Türkiye'de bakire kalanların yüzdesi ne kadar?

18 yasından sonra evlenmeden önce bakire olmayan bayan sayısı sizce ne kadar? Oran olarak % kaç bakire vardır?

(evet doğru bildiniz bende bakire değilim ve hemcinslerimi merak ediyorum)

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• 17 ve üstü için bakire kaldığını sanmıyorum olsa da %5 ten yukarı çıkmaz onlarda aşırı dindar aileden geldiklerinden ötürü kalıyorlar...

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Devlet istatistik enstitüsü mü sandın burayı?

0|0
    1|0
  • bence o kadar da düşmemiştir. bizim ülkemizde bakirelik hala önemli olduğundan artık genç kızların çoğu bakireliğine dokundurtmadan yaşıyor cinselliği. bence %60-65 oranında falandır bakire kızların oranı.

2|0
    0|0
  • benim cevremdeki hatunların %90 diyebilirim ki bakire değil ama bu ortam ve bolgeye göre de değişiyor kesin olarak kimse bilemez =))

0|0
    0|0
  • bence okuyan kız oranıyla doğru orantılı bu. okumayan kızların çoğu bakireidr. çok duydum liselerde cinsel ilişki yaşayanlar.oran vermek gerekirse yüzde 50 geçmiştir. Allah sonumuzu hayır etsin. Bu gençlere de doğru yolu göstersin.

1|1
    1|1
  • Onu bilmiyom ama lanet olsun hala bakirim

0|0
    0|0
  • Cıx cıx cıx cıx cok ayıp şeyler bunlar :P

0|0
    0|0
  • ben saydım %43 ü bakire %39 i evli %20 si antibakire

1|0
    0|0
  • %80 bakiredir. ama %5i erkek eli bile değmemiştir.

0|0
    0|0
  • beden olarak %65 ruhen %0.89 :D

0|0
    0|0
  • ruhenmi bedenen mi :)

0|0
    0|0
  • Bakireler evde kalıyor. Fingirdekler evleniyor bu devirde çok örneklerini gördüm

1|0
    1|0
  • doguda biraz daha fazla gozukebilir ama kimse dogru solemez gibime gelio cunku doguda ben bakire degilim dersen olebilirsin :(

0|0
    0|0
  • evlenen kızların %80 ı bakire.Sen otur ağla bence.Yazık sana iyi bir halt yemiş gibi yazmış birde bakire değilim diye

3|6
    2|1
    • haklisin ya bizdede her kes bakire evleniyo hata cok sasaiyom ben bakire degilim diyene

hadi yaslari 35 olsa koca bulamyip yapmistir dersinde bunlar 18 daha

• Aynen öyle kardeş,daha yaşları 18.Bir marifet sanıyorlar.Bunlar hep abd ve israil menşeli görsel ve yazılı medyadan yayılan ahlak erezyonun sonuçları :(

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok var bakire kız. Aman boşver oranını.. Ne gereksiz bişey bakireliikmiş bilmem neymiş çok gereksiz ya bi kere zar kızın verip vermediğini anlamak için değil kızların vajinasını korumak için var. Araştıran insanlar bilir de gel gör ki bizim bu iğrenç toplumumuz sadece olaya namus yönünden bakıyor hepsi namussuz bana göre

4|4
    4|10
    • Sen namuslukla yemeği birbirine karıştırarak kendi basit fikirlerini ıspatlayamazsın.. Olaya zar açısından bakmıyıcaksınız sizde kardeşim bende bakireyim ama erkeklerle bişeyler yaşamışlığım var anal oral yapmadım ama istesem yapardım bunuda zar olayına bağlamıyıcaksınız sizde.. + eminim sende bakir değilsindir zaten

• Yüzde 90'ı namussuz

Yükleniyor...