görüyorsanız unutmayın ki ben bunu yanlız başıma yapmadım . erkekler böbürlenerek anlatınca tepki göstermeyen sizler kadınlara gelince yükleniyorsunuz .

2|0
    0|0
    • Sorunun altına açıklama yazdım... Ben bakirim ve böyle birşeyi yapan adamla zaten işim yok o kişilerede namussuz demiyorum olayı lütfn saptırma...

• saptırmıyorum ama sanki çok mühimmiş gibi sürekli afişe etmenizden de bıktım .gizli yazıyormuşuz da napacaktık başka isterseniz bir de kimliklere yazdıralım olsun bitsin . yada şöyle alnımızın ortasına . sorup sorup altınada saygım var diyip geçiştirmeyin senin saygın olabilir ama bu konuları yoruma açtıkçabiz kırılıyoruz çünkü yorum yapanlar çok fazla aşağılıyor . hiç yoksa günde 50 tane bekaret sorusu var. en alttaki adamın yorumuna bak talep arttıkça fiyat düşermiş :) ozaman düşmeyin peşine

• ben kimseyi yargılayıp afişe etmiyorum bu sorulara da cevap verip vermemk senin elinde illaki bakire olmayanlar cevaplasın mı diyorum? ben kendi adımada hemcinslerim adına da özür dilerim lakin amacım kırmak değil benim merakımdandır...

Erkekler Ne Diyor 1

• modern kadın bakire olur aslında, talep arttıkça fiyat düşer

1|1
    3|0
Yükleniyor...