Gebe kalmayı tetikleyecek neler yapılabilir?

Ne yemeli, ne içmeli, ne sıklıkla denenmeli? Faydası olabilecek her türlü fikrinizi söyleyin...

0|0
11|13

En İyi Kız Görüşü

• Gebeliği engelleyen sebepler önemli öncelikle hormon bozukluğu yetersiz yumurta üretimi vb. Çok sebebi olabilir benim hormon bozukluğum vardı prof. dr ibrahim saraçoğlunun bir kür tarifi vardı onu uyguladım şükür ki geçti bunu da eski hesabımda yazmıştım ilginizi çekerse bakabilirsiniz
    www.kizlarsoruyor.com/.../a22619-yumurtalik-kisti-hormon-bozuklugu-adet-duzensizliginde-dogum

ama ibrahim saraçoğlunun hamilelik için de kürleri var bir inceleyin derim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bazi kadinlar hamile kaldigi gunu bile bilirler.
    Hic duydunmu? Bilmem. iliklerime kadar bosaldim lafini.
    bosaldiginizda kadinin rahimi vakkum gibi calisir icine ceker. misyoner ya da bacak omuza pozisyonundameninin kat edecefi mesafe kisalacahgindan ( yercekimi) en cok hamile kalma pozisyonudur.
    Cok yapmak degil ; takvime gore bu pozisyonlarda kadininda orgazm olmasi %95 etkilidir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• burada herkes bişeyler yazmıs bence en iyisi uzman bir doktora sormak veya doktorlardan arastırmak...

0|1
    0|0
  • sogan kürü iyi geliyor
    bir sogani dörde böy kaynar üc bardak suyla
    suyunu iccin
    iki aysonra hamile

0|1
    0|0
  • Atesin yuksekse yani spermin fazla gelirse tek seferde yapsanda olur misyoner pozisyonda beline yastik koy bosaldiktan sonra bekle kesin hamile kalir

0|1
    0|0
    • Bu yastık nereye konuyor yam olarak. bel çukuru mu yoksa kaba etlerin oraya mı

• Bel cukuru varya oraya yaatik koyuyorsun icine bosaldiginda direk rahme aksin ve hamilelik gerceklessin diye

• Teşekkür ederim

• Bir fikrim yok

0|1
    0|0
  • Reglden 5 gün önce yads Reglden 5 güm sonra yaparsanız gebe kalınamaz bunu bil yeterli

0|1
    0|0
  • gebe kalmak için yemek mi yenmesi lazımmış ilk kez duydum.

0|0
    0|0
  • Yumurtlama dönemlerinde seks sıklaştırılmalı

0|1
    0|0
  • Doktora danismaniz daha mantıklı.

0|1
    0|0
  • sen mı gebe kalmak ıstıyosun
    ama maalesef o yemekle ıçmekle olmayabılır
    aahhahaha

0|0
    2|2
  • Sabah 7 8 gibi erkek spermi en kaliteli seviyede oluyormuş dr oyle soylemisti tabi meninin hemen heri akmamasi icin posizyonda onemli poposunun altina yasti koyup iskiden sonra 5dk beklesin yumurtlama donemide onemli dr gittiniz mi hiç kadinda hic bir sorun yokken sadece basit enfeksiyon bile. gebe kalmayi geciktirebiliyor

1|1
    0|0
    • İlk deneme de düşük oldu. Sonraki ay denedik gebe kalmadı. Yani doktorun dediği bir sorun yok. Sadece bir kist varmış ama oda gebe kalmayı etkileyici değilmiş

• Yani şu durumda gebe kalmaması bedenin kendini toplayamaması ile alakalıdır diyorsunuz. Ama ben çabucak evladım olsun istiyorum. Madem başınızdan geçmiş böyle bir durum, daha erken hamile kalınması için bildiğiniz bir yöntem var mı?

• Su anda gebe kalmasi zaten anneyi zora sokar kansizlik ve tam iyileşme toparlanma olmayan rahimde enfeksiyon riski gibi ilac kullanimi kisitlanacak çünki bebek olursa bunlari drun soylemesi gerekirdi saglikli bir gebelik dönemi yaşamak istiyorsaniz en az 6 ay bekliyin zaten bu donemde kalsa bile saglikli olmaz düşük riski fazla olur eşinizin kendini toparlamasina izin verin

Erkekler Ne Diyor 12

• bal badem ceviz yumurta fındık fıstık tarzı şeyler denemelisin

hadi kocum göreyim seni en az 3 tane bekliyorum :)

0|1
    0|0
  • Mesir macunu falan kullan. Fazla sık yapmaman lazım arayı uzattığın taktirde daha uzak mesafelere atış yaparsın. Kadının yumurtlama dönemide önemli tabi...

0|1
    0|0
  • kabak çekirdeği
    keçiboynuzu

0|1
    0|0
  • Eğer çocuk sahibi olmam gibi bir niyetin var ise öncelikle partnerin ile birlikte doktora gitmelisin.

Sana spermiogram testi yapıyorlar. Spern kaliteni olcmek icin.
    Eger bir sorun varsa ne yaparsan yap duzelmez.

0|1
    0|0
  • Adet bitiminden hemen sonra bir hafta sık ilişki iyi gelir birde ilişkide kadının pozisyonu önemlidir

0|1
    0|0
  • Masturbasyon yapılmamalı bence. 10 gün biriktir. Usain Boltz sayın doruklara ulaşıcak :D

0|1
    0|0
  • 4 günde bir yapın kesin sonuc

0|1
    0|0
  • Hiç bilmiyorum ama koca karı ilaçlarını deneyebilirsin

0|0
    0|0
  • iki adet arasında tam ortada kalan 5 gün boyunca deneyin. gebelik bu günlerde daha olası.. misal 22 eylulde adet oldun 28 eylulde bitti diyelim. 28 eylulden 11-12 gün sonra başlayın 5 gün boyunca deneyin.

0|1
    0|0
  • adet bitiminden sonraki hafta gebe kalma şansının en yüksek olduğu zaman dilimidir. İlişkide de misyoner pozisyonu bebek isteyen çiftler için en uygun pozisyon diye biliyorum.

0|1
    0|0
  • Epimedyumlu macun al findik fistik ceviz badem pekmez bolca yiyerekte takviye yap.

0|1
    0|0
  • gebe kalmanin en verimli zamaninda misyoner pozisyonunda iliskiye girin. eger sikinti sende ise biraz takviye alman lazim

0|1
    0|0
    • Bende sıkıntı yok ama takviye dediğiniz şey nelerdir

• Sperm kalitesini arttırmak. Düzenli spor. Çakiır otu gibi arginin içeren takviyeler gibi şeyler.

Yükleniyor...