Acil yardım edin lütfen :(( ?

Alt b9lgemde kırmızı noktacıklar çikmış kızarmıştı ama doğal karşılamıştım ( herzamanki gelip geçen tüy nedenli enfeksiyonlar gibi ) ondan sonra tüy dökücü sprey kullandım ve iyice sızladı ve dayanılmaz hal aldı. Bir duş aldım rahatlamak için. Şimdi 5 saat kadar oldu baktım o k8rmızı noktalardan sarı / turuncu gibi leke bulaşmış iç çamaşırıma ve dokunduğumdada hafif ıslaklık var. Yani ben böyle acı görmedim me yaoabilirim? İç camaşırıma da yapışıyor, giymesem olmuyor :((

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Dusa girip dayabildigin ladar sicak suya yika evde antibiyotikli krem varsa dış bölgeye sür iç çamaşırı giymelisin ok ama zaten gece oldu evdeysen kilotu yatarken cikarabilir bol pijama gibi birsey giyebilirsin. Hemn gecmez ama rahatsız lik hissi biraz gider

1|0
    0|0
    • Ama birde orası akıyor o yüzden kilot giyiyorum yani açıkken dahada enfeksiyon kapmasından korktum birazda

• Akiyo derken nasil akiyor ya batikonla pansuman yap ve steril sargi bezi koyup öyle giyin camasirin deterjanli olduğu için iyileme gecikir

• Dokunduğumda biraz nemli ve kilodumda sarımtrak damlalar vardı

Erkekler Ne Diyor 9

• en doğrusu doktora git. hurafelerden fayda gelmez riske de girilmez. cahilin biri olmadık bir şey önerir. sonra da geri dönülmez hasar oluşur. doktora git doktoraaaaaaaaa

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun enfeksiyon olabilir.. kullandığın deterjan yumuşatıcı ya da iç çamaşırından kaynaklı bir durum olabilir

1|0
    0|0
  • Cildiyeye git hava almamis diye olabilir havalar sicak zaten

1|0
    0|0
  • bu iç dudak kısımlarındamı yoksa üst bikini bölgesindemi

1|0
    0|0

• kurumadıgı sürece hiç bir işlem yapma özeliikle traşlama sir agda epilasyondan uzak durmalısın ben estetık merkezınde görev yapmaktayım su an cok rahatlamak ıstıyorsan eczaneden pomatlar alıp kullana bilirsin

• Pwki çok sagol

• Bepanthene krem kullan en fazla 2 güne geçer kanki

1|0
    0|0
  • Hemen doktora git. Utanipta gecinme... Mantar sigil ne bileyim herşey olabilir burada gormeden bisey soylenmez

0|0
    0|0
  • Ne oldu ona ya cinsel ilişki ye girdiysen hastalık kapmış olabilirsin

0|0
    0|0
  • Namtar olmus olabilirsin. Kasintinda var mi

0|0
    0|0
  • Hemen doktora bir Görün
    belki çok kısa bir tedavi ile kurtulabilecek ken iyileşme süreci uzuyabilir bendendemesi

1|0
    0|0
    • Ne kadar uzar mesela tahminince 😳 :( ?

• Ben doktor değilim ama bir bildiğim var. Kadınların en Hassas bölgesi Vajina. Niye diye sorarsan vücudun dış dünya ile baslanisi olan tek organ. Orası her zaman temiz kuru ve gUzel kolmalı. Eğer bir sorun olursa bu tur sorunlar yujjrtaliklarina bile sirayet edebilir. Hemen dokToro git baksin ve uygun tedaviye başlasın

Kızlar Ne Diyor 1

• İltihap kapmış bactroban travazol ve bepanthen karışımını sür, geçmezse doktora git

1|0
    0|0
Yükleniyor...