Adet sancısına ne iyi gelir?

Arkadaşlar ilaç demeyin kullanmıyorum
Onun adı regl kibar ol gibi şeyler de söylemeyin ilk adete regl denir.
Ne yapsam bu sancı geçer?

0|0
12|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ilk oncelikle senin bu ozel gunlerinde her dedigini yapacak agzina bile sicsan ses cikartmayacak bir sevgilin olmasi lazim :D inan agrin falan kalmaz cikolata istiyorum diyeceksin kosa kosa alip gelecek mesela :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• ilaç demeyin kullanmıyorum. regl demeyin demiyorum. onu deme bunu deme ne diyelim

ağrı kesici fort gurubu olandan al iç. mesela apranax fort. bunların ayn zamanda antiseptik özelliği vardır.
    asla şundan korkmayın. ilaç adeti kısaltırmış falan filan. kısalma önemli değildir kanam oranı ve doku kaplanmasının tamamlanması önemlidir. süre kısalsa da işlem hızlanıyor sorun yok. hurafelere inanmayın ilacınızı için

maydanozu kaynat suyunu iç. ödemi alır ağrıları azaltır. ayrıca bol maydanoz yiyebilirsiniz.

çikolata denen maddeden uzak durun. bir anlık şeker yükselmesi ile ağrı kestiği sanılsa da aslında kesmez tam tersi sancıyı artırır. badem fındık ceviz yiyin.
    bol bol et ve balık tüketin

aman ha aman ayaklarını mutlak sıcak tut. çorap giy. terllik giy. sıcak su masajı olabilir. hamur yoğurma tipi masaj. ama ayağını mutlak sıcak tut çok önemli

0|0
    0|0
  • Papatya çayı içmelisin dostum...

0|0
    0|0
  • Yürüyüş.. Başta zorlanacaksin sonra

0|0
    0|0
  • Düzenli seks geçiriyormuş.

0|0
    0|0
  • sıcak su torbası iyi gelir

0|0
    0|0
  • adet sancısının en iyi ilacı orgazm olmaktır

0|0
    0|0
  • limonlu sodaa nerden biliyon diye soranı döverimm

0|0
    0|0
  • uyku

0|0
    0|0
  • Yarım saat betona oturduktan sonra insanın karnına bir Sancı girer ya, öyle birşeymi

0|0
    0|0
    • Daha beter o sancının üstüne birde yumurtaşıklarıma kramp giriyor kasılıypr kötü birşey işte

• rezene cayi ic sicak havlu koy

0|0
    0|0
  • Papatya çayi

0|0
    0|0
  • muz , sıcak su , şerbet , ayaklarını sıcak tut

0|0
    0|0
  • seks :D

0|0
    0|0
  • Daha hafif geçirmek için her gün ada çayı iç

0|0
    0|0
  • Evlilik :D

0|0
    1|0
  • Eczanede mentollü kremler satılıyor doğaldır ilaç sayılmaz onlardan alın ayaklarınıza masaj yaparak yedirin iyice yedirdikten sonra ayağınıza çorap takın hiçbirşeyiniz kalmaz...

0|0
    0|0
  • çikolata ye

0|0
    0|0
  • ada çayı iç iyi gelir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben direk majezik içiyorum dayanamıyorum yoksa

0|0
    0|0
  • sıcak torba koy bitki çayları falan iç diyecem ama işe yaramayadabilir valla ben ilk gün bir ilaç içerim geçer daha da sorunum olmaz madem içmiyorsun :/ bilemedim, geçmiş olsun bu.

0|0
    0|0
  • Ayaklarını sicak tut ve terlemeye çalış iyi geliyor

0|0
    0|0
  • Ilık bir duş yeni yıkanmış pijamalarını giy varsa sıcak su torbanı al yatağın içinde kıvrıl :) hiç olmazsa bir nebze iyi hissettiriyor :)

0|0
    0|0
  • Sicak su torbasi. Cikolata. Yumuzak yastik. Guzel sarkilar. Kahve. 😊

0|0
    0|0
  • Bitki cayi ve spor iyi geliyor sanciya.

0|0
    0|0
  • Aynı dertteyiz sanırım şu an . Sıcak şekerli su içtim bekliyorum. İyi geliyor

0|0
    0|0
  • sıcak su koy ayaklarına başka yapacak bişey yok

0|0
    0|0
  • Kafein iyi gelir.

0|0
    0|0
  • sıcak su torbası

0|0
    0|0
  • Sıcak su torbası.