Lütfen ciddiye alacaklar cevaplasın?

erkek arkadaşımla iki gün üst üste ilişkiye girmeye çalıştık o ne kadar girerse girsin kızlık zarım bozulmmadı gibi. hiç kan gelmedi ve her girişinde içimde birşeyin gerildiğini hissederek acı çektim sanki bariyer gibi birşey var lastikten. en az 30 defa falan girdi çktı ama hiçbirşey olmadı. acaba esnekk zar mı ameliyat olmam gerekir mi bozulması için?

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bende ilk defa iliskiye girdigimde kan gelmedi ve bendede erkek arkadasim girop ciktikca aci oluyordu ama ilk iliskiyi takiben genelde 4 gun ard arda iliskiye girdik 4. gunun sonunda iliskiye girdigimizde oyle aci olusmadi rahat girdi cikti sonra bir kalktim yataktan kan gelmisti gec kanayabilir

1|0
    0|0
    • en mantıklı cevap bu ve ilk seferde vajinusmus gibi normal kasılman ve aletin zor girmesi...

• teşekkür ederim gerçekten yardımcı oldun :)

• Ne demek yardimci olduysam :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Evet zarın esnek olan tipten.. Ya doğum sırasında yırtılır ya da evlendiğinde bir jenekolog tarafından kesilir.

1|0
    0|0
  • Bir " Kadın Doğum Uzmanı veya Jinekolog" a gitsen..

1|0
    0|0
    • bu gidişle öyle olacak zaten :/

• Esnek zar vardır. O tür zarlar doğum sırasında bozuluyor.

1|0
    0|0
  • çocuk yapacaksan ameliyata gerek yok o an yırtılır zaten

0|0
    0|0
  • Sen kendini hiç incelemesinin mi. Kızlık zarı ortası delikli metal para gibidir. Ancak doğumda kaybolur. Doğum yapmadığım sürece her iliskinde bir parça hortluyor. Adından anla, ortası delik zar. Daha ne denir sana

0|0
    1|0
  • ne şanslısın sen

0|0
    0|0
  • esnektşir

0|0
    0|0
  • esnekse bozulmaz

0|0
    0|0
  • Esnek zar ameliyatla olmaz ancak dogumda bozulur

0|0
    0|0
  • devam et esnek zarın var şansılın doğurana kardar kızsın

0|0
    0|0
  • erkek arkını değiştir :D

0|0
    0|0
  • esnekte olabilir çok ilerdede olabilir git tabikide ama evlenince

0|0
    0|0
  • ya esnek ya da onceden bozulmuş?

0|0
    0|0
  • Bamya girmis demekki

0|0
    1|0
  • Ateşle oynuyosun güzelim. bridgestone değil bu.

0|0
    0|0
  • Esnek o zaman senin zar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ahaha öyle birşey imkansız tatlım zaten kızlık bozulurken patlama gibi bişey olmaz zar kendini ni lif gibi ince halde dışarı atar öyle çok kanama olmasını bekleme zaten 1 gere gel git yspması Bile bozulması için yeterlı

0|0
    1|0
  • hamilelikte bozulur canım korkma

0|0
    0|0
    • hayır demek istediğim kan gelsin ona ait olmak istiyorum tamamen herşeyimle. ve onunla birlikteyken acı değil zevk lmak istiyorum

• o zaman elini soksun canım

• Hee ne kadar girerse girsin kizlik zarin bozulmadi öyle mi? Bozulmadiysa oo herifin cubugu sana nasil girdi acabaa :DD Beynin cok güzelmis canim iyi günlerde kullan.. :D

0|0
    4|1
    • ya çok ciddiyim içimde birşeyin gerilerek bana acı verdiğini hissettim hiç kan gelmedi ve o da acı hissetti

Yükleniyor...