Kapat

Kasılma nasıl oluyor?

kasılma nasıl oluyor? yani mastürbasyondan önce mi sonra mı? mast. olmadan bir insan kasılabilir mi? gercekten bilmiyorum lütfen dalga gecmeyin.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Akşam oldu yavaştan azmaya basladiniz haydi hayirlisi 😅

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Boşalma anında oluyor ilk önce kasiliyorsun sonra rahatlık geliyor

0|0
    0|0
    • mast. yapmadan hayal ederek kasılıyorum yani vajınama herhangi bir temas olmadan. bu normal mi

• Aynen klitoral boşalma oluyor

• Cok tesekkur ederim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• Mastyon yaparken boşalıcağın zaman bir kasılma gelir devam edersen boşalırsın çok zevk alırsın bırakırsan kasılman biter ama zevkinde yarıda kalır.

0|0
    0|0
  • denemedınmı hıc mast denersen anlarsın nasıl nezaman oldugunu ok anlatmakla olmaz o ıs

0|0
    0|0
    • mast. yapmadan kasılıyorum bu normal mi

• neyden tahrık oluosun mesela

• gızlı olmasaydın ıyı olcaktı

• Mastdan sonra

0|0
    0|0
  • Bosalma sirasinda

0|0
    0|0
  • Boşalma sirasinda olur kasilma

0|0
    0|0
  • Ne kasılması ya?

0|0
    0|0
  • Hiç mast yapmıyon mu?

0|0
    0|0
  • Sen kolay orgazm yaşayan şanslı bayanlardansin.
    Bunun tadını cikar. Partnerin hele birde becerikli ise bir ilişkide seni 4-5 kez boşaltır. Yani ayakların tutmaz olur. Sabaha kadar yatakta un Cuvali gibi yatarsin

0|0
    0|0
    • Evet kolay oluyorum ama bir gun icerisinde defalarca klitoral orgazm yasiyorum cok fazla olunca sanirim iliskide orgazm olunmuyormus?

• Keski senin gibi eşim olsa. Çok isterim
      partnerin elini tutunca hemen olurum. Opunce olursun ve ilişki sırasında defalarca olursun. Yani zevk tavan yapar.
      İlişki kıtasında olmaman imkansiz

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Kasılma dedigin sry nedir yani hango seye kadilma diyorsun o onemli :) mesrla tahrik oldugunda vajinan kasilir o kasilmalar azda olsa zevk verir ondan mi bahsediyosun?

0|0
    0|0
  • Kasilma orgazmdir iste. Orgazm olurken kasilirsin. Onun disinda islanirsin canin ister ama olamazssin

0|0
    0|0
Yükleniyor...