Regl sancısını biz erkeklere anlatır mısınız?

Çoğu kız arkadaş; "regl sancısı nedir bilir misiniz?" der...
Peki biz erkek arkadaşların idrak edebileceği şekilde, benzetmeler katarak anlatır mısınız?

Güncellemeler:
Bu kadar mı?

0|0
51|15

En İyi Kız Görüşü

• sizin taşşaklara tekme yemeniz gibi bir şey

6|6
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 50

• sanki 50 yıl işememişsin gibi :D

3|6
    0|1
  • Anlatılmaz yaşanır :(

5|3
    3|2
  • : ))))

gaz sancısına benzer ama aynı zamanda ıcerden yumrukla bastırıldıgını dusun. ıkısı aynı anda :) ve tum kasıklarına yansır bu.

1|1
    0|0
  • Kendi belinin ölçüsünden 10-15 cm daha ufak olan bir kemeri beline tak günlerce öyle dur

3|1
    0|0
    • %100 aynı etkiyi yapmaz tabiki bir de böbreklerini (malum sizde yumurtalık yok) birilerinin hayvan gibi sıktığını düşün.

• böbrek taşı düşürmek gibi bir ağrı hem belin ağrıyo hem karnın ağrıyo

2|1
    0|0
  • Bir şey yok abartılacak, benim polikistik overim var, ilaç almayınca üç ayda bir olur, düzenli ilaç kullanınca zamanında, ne sinirli olurum ne de çok ağrı çekerim, en başta 10 dk ağrım falan olur, sonraki günler olmaz, regl olunca da yaptığın herşeyi aynen yapıyorsun, sadece canım bazen tatlı istiyor, o kadar...
    Bazı kızlar bence abartıyor cidden... Bir sürü kız arkadaşım var, bir tanesinden burada ki benceler gibi bir büyük sıkıntı görmedim...

0|1
    0|0
  • Yorumları okuyunca epey kafan karışmıştır 😄
    Birimiz diş ağrısı derken diğeri böbrek diyebilir..
    Yani her kadın farklı şekilde geçiriyor bu dönemini.
    Ağrısız geçirenler de var - Hastaneye gidip iğne vurulmak zorunda kalan da..

1|2
    0|0
  • Karninin icinde bir canavar varmista hep icini deşiyomus gibi bir his 😕😢

1|1
    0|0
  • Duramıyorsun yerlere yatıyorsun ben koltuğu tırmaladığımı hatırlarım alt tarafı karın ağrısıdır ama nasıl şiddetli olur hani sünnet olursun ya öyle bir şey herhalde ondada canından can gidiyor be :D

0|0
    0|0
  • sımdı dogum desek anlayacak mısınız yok... soyle dıyeyım bobrek tası dusurdun mu hıc ya da en basıtı cektıgın gaz sancısının ya ıshalkenkı sancını 6-7 kat fazlası gunlerce surenı artı olarak da genıtal bolge kasıklar bel ve bacagı agrutanı sınırlerını tepene cıkaranı tatlı krızıne sokanı vs vs anlayamazsınız yanı

0|0
    0|0
  • Anlatılmaz yaşanılır o saçmalık 😒

0|1
    0|0
  • hani bir kız seversin o seni sevmez gözünün önünde başkasıyla mutludur ya da sevgiline biri gözünün önünde tecavüz eder ya da aldatılırsın gibi. Ben ne çektiğimi anlatayım. Öyle bir sancı ki o an ölmeyi diliyorum. Yaz ayında ayaklarım buz tutuyor, bükülüp kalıyorum düşün. Çok acı, yaşamak isteme bile.

0|0
    0|0
  • Sancı herkesta aynı oranda olmaz.. Ben bu konuda çok şanssızım malesef genetşk faktörler.. Benim sancım mideme de vuruyor mide bulantısı başlıyor sancının yanında bide. Kusmaya koşmaktan banyo kapısına yattığımı bilirim. Bazı zamanlar ağrı kesici iğne oluyorum sağlık ocağına gidip. Ama sancıyı şöyle tarif ederim sanki rahmimi biri elyle tutup sıkıp sıkıp büzüştürüp büzüştürüp bırakıyor

0|0
    0|0
  • Ben de merak ediyorm

0|1
    1|0
  • Anlatılmaz yasanır😑

0|1
    0|0
  • ya ben onu bunu bilmem ama bende deli gibi gaz yapıyor evden bir yere çıkamıyorum, bel ağrısı ve kasık ağrısı bir anda geliyor sırt üstü yatamıyorum eee yüzüstü de yatamıyorum ayağa zaten kalkamıyorum ve bebek bezi gibi naylon şeyi 1 hafta takıyorum ve onun yaptığı pişik ve ağrı sonra her yerim de şişiyor heee bir de sivilceleri ve tatlı krizlerini saymıyorum bile ŞÜKRET :D

0|0
    0|0
  • Ilk iki gün : sürekli bir çocuk erkeğin bacak arasına vursa iki üç gün boyunca sancı hic gecmeden devam etse

0|0
    0|0
  • Ince bağırsaklarının makasla kesildğni ve ayni acıýı defalarca kez tekrar tekrar yaşadğnı düşn her regl dogum sancısını n benzeriymis kizlari alstrmk gbi bsy

0|0
    0|0
  • Anlatılmaz yaşanır 😊

0|0
    0|0
  • Yaşamayan bilemez diyor ve ünlü sözü söylüyorum
    Anlatılmaz yaşanır :(

1|0
    0|0
  • Valla kamu spotu gibi konusurdumda kisiden kisiye degisir 😅

0|0
    0|0
  • kasıklarında bıçaklar düşün.. sırayla batıyor.. çoo.. k feci birşey.. gerçekten anlatılamıyor.. ağrıdan bir anda vucudunu sıcaklık sarıyor.. en azından benim.

0|0
    0|0
  • kasıklarına odunla vurduklarını düşün :)

0|0
    0|0
  • Malum bölgeye vurulan tekmenin uzun süreli etkisi gibi düşün.

1|0
    0|0
  • eski sevgilim herzaman cok onemserdi. birsuru sey alip getirirdi ne bilim hap neyim alirdi acikesici :D

0|0
    0|0
  • Anlatılmaz yaşanır. O ağrı bazen öldürüp diriltiyor.

0|0
    0|0
  • Çok güzel iki büklüm oluyorsun ağlıyacak duruma geliyorsun rahim kasılıyor çünkü

0|0
    0|0
  • Araban var ama benzini yok öyle bir sancı 😊😊

0|0
    0|0
  • Ya çükünden kan geldiğini düşün işte...

0|0
    0|0
  • Karnının içi parçalanıyormuş gibi oluyor

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    20

Erkekler Ne Diyor 14

• Anlatmasina gerek yok anlıyorum zaten.

0|1
    0|0
  • yorumları okudum da bayaaa vücutlarıyla kung fu yapıyorlar :)

0|2
    0|0
  • anlayamayız aga

1|0
    0|0
  • Buyrun söz sizde kızlar...

0|0
    0|0
  • Benzetmelere bakılırsa bu kızların içinde canı var. Regl nasıl yaşanır diye aormayalim regl tarihi alalm yaklasmayalim o tarihte dolunay gören kurt gibiler.

0|0
    0|0
  • Şahsen ben bilmem. Sevgililerimin regl zamanı hep şehir dışında olurum.

0|1
    0|0
  • kız ince bağırsağını kesmiş acısını biliyor bir de defalarca yaşadığını düşündürtüyo sana :D :D :D :D yapmayınnnnn :Afasfsa

0|0
    0|0
  • Geç bu ayakları 10 kızdan 8 tanesinin Nobel ödülü var...
    Bilmem anlatabildim mi?

0|0
    0|0
  • boş overrated

0|0
    0|0
  • Bazılarıda iyice abartmış sanki.

0|0
    0|0
  • Bu kadar kötü bir şey mi yoksa abartı mı... Kızların hepsi işkence çekerek mi yaşıyor?

0|0
    0|0
  • Evet anlatıyorum canım ya

0|0
    0|0
  • sünnet acısını anlatsana

0|0
    0|0
  • sen ne anlarsın regl sancısından

0|0
    0|0
Yükleniyor...