Masturbasyon yaparken kan geldi. hala bakiremiyim?

Masturbasyon yaparken çok az kan geldi. Zarı deldim zamnettim ama çok az geldi bikaç damla kadar. Sizce bakiremiyim hala? normalde delinince daha fazla kan geliyo diye biliyorm yani bikaç damla ne olabilirki?

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• Petrol çıkması lazim oradan hala bakiresin üzülme 😕

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• aynı soruyu soran birine yanıt vermiştim. onu kopyala yapıştır yapıyorum

bir pokun yok. oplin sıvın yani ıslaklığın vajina içinde birikmiş. adetten kalma kütleler varmış onları asit ieriği sayesinde çözmüş ve orgazmla birlikte dışa çıkmış.

hiç bir şey yok

tabi bunu derken kan koyu renk ise. çok açık pembe ise bilemem görmek lazım

1|0
    0|1
  • Zadelemişsindir.. Zarını yırtsan acı duyardın..

0|0
    0|0
  • İçine birşey soktun mu?

0|0
    0|0
  • bakire değilsin artık.

0|0
    0|0
  • Delinmesede zedelenmiş dikkat et

1|0
    0|0
  • Himen (kizlik zari ) ince bir zardir. 1 avuc kan gelmesini bekleme zaten , kilcal damarlardan cok fazla kan gelmez. icine birsey sokmadiysan eger bir sikinti yok diye tahmin ediyorum. Ama eger sokmussan da ister 1 damla gelsin ister 10 damla gelsin kizlik zari yirtilmistir. Bilen birine gostermezsen buradan kimse net bir cevap veremz sana

0|0
    0|0
  • Zar delinmez genişler yani bişey soktuysan bozulmdıysada zerdelenmiştir hiç bişe sokadım diyosan bir doktora git başka bişey cıkabilir

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun zar elden gitti heralde biraz içeri soktun parmağını. Zar hassastır bazı kişiler harici (esnek zar olayı belki bilirsin)..

0|0
    0|0
  • Mastı bırakıp seks yapmaya başlayabilirsin!

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun. bence artik bakire değilsin. Ama sen en iyi doktara görün bakiremiyim digilmiyim diye... Bir damlada olsa b*k buyuk bir ihtimal var...

0|0
    0|0
  • yok canm bı kac damla gelır artı bsey soktuysan oyle kan aktysa boulmustur yok dısardan oksamayla yaptysan zedenlenme sonucu akmıstı o kan ya da rahım kendını temızlıyordur cok ıhtımal var

0|0
    0|0
  • Zevk böyle bişe işte 😊

0|0
    0|0
  • İçeri parmağını sokarak mı yaptın?

0|0
    0|0
  • Bozulmuştur büyük ihtimal geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • içine bir şey soktuysan gitmiştir

0|0
    0|0
  • zedelemişsin.

0|0
    0|0
  • regl gününe yakın mı?

0|0
    0|0
  • zedelenmiştir sorun olmaz

0|0
    0|0
  • kadın oldun :D

0|0
    1|0
  • bşr kontrol ettir doktora

0|0
    0|0
  • Bozmuşsun tabiki çeşke arka girişi kullanarak yapsaydın sadece. Neyse bekaretin önemi yok artık. Kurtuldun aslında. Keyfini çıkarmaya başla :) bugün artık ne buldduysan sok :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hayır değilsin.

0|1
    0|0
  • Benm bakirelğim bozuldugundada bir kaç damla kan gelmişti rengini bile anlayamadım 2-3 damla bişeydi düşün artık.. yani çok az gelende var

0|0
    0|0
  • Birsey mi soktun

0|0
    0|0
  • Başka bir şey olmuştur sokmadin herhalde

0|0
    0|1
Yükleniyor...