Neden artık kendi kendimi tatmin edemiyorum?

Lütfen sapık sapık yorumlar gelmesin. Yapı olarak çok istekliyim ve zevk aldığım noktalari daha doğrusu kendimi kesfettigimden beri düzenli sayılabilecek kadar sık sık mastürbasyon yapiyordum. Sonra uzun süreli bir ilişkim oldu ve birseyler yasadik. 2yıl kadar sevgilimle sevistik her ne kadar tam olarak bir birlesme olmasada oral seks yaşadık her fırsatta. Ve yakın zamanda da ayrıldık. Artık kendi kendimi tatmin etmeye çalıştıkça ıslanamadığımı fark ettim. Sinirim bozuluyor tamamen hevesim kaçıyor. Ama bir şekilde deşarj olmam lazim kafayi yicem. Lütfen mantıklı cevap verin. Islanamama sebebim sağlık problemi yuzunden mi yoksa fiziksel olarak onu mu arıyorum?

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• libidon düsük demek ki

0|0
    0|0
    • Birden mi düştü yani? Bunca yıl hiç böyle bir sorun olmadi birden neden düşer ki. Rahatsızlık mi diyorsun yani?

• Çok haklisin. Gerçekten soylediklerin iyi geldi ya tesekkur ederim. Soru biraz ayrilik sorusuna döndü ama bu süreçte duyduğum en mantıklı kelimelerdi söylediklerin. Önce bunu halletmem lazim. Dedigin gibi herkes yoluna gitti ve çok normal. Evet doğru

• Yardım edebildiysem ne mutlu baska kafana takılan bır sey olursa sor cekınme bu konularda ıyıyım :D

Erkekler Ne Diyor 23

• kafan meşgul ondancinsellik beyinde başlar. eğer kafa meşgul ise, aşırı stres aşırı yorgunluk aşırı uykusuzluk var ise odaklanma bozulur erkeklerde sertleşme kadında ıslanma görülMEZ

kafanı ne meşgul ediyorsa kurtul.

ayrıca bazı taktiklerle uyandırmaya çalışabilirsin. yaz deme burada ne yazdımsa kaldırılıyor

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle psikolojik aklında o var onu düşünüp yapmak istiyosun ama ayrıldığınız için yapamıyosum bu yüzden de yeteri kadar ıslanamıyosun

1|0
    0|0
    • Galiba öyle. Diğer arkadaslarda benzer seyler söyledi. Onu düşünmemek için kendimi kastigimi fark ettim. Teşekkürler yorumun için galiba kafayi siyirdim ben tam olarak

• Desteğin için sonsuz teşekkürler 🙏

• Ne demek :) ihtiyacın olursa her zaman sorabilirsin

• Kafan baska yerde

1|0
    0|0
    • Kendime odaklaniyorum birseyler izlemeyi zaten oldum olası sevmem de.. Herşey sıfırlandı sanki cok kötü hissediyorum ya...

• Mevcut durumu kabullenememissin daha

• Kayganlastirici kullan, istemiyorsan +18 izle onu da izlemiyorsan tahrik olamiyorsan olmaya çalış,

1|0
    0|0
    • Kayganlastirici birsey kullanmama gerek olmadan çok rahat islaniyordum onceden. şu an evet kullanabilirim ki gecene kadar mecbur kullanicam sanirim ama anlık bir çözüm olur bu. Birşeyler izlemeyi sevmiyorum. Sanirim sorun kendimi hala ona ait hissetmem. Psikolojik olarak atlatmam gerekiyor bu süreci

• Hayatını yaşamama bak, zevkini çıkar, eskiden daha iyilerini bulursun

• Önerilerine dikkat edeceğim sonsuz teşekkürler psikolojik desteğin için 🙏

• Artık Mast sana zevk vermiyor bu sorunu bende yasadim

1|0
    0|0
  • Şimdi erkekler de ilk once mast. Yapar. Son ra iliski. Iliski bitince erkege mast. Sıkı biseymis gibi gelir tatmin olmaz. Yani sen bir ust level atlamissin tekrar geri dusmussun normaldir. Sana bir partner lazim artik kendi kendine yaotigindan zevk almiyirsun...

0|0
    0|0
  • fızıksel falan degıl psıkolojık tamamen sen sevgılınle yasadıklarına yanı sahada yaotıklarına odaklanmıssın su an sevgılın gelse aynı seylerı yapsanız hemen sulanır bosalırsın kendı basına bıraz zaman alır ama psıkolojık olarak kendını rahatlatrsan ve stresten uzak durrusan olur ha stres adet duzensızlıgıne yol acar sakın stres yapma

0|0
    0|0
  • Him seni kesmiyor artik yakın il olsa uğrarım ya snaa

0|0
    2|0
    • Sacmalama. Yahu diyorum ki sevdigim adamla yasadim. Ve bitti. Sapık sapık konusma birsey sordum şurda

• B3n de san diyorum et ete deymesi lazım sen sapik değilsin ben sapiğim seni mast Kesmez artik

• Yaşadiklarin masttan daha iyi oldugu icin
    Olmayanilir
    Yapman gereken tekrar oral
    Seni encok tahrik eden ve doruga cikaran oral

0|0
    0|0
  • Yapma lütfen. hiçbi insan kendinden zevk almaz zaten.

0|0
    1|0
  • Herşeyin bir limiti var sana heyecan lazım yat adamın altına sonra zevk i gelir zaten

0|0
    0|0
  • Sanal yap

0|0
    0|0
  • Mast yapmayali çok uzun zaman mi oldu

0|0
    0|0
  • Bence fiziksel olarak birini arıyorsun. Başkasıyla sevismeyi dene

0|0
    0|0
  • karsindakine alistigin icin zevk alamiyon

0|0
    0|0
  • Pskolojik

0|0
    0|0
  • Bence beyin olarak odaklanamiyorsun

0|0
    0|0
  • Gidip doğru düzgün biriyle beraberlik yaşa rahatla bukadar çırpınacağına

0|0
    0|0
  • Biraz piskolokjin bozulmuş bu yüzden böyle oluyor zamanla geçer

0|0
    0|0
  • Kendi kafanda bir erkek oluştur. Vücudunu tipini penisini hepsini dizayn et. sonra onunla seviş. arada karakterleri yenile ;)

0|0
    0|0
  • Libido meselesine Değil. Partnerin ile mast dan daha kaliteli ilişkinin tadına Vardın.
    burada yapman gereken mast lari normal değil değil daha farklı yapıp Uzun süreli orgazm i yakalaman lazim. Bunun bazi yöntemleri var tabii

0|0
    0|0
  • Yalat bence

0|0
    1|1
    • Saçmalama sadece sevdigim adamla birseyler yasadim simdi oylesine biriyle asla yasamam benzer seyleri.

• Kendini tatmin edici seylerin üst sınırı ni yasadgin için alt sınırlar sana tat vermiyor tatlım

0|0
    1|1
    • Yasadin mi böyle birşey zamanla yok oluyor mu bu saçma problem?

• Saçma sapan konuşma ya insan gibi bilgi almaya calisiyorum mala bagliyorsunuz

• Artikin nasil anliyosan zeka seviyene bırakıyorum ;)

Kızlar Ne Diyor 4

• canım sen romantizmcisin yani erkek şart sana

0|0
    0|0
  • Bana da oluyor, cinsel birliktelik yaşadıktan sonra mast yaptığımda zevk alamıyorum.

0|0
    0|0
  • Onu ariyorsunnnn

0|0
    0|0
  • ıslandıktan sonra kendini tatmin etmeye çalışırsan belki zevk alırsın, ıslanmıyorsan isteksizsin demektir. şu an beynen ve ruhen kendi bedenine odaklanamadığın bir zaman dilimi, ayrılık dengeni bozmuş olabilir. zamanla oturacaktır endişelenme. kimse ömür boyu düzenli seks hayatı yaşamıyor, illaki eksikliğini hissedip bunu onarmaya çalışıyor. eğer fiziken ona bağlı kaldığına inandırırsan kendini, daha sonraları aranızdaki sadece cinsel doyuma oturtulmuş bir ilişkiye dönüşebilir. dikkat etmek lazım.

1|0
    0|0
    • Tacrube ye bakkk sen ohhhj

• Haklısın onca güzel sey yasadik sadece cinsellik olarak hatırlamak istemiyorum onu. Hatta hiç hatirlamak istemiyorum. Ya islanamiyorum gercekten hiç yasamamistim böyle birşey. Umarim psikolojik olarak durumu kabullendikce bu sorun gecer. Çok teşekkür ederim samimi cevabin için

Yükleniyor...