Türkiye'de namuslu olmak....

Türkiye'de neden mini veya dekolte giyince o* olunuyor ? o* ne demek anlamını biliyor musunuz ? Bı kıza giyim tarzından dolayı parayla erkekleri tatmin ettigini söylemek size cok kolay geliyor öyle degil mı ? Size göre kim namuslu peki ? Bi kızı kapalı giyiniyor ve bakire diye namuslu mu sanıyorsunuz ? Lutfen beyler yapmayın bi kıza küfür ederken veya kotu bir laf söylerken bu yazıyı aklınıza getirin. lutfen annenizi, varsa kız kardesinizi duşunun. Hic hoş degil öyle degil mi ? Bi kızın adi cok kolay çıkar ve cok zor temizlenir.(belkide hic temizlenmez) Öyle olsa bile bunu söylemek size ne kazandırır ? Sizi daha iyi birisi yapmaz öyle degil mı ? Lutfen empati kurun..

0|0
9|20

En İyi Erkek Görüşü

• Senin söylediğini yapan insanlar, genellikle gençliğini gerektiği gibi yaşayamamış ya da bulunduğu sosyal statüyü hazmedememiş, karşı cinsi sadece cinsel meta olarak görebilecek kadar kısıtlı ve tamamen örümcek ağları ile çevrelenmiş küçük bir beyine sahip, at gözlüğü dışında gözlük kullanmayan, ağzından çıkan sözlerin sözlük anlamından bile bihaber, benzer sözcükleri kendi aralarında iltifat olarak kullanmaktan çekinmeyen zavallı bir güruhtur.

Aslında farkında bile olmadan kullandıkları sözcüklerle ensest ilişkilere bile ne kadar açık olduklarını belirtmekten kaçınmazlar.

Örnek; anam avradım olsun ki ... diye söze başlamak.

Bu nedenledir ki; sözünü ettiğin sözcükler onların sözlüğünde iyi biri olduğun anlamına da gelebilir, yadırgamaya gerek yok.

Ayrıca, bu grubun söylemleri ile seni yargılayabilen topluluktan da hızla uzaklaşmak faydalıdır.

1|1
    0|0
    • +1 beklediğim cevap buydu

• Ahh ah daha neler yazardım da, kıyamıyorum o insancıklara da yahu :))) seviyorum memleketimin her nefes alan yaratığını napayım :))) ne görüyorlarsa o oluyorlar, yok ki eğiten, öğreten :))

Bu arada teşekkürler bu soruyu sorup az da olsa beni ferahlattığın ve beni seçtiğin için :)))

Erkekler Ne Diyor 19

• insanın namusunu kendı ellerıyle ürettiği bez parçası sayesınde elınde tutamaz bunun ellerımızle yapıp taptıgımız puttan farkı kalır mı ?

allah ınsanogluna irade vermiş o kız oyle gıyınıyor dıyorsan sende allahın sana verdıgı ıradeyı koruyamayıp bu yanlışa düstugun için gunahkar olmuyormusun ?

allahın affetmeyecegı en buyuk gunahlardandır bır kadının namusuna iftira atmak ve maalesef bazı erkekler o kızları ulaşılamayacak bırı olarak gördüklerınden elde edemıyorum barı iftıra edeyım zıhnıyetı tasıyor ciğer kedi misali

1|1
    0|0
  • tamamen katılıyorum o kanıbouk olan insanlık dışı varlıklar odediklerinizi üretir ve yayar zaten

1|1
    0|0
  • o kadar kısa giymeyin sizde...

1|2
    2|2
  • o kadar kısa giyinmeyin diyen erkekler çüş la size.millet size göre mi ayarlıyacak yaşam tarzını.gerçi delikanlı adam yapmaz böyle şeyler uğraşmaz karıyla kızla.

1|2
    0|0
  • Elbette saçmalık. Namuslu bir kadına namussuz sıfatı takmak büyük günahlardan birisidir.

Nur Suresi 23-24. ayet: Namuslu, kötülüklerden habersiz mümin kadınlara zina isnadında bulunanlar, dünya ve ahirette lanetlenmişlerdir. Yapmış olduklarına dilleri, elleri ve ayaklarının aleyhlerinde şahitlik edeceği gün onlar için çok büyük bir azap vardır

Tabi kimse namuslu kadınların iffetine laf söyleyemez ama kadınların da o şekilde giyinmeleri kesinlikle büyük günahtır. Çünkü peygamberimiz miraç gecesi cenneti geziyor, cehennemi görüyor bir de baksın ki cehennemin ekserisi kadınlar...

Bunun üzerine ağlayarak durumu anlatan peygamberimiz (s.a.v); benden sonra öyle kadınlar gelecek ki ben daha onları görmedim onlar giyinik oldukları halde çıplaktırlar. Giydikleri kıyafetler üzerlerini kapatmamaktadırlar. İşte bu kadınlar cenenetin kokusunu dahi alamazlar.

İslam'a uygun giyinmeyenin akıbetini anlatmak istedim. Ancak her ne olursa olsun namuslu kadına namussuz sıfatı takan kişilerin de akıbetini ayet ile anlattım. Herkes dersini almalı...

0|1
    0|0
  • namus insanın içindedir. dış görünüşüne bakarak kimse namussuz diye yargılanamaz. neçe kapalılar gördüm kaşarlanmış, neçe açıklar gördüm aklı işinde gücünde. senin dediğin gibi birisini yargılamadan önce empati yapacaksın ve göreceksiniz faydasını.

1|1
    0|0
  • ben kız olsam, bu nedenlerden dolayı bana o.spu denmesi umrumda olmazdı. her insan kendisinin ne olduğunu bilir gerisi de fasa fiso

1|1
    0|0
  • sözünde durmuyorsa bir insan benim için o zaman namussuzdur.kişiliktir namus.

0|1
    0|0
  • mini niye giyiyorsun millet baksın die ? namusla alakası yok ama tahrik etmek için giyerler

0|1
    1|1
    • Emin ol bi kız asla erkek icin giyinmez her zaman icin ortamdaki diğer kızlardan daha iyi olmak icin giyer ayrıca milletin kıçı seni ilgilendirmiyor takma kafana bu kadar..

• saçmalık ve ikiyüzlü toplum yapısından

1|1
    0|0
  • uzanamadıkları ciğere mundar diyorlar bakma sen onlara :)

1|0
    0|0
  • Herkesi neden aynı kefeye koyuyorsun ki şimdi mini etek giyen kızlara laf atan erkeklerden farkın kalmadı seninde bu olay insanın karakterine kalmış birşey o yüzden herkes bir değildir herkesi bir tutmakta iyi değildir ülke koşullarını kaldıramıyorsalar ülkeyi terk etmekten başka şansları kalmyor veya batılı bir şehire yerleşirler maalesef berbat bir durum türkiyede kadın olmakta çok zor birşey ama koşullara ayak uydurmak zorundalar

0|0
    0|0
  • İzmir , Antalya vb. yerlerde bu gibi problemler yok denecek kadar az.. Herkes özgürce giyinebiliyor ve kimse de bir şey demiyor :) Yaşanılan yere ve eğitim düzeyine bağlı bir durum .

0|1
    0|0
  • Kadınlar böyle giyinerek neden kendilerini teşhir ederler ki bende onu anlamıyorum bir türlü o zaman kocasına özel neyi kalıyor ?

0|0
    0|0
  • hımm.. bak bu soruda burda sorulan 2-3 uzun cevap gerektiren sorulardan biri.. peki, hadi üşenmeyip buna da yazıcam.. 15 dk izin :-) sonra başka bişeye geçicem..

0|0
    0|0
  • Haklısın böyle davranarak Türkiyeyi geriye çekmekten başka bir işe yaramaz.Her nasıl mini etek giyenleri yadırgamamamız lazımsa Türban takan çarşaf giyenleride yadırgamamamız lazım.Ancak böyle özgür ülke olma yolunda ilerleriz.

0|0
    0|0
  • Yahu ne oldu? kim üzdü seni? Sözlerin bu olayı yaşamışlığını gösteriyor :)

0|0
    0|0
  • namus bacak arasında veya başörtüsündeyse ben fahişelerle mutluyum...

0|1
    0|0
  • yani giyme bence de erkeğin gözü dışarda her an

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Sorun türkiyede kadin olmak !

Türkiyede mini etek giyemezsin o... pu olursun

Türkiyede dul olamazsin yollu olursun !

Türkiyede kadin olmak gercekten zor bu yüzden iyiki avrupadayim iyiki avrupada kadinim aci ama gercek !

1|1
    0|0
  • canım kuyruguna basan bırısımı oldu . öyle hıssettım bırden relax .

tamam haklısın ama bu zamana kadar böyle dusundu bazıları bu saatten sonra degişmez fıkırlerı. bunu sadece erkekler dusunmuyor kapalı gıyınen bı kız bıle acıga o.damgasını yapıstırıyor. sen kendını bılıyorsan sorun yok mılletın dedıgını takmcaksn yahu .

1|0
    0|0
  • Ne güzel demişsin her kapalı namuslu her başı açık namussuz değil ...

1|0
    0|0
  • kesınlıkle tatlım sana katılıyorummm

1|0
    0|0
  • kınadıkları herşeyi yaşarlar...allaha havale et..ya kızlarından ya eşlerinden bulurlar..

1|0
    0|0
  • yahu bırakın milletin namus anlayışını belirli bir kalıbı yok her yerde değişken kavramları bu kadar dert etme konuşmayı severiz bizler

0|0
    0|0
  • namus giyimde kuşamda değil kalbte o doğruysa dürüstse namuslusundur :)

0|0
    0|0
  • başklarının düşüncesini bu kadar önemseyeceksen onların istediği gibi davran.

0|0
    0|0
    • Emin ol ben kimsenin ne dediğini umursamiyorum sadece bu hayatta ne yaparsan iki katını yasarsın bu sorum daha cok erkeklere yonelikti ben soruda kimsenin düşüncesini kafama taktığımı yada önemsediğimi söylemedim dikkatli okumamışsın

• evet aynen öyle söylemişsin.

• + aşkım ben bakire değilim ama beynim namuslu. yani şimdiye kadar en fazla 9 kişiyle yattım biri de zenci. bak ne kadar dürüstüm. zenciyi bile söledim. kih kih. ne kadar namuslu ne kadar dürüst bir beynim var demi aşkoom?

- beynini zikiyim zehra. ulan moderniz laikiz ama o kadar da gavat değiliz uleyn! * *

0|1
    0|0
Yükleniyor...