Böyle bakirelik mi olur?

cinsellik katagorisinde kızlar öyle şeyler yazıyorki yok sürtünmeyle ilişkiye girdik yok anal yaptık yok oral yaptık sonunada ama biyolojik olarak bakireyim diyolar anlamıyorum her haltı yiyip nasıl kendilerini bakire hissede biliyorla vallahhi yazık biz en azından sevdiğimiz adama verdik adam gibi diyoruz bakire değiliz yanlışmı düşünüyorum

0|0
4|26

En İyi Erkek Görüşü

• yanlış diil de, senin ki de tartışılı tabi

1|1
    0|0
    • benimkini boşver :D

• işte, senini gibi insanları, en azından delikanlı oldukları için bir derece seviyorum. hata yapmak başka,inkar edip bahane aramak başka. neysen o ol, kendinle barışık yaşa..

• teşşekkurler

Erkekler Ne Diyor 25

• aynen öyle bende kızıyorum bakıreysen tam koru kendını.. ama surtunup yalayıp yutup sonra da ben bakıreyım demeyın ya.. bedenı bakıre ama ruhu o*ospu olmus tıp cok.. ya kendını sonuna kadar koru.. yada herseyıyle yasa yasıcaksan.. tamamen kendını kandırma bu olay ben bakıreyım..aklınca evlendıqı adamı kandırcak.. ama bılmıo o adam senın nasıl davrandıqını qorunce daha once deneyımın olup olmadıqını anlıcak. ( ayrıca boyle bır soru sorduqun ıcın tam puan.) dusuncelerın quzel..

0|4
    0|0
  • Seninki de doğru değil onlarınki de. Sen en azından dürüstsün.

1|1
    1|1
    • benimkinde yanlış olan ne

• benim duşuncemde erkek nasıl evlenmeden birlikte olabiliyorsa bayanda olabilir

• Verilecek en güzel cevapti ;) +1

• emin olun o kızlardan daha namuslusunuz sızler sadece sevdıgınız 1 yada 2 kişiyle bunu yaşarken onlar erkeklerın sayısını bılmezler ve namusluyum dıye kandırmaya calısan sahtekardır namus iki bacak arasıyla sınırlı degıldır bunu o küçük beyınlerı algılayamıyor ?

1|1
    1|0
  • Evet o kizlar bakire degil sende degilsin sanirim en azindan sen durustsun bu yonle her halti yiyip bakireyim diyen kizdansa seni tercih ederim :)

1|2
    1|2
  • yürü be kim tutar seni +5

1|0
    0|0
    • :D

• senin yaptığında yanlış olan hiç birşey yok. bu toplumun epeyce kafası karışmı durumda, seni yargılayan çevreleri önceden kestirecek ve o insanlardan uzak duracaksın. sevdiğin insanla sevişmek kirlenmek değil arınmaktır. adı üstünde, sevmekten gelir sevişmek. sevişen insan temizlenir, kalbi de temizlenir beyni de temizlenir.

• keşki herkez senin gibi olsa

• sonuna kadar katılıyorum sana bakire isen herşeyinle olacaksın yoksa bakireyim namusluyum ayağına takılmayacaksın..! Tebrikler ..!

2|0
    0|0
    • bana katıldığına sevindim

• teşşekkürler

• yazdıklarından çıkardığım anlamı ifade ettim yine de rica ederim. :)

• ee erkekler kendi namuslarına bakmayıp onla bunla yatarsa sonra karşısındaki kıza bakire değilsin evlenmem derse kızlar ne yapsın. Kızlar her haltı yiyip bakireyim dediğinde kötü oluyorsa namussuz oluyorda her haltı yiyen erkek namussuz olmuyor mu. olay namus olayını anlayamadığımızdan oluyor bunlar

1|0
    0|0
    • ben bakire değilim ve bana namussuz dicek etkeğinde alnını karışlarım

• namuslusun dicektim pardon

• dürüstsün ama yaptığın yanlış

0|2
    0|0
  • Bakire onlar karışma sen :)

1|0
    1|0
    • tabiki :D

• sen de anlamışsın mezuyu karıştırdıkça kokar bu mevzu güneş altında kurumaya yüz tutmuş insan güberisi misali :)

• Sen vermişsin hemcinsin vermemiş sence arada fark yok mu?

1|1
    0|0
    • ben vermeyenlerden değil her haltı yiyip sadece zarını saklıyanları diyorum

• selen555 teşşekkurler

• Anlamasın zaten, kocasına anlatır derdini artık

• bir kızın çıplak olarak bir adama cinsi yönden yaklaşması zinadır. illa cinsel birleşme olacak diye bir şey yok. onlarınki de zina sizinkide

1|1
    0|0
    • ben farkindayim zaten

• yapmadıysan lafımı geri alıyorum

• sağol. Allah tövbelerini kabul eder inşallah.

• süper bir yazı yazmışsın

tebriklerrr

evlenmeden arkadaşlarıyla sevgilileriyle paylaşıyolar her şeyi

sonra bakire ayaklarına yatıyorlar

öncelikle beyin önemli

hiçbir zaman eşinize öyle bir haksızlık yapmaya hakkınız yok

ama yinede yapıyorlar yapmayanıda kötülüyolar

0|1
    2|1
  • git başka bir adamla anal yap sonra oral ondan sonra ben bakireyim de beni öp.Başlarım böyle aşkın ızdırabına.

0|1
    1|0
  • onlar kendilerini kurtarır ama sen hiçbir erkeğe (diktirmedikten sonra) durumunu kabul ettiremezsin...

0|0
    0|0
    • şuan ki sevgilim biliyor ve temmuz gibi evlenicez dugün hazırlıkları var

• haklısın ama ülkemizdeki bakirelik kavramı sadece o zara bakıyor :( bana soracak olursan karşıma öyle her haltı yemiş ama önden vermemiş bir kız çıkmasını istemem :(

1|0
    0|0
    • sen bakirmisinde bakire bekliyosun

• bakire bekliyorum demedim farkındaysan, her haltı yemiş ama sırf önden yapmadığı için kendini bakire gören bir kız çıkmasını istemem demiştim. ayrıca bakir değilim.

• dogru bence cok haklısın

1|1
    0|0
  • önemli olan kızlık zarı değildir beden ve beyin olarakta bakirelik önemlidir...

1|1
    0|0
  • sevdiğimiz adam verdik nedir ya: D

0|0
    0|0
    • tamam yanlış yazmışım neden eziyosunki :)))

• Ruhları o* olduktan sonra bendenleri bakire olsa kaç yazar :))

0|0
    0|0
  • Muhtemelen şu anki sevgilinden de ayrılacaksın. Yattığın erkek sayısı evlenen kadar 6-7 yi bulacak muhtemelen bunu bir tarafa koyacak olursak delikanlıca çıkıp evleneceğin adama ben 6-7 kişiyle yattım. Oral vajinal yapmadığım şey kalmadı sana sunacak hiç bir şeyim sana özel olmayacak diyecek misin?

0|0
    0|0
    • diyecek çünkü oda muhtemelen kaç kadınla yatmış olacak

• Varsayıma dayamışsın sırtını

• her haltı yiyip bakireyim diyenler varya asıl o.ospu onlar

0|0
    0|0
    • bravo

• asda

• teşekkürler, bu bi gerçektir çoğu kişi birine kanar inanır ilişkiye girer ama bunu gizlemez, diğerleri ise her boku yer ama ben bakireyim diyip kendilerini havalandırır o kadar

• onlar neyse sende oylesin

eksileyin beni:)

1|0
    2|1
    • bişey ortaya atıp çekilmiceksin tartışıcak yüreğin varsa açıklıcaksın

• sen defol tatminci böle kendini tatmin edenlere aciyorum

• he

• En güzel aforizmda, sevişin.

1|0
    0|1
  • İnsan sevdiğine karşı öyle şeyler düşünemez bile! Yani bırak sevdiğine karşı cinsellik sürtünme oral anal düşünmeyi adam olan elini bile tutarken ölür kalbi patlayacak gibi olur. dediğin gibi o tür şeyleri yazanlar bana göre sadece cinsellik ilişkisi ve çıkar birlikteliği yaşıyorlardır öteye geçemez.. ve soluğu ayrılık adlı başlıkta alırlar..

0|0
    1|0
  • işte bu sebepten diyoruz namus cinsel organda değil kafada diye kız erkek bakire olmuş ne yazar beyin bakire olmalı

2|0
    0|0
    • bakirelik namus demek değil

• namus ne demek peki?

• 000353003: namussuz kim onu tarif edeyim daha iyi önüne gelene çamur atan, yalancı, hırsız, duygu hırsızı saysam liste uzar gider

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu ülkede böyle iğrençlikler yapıp her önüne gelen kızla yatıp sonra bakire kız arıyorum diye cırlayan erkekler varken kızlar böyle yapmaya devam edeceklerdir emin ol. suç kızlarda değil yani onlar da bilir kendini bozdurmasını sadece ilerde evlenenemekten korkuyor o dediğin sürtünme tarzı şeyleri de tabi ki yapacak. Her canlının cinsellik ihtiyacını bi şekilde karşılaması gerekiyor diğil mi ?

2|0
    1|0
    • ben diyorumki doğru olan normal ilişkiye girip kimseye laf söyletmemek

• Bu da var tabi Öyle yapıyosan da helal olsun sana ne diyim.

• tessekurler

• Tamam anladık sevdiğin adama verdin sonra ne oluyor sevmediğine de veriyorsun bu sayı gittikçe artıyor buda namusluluk değil kusura bakma

3|2
    2|1
    • ne alakası var ben en azından dürustum her seyi yapip bakireyim diye dolasmiyorum ben 3 kişiyle yattım 3 ude sevgilimdi benim vucudum kimseyi ilgilendirmez ama soran olursada bakire değilim derim

• bu arada o kişiyle evlilik yolunda ilerliyoruz

• benim namusum kimseyi ilgilendirmez hem benim denek istediğim senin durumun değilsen zaten sevgilinle yaşamıssın ama diyelim ayrıldınız başka bi adamla çıkmaya başladın ona anlatıcakmısın bunu

• Çok haklısın... Benim de arkadaşım var, kızın zarı sağlam ama yemediği halt kalmamış..

Ama gel bir de onların açısından bakalım olaya.

Zina her iki cinsiyete de haram olmasına rağmen. Bakir olmayan erkeği bırak kınamayı bir de değerli görüyor bu ikiyüzlü zihniyet.

O kız da zarını koruduğu sürece kınanmayacak. Evet yaptığı ikiyüzlülük. Amazarı giderse o kız en aşağılık olacak.

Ama bu ikiyüzlü sistemde onun dürüst olmasını beklemek saflık olur.

Sistemin mahsülü o kızlar.

Keşke dürüst olsalar ama dürüst değiller diye de kızamam.

1|1
    2|1
    • ama bende bakire değilim ve bunu sevgilimde biliyor bence insanın bakireliği ovunulecek bir şey olarak görmesi kendini eşya olarak gormesidir

• elmasekeri, sana o artı 1', veren de benim =))

• aynen yaaa katılıyorum sana .. bende sinir oluyorum

1|1
    0|1
Yükleniyor...