Bir soru daha... Hangisini seçerdiniz?

1. Sadece 1 kişiyle çıkıp herşeyi onla yaşamış ve bakireliğini kaybetmiş bayanla mı,

Yoksa

2. Bakire olupta 2-3 hafta da bi sevgilim değiştirip hepsiyle de sevişmiş oral yapmış sürtünme yollu ilşki ysamış bayanla mı

Evlenmek İsterdiniz?

Seçme hakkınız olsa hangisini seçerdiniz ve neden ?

Güncellemeler:
canlarım benım ben hangisiyim sizce diye sormuyorum size, hangisini seçersiniz diyorum 1 veya 2

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• bu bakirelik artık bı efsane olarak kalacak zamanla az kaldı o nasıl bırseydı denılecek

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• İlla ikisinden birini seçmek zorunda mıyız? ve illa kızların tümü evlenmeden sevişmiş olmak zorunda mı

0|1
    1|0
  • ikisininde canı cehenneme evlenmem daha iyi.

0|1
    6|0
  • Bence yaşadığı şeyler onun hayatını ilgilendirir. Benimle tanıştıktan sonra da beni ilgilendirmeye başlar . Dolayısıyla ben dürüst doğal ve karakteri oturmuş birini tercih ederim. Bu ikisinden biri olabilir.

1|0
    0|0
  • mümkünse C şıkkı olsun :D öyle mi seçim hakkımız olamayacağı için bize düşenle yetineceğiz elbette fakat dediğin gibi varsayım yapalım tabi ki 1. şık daha mantıklı duruyor ikinci şıktakı seninle evlenip bakireliğini verdikten sonra tutmayın beni der misali olur :D önünü açmış olursun resmen maazallah :D

2|0
    0|0
  • yanlış anlamayın ben ikisinide istemem

herşeyini benimle yaşayan bir bayanla evlenmek isterim

ayrıca sende el deymemiş bir erkekle evlenmek istemezmiydin

illa seç dersen tabiki 1

2|1
    0|0
  • 3. seçenek...EL DEĞMEMİŞ...

0|1
    5|0
  • hangisini sevmişsem onu seçerim.. bunlar kriter sayılmaz benim için :)

3|0
    0|1
  • İkisnin de Allah bin belasını versin,Allah düşman başına

0|2
    6|0
  • hangisi sensin ?

1|1
    1|0
  • tabi ki 1. seçenektekiyle evlenmek isterdim.

2|0
    0|0
  • Ben hiçbirini almasam olmasmı...:))))

1|1
    0|0
  • öncelikle sen galiba birinci seçenek oluyorsun alacağın cevaplara göre kendini rahat hissedeceksin böyle mi anlamalıyım :)

0|0
    0|0
    • temelde bu var ama :)) yalan mı yani, her ikisinede verilecek bir cevap vardır... bana göre ikiside farketmez ama benle birlikte olduktan sonra yaptıkları önemli yani hayatında sadece ben olacaksam geçmişi ne yapayım bende aynı bokları yemişsem karşımdakinin temiz olmasını isteyemem

• 1. seçenek iyi gibi 3. olsun seçenek istiyorum

0|1
    1|0
  • 2. şıktaki melek gibi davranacağından herkes onunla evlenir :D bu devirde evlenilmez:p

0|1
    1|0
  • mümkünse ikiside değil

0|1
    2|0
  • 2 sini de seçeceğimi sanmıyorum. :)

0|0
    1|0
  • Sadece bu 2 türden var olmadığına göre.

0|0
    1|0
  • nasipte hangisi varsa onunla evlenirim =)) ben bakir değilim ki bakire insan arayayım :s erkeğin o.rospusu gibi olmuşum yani benim tercih etme gibi lüksüm yok

3|0
    0|1
  • seyircilere soralım istiyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• erkek olsam 2. şık derdim

0|0
    0|0
  • insanın ruhu yollu olmasın

0|0
    0|0