Kasılma nasıl oluyor?

kasılma nasıl oluyor? yani mastürbasyondan önce mi sonra mı? mast. olmadan bir insan kasılabilir mi? gercekten bilmiyorum lütfen dalga gecmeyin.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Akşam oldu yavaştan azmaya basladiniz haydi hayirlisi 😅

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Boşalma anında oluyor ilk önce kasiliyorsun sonra rahatlık geliyor

0|0
    0|0
    • mast. yapmadan hayal ederek kasılıyorum yani vajınama herhangi bir temas olmadan. bu normal mi

• Aynen klitoral boşalma oluyor

• Cok tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 8

• Mastyon yaparken boşalıcağın zaman bir kasılma gelir devam edersen boşalırsın çok zevk alırsın bırakırsan kasılman biter ama zevkinde yarıda kalır.

0|0
    0|0
  • denemedınmı hıc mast denersen anlarsın nasıl nezaman oldugunu ok anlatmakla olmaz o ıs

0|0
    0|0
    • mast. yapmadan kasılıyorum bu normal mi

• neyden tahrık oluosun mesela

• gızlı olmasaydın ıyı olcaktı

• Mastdan sonra

0|0
    0|0
  • Bosalma sirasinda

0|0
    0|0
  • Boşalma sirasinda olur kasilma

0|0
    0|0
  • Ne kasılması ya?

0|0
    0|0
  • Hiç mast yapmıyon mu?

0|0
    0|0
  • Sen kolay orgazm yaşayan şanslı bayanlardansin.
    Bunun tadını cikar. Partnerin hele birde becerikli ise bir ilişkide seni 4-5 kez boşaltır. Yani ayakların tutmaz olur. Sabaha kadar yatakta un Cuvali gibi yatarsin

0|0
    0|0
    • Evet kolay oluyorum ama bir gun icerisinde defalarca klitoral orgazm yasiyorum cok fazla olunca sanirim iliskide orgazm olunmuyormus?

• Keski senin gibi eşim olsa. Çok isterim
      partnerin elini tutunca hemen olurum. Opunce olursun ve ilişki sırasında defalarca olursun. Yani zevk tavan yapar.
      İlişki kıtasında olmaman imkansiz

Kızlar Ne Diyor 2

• Kasılma dedigin sry nedir yani hango seye kadilma diyorsun o onemli :) mesrla tahrik oldugunda vajinan kasilir o kasilmalar azda olsa zevk verir ondan mi bahsediyosun?

0|0
    0|0
  • Kasilma orgazmdir iste. Orgazm olurken kasilirsin. Onun disinda islanirsin canin ister ama olamazssin

0|0
    0|0
Yükleniyor...